پیش بینی بلندمدت قیمت ورلد کوین (WLD) تا سال ۲۰۳۳

۲۸ بهمن ۱۴۰۲
پیش بینی بلندمدت قیمت ورلد کوین (WLD)

ورلد کوین (worldcoin) که توسط سم آلتمن رئیس OpenAI راه اندازی شده قصد دارد مشکلات کاربران را با استفاده از هوش مصنوعی حل کند. رشد قیمت ناگهانی این ارز دیجیتال مورد انتقاد افراد زیادی قرار گرفت اما پس از انتشار مقاله ویتالیک بوترین درباره آن وضعیت روشن تر شد. در این مقاله قصد داریم با معرفی بیشتر این رمزارز نوظهور به تحلیل و پیش بینی قیمت ورلدکوین در آینده دور بپردازیم.

ورلد کوین چیست؟

ورلد کوین یا تلفظ صحیح آن ورد کوین یک پروژه ارز دیجیتال است که در سال ۲۰۱۹ توسط سم آلتمن، مکس نوندسترن و الکس بلانیا بنیان گذاری شده است. توکن ورلد کوین یک ارز دیجیتال مبتنی بر لایه دوم اتریوم است که از امنیت شبکه اتریوم استفاده می کند اما در صدد حل مشکل مقیاس پذیری و مشکلات هویت دیجیتال است.

ورلد کوین امیدوار است راهی مناسب برای تایید اعتبار هویت انسان ها به صورت آنلاین با استفاده از World ID ایجاد کند تا با ربات ها و هویت های جعلی که توسط هوش مصنوعی ایجاد می شوند مقابله نماید.

وضعیت فعلی و تحلیل قیمت ورد کوین

قیمت ارز دیجیتال WLD  در حوالی ۴.۶۸ دلار قرار دارد و حجم معاملات روزانه آن بیش از ۵۷۲ میلیون دلار است. در ۲۴ ساعت گذشته رشد قیمت اتفاق افتاده و ارزش بازار آن در رده ۱۱۴ در میان ارزهای دیجیتال برتر قرار گرفته است. این در حالی است که عملکرد هفتگی، ماهانه، ۶ ماهه و یک ساله آن مثبت بوده است.

قیمت ورلد کوین در هفته گذشته وضعیت صعودی داشته و عملکرد خیره کننده مثبت ۸۸ درصدی به جای گذاشته است. بر اساس تحلیل تکنیکال میهن سیگنال، در کوتاه مدت پرایس اکشن صعودی خواهد بود.

پیش بینی بلندمدت قیمت ورلد کوین

طبق نظر کارشناسان و تحلیل گران، میانگین قیمت در سال ۲۰۲۴، ۵.۹۵ دلار خواهد بود. حداقل و حداکثر قیمت در سال جاری ۲.۶۰ و ۶.۳۴ دلار پیش بینی شده است.

برای سال ۲۰۲۵ قیمت ورلد کوین تا ۷.۳۹ دلار پیشروی خواهد کرد و در سال ۲۰۲۶ به حداکثر ۱۰.۴۲ دلار خواهد رسید.

پیش بینی می شود میانگین قیمت در سال ۲۰۲۷، ۱۲.۳۱ دلار باشد و در سال ۲۰۲۸ بین ۱۱.۱۰ و ۱۳.۱۱ دلار نوسان کند. اگر این روند ادامه پیدا کند، در سال ۲۰۲۹ قیمت WLD به میانگین ۱۵.۰۸ دلار خواهد رسید. طبق پیش بینی ها در سال ۲۰۳۰ میانگین قیمت ۲۰.۵۹ دلار خواهد بود و قیمت بین حداقل و حداکثر ۱۹.۵۱ و ۲۱.۵۹ دلار نوسان خواهد کرد.

کارشناسان میانگین قیمت را در سال ۲۰۳۱، ۲۹.۷۸ دلار تخمین زده اند و پیش بینی کرده اند در سال ۲۰۳۲ قیمت بین ۳۹.۷۴ و ۴۱.۴۹ دلار نوسان کند. در سال ۲۰۳۳ هم حداکثر قیمت ۵۶.۲۰ دلار برآورد شده و میانگین قیمت ۵۵.۳۱ دلار خواهد بود.

آیا ورلد کوین سرمایه گذاری خوبی است؟

هدف ورلد کوین ایجاد یک سیستم جهانی عظیم است که در آن هرکس سهمی از هویت و سرمایه آن را در اختیار داشته باشد. این سیستم به افراد امکان می دهد هویت خود را به صورت آنلاین بدون افشا کردن جزئیات زندگی شخصی شان اثبات کنند.

اگرچه این هدف چشم انداز مثبتی را ارائه می دهد دستیابی به آن کمی دشوار است. البته با توجه به تیم توسعه دهنده آن و استفاده از شبکه اتریوم به عنوان زیرساخت می توان به آینده امیدوار بود.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «پیش بینی بلندمدت قیمت ورلد کوین (WLD) تا سال ۲۰۳۳» با ما درمیان بگذارید.

منبع:cryptopolitan
7 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال
شیبا اینو رایگان

بعد از تکمیل احراز هویت در جشنواره آبان تتر، شیبا اینوی رایگان هدیه بگیر!

دریافت هدیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *