ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی
پیش‌بینی رسیدن قیمت بیت کوین به 100 هزار دلار در 6 تا 12 ماه آینده

سرمایه‌گذار بزرگ و تریدر شناخته شده ارزهای دیجیتال که با عنوان گرگ وال‌استریت شناخته می‌شود انتظار دارد قیمت بیت کوین تا پایان سال قله تاریخی جدیدی را فتح کند.

به گفته اسکات ملکر تعجبی ندارد که قیمت بیت کوین ظرف ۶ تا ۱۲ ماه آینده ۶ رقمی بشود. اتریوم نیز ممکن است تا آن زمان به ۱۰۰۰۰ دلار برسد. او گفته لایحه ۱.۲ تریلیون دلاری زیرساخت‌های سنا بزرگ‌ترین تبلیغات برای بیت کوین در طول تاریخ است.

طبق نظر اسکات ملکر که مجری پادکست “گرگ وال‌استریت” است، لایحه زیرساختی ۱.۲ تریلیون دلاری که هفته پیش در سنا تصویب شد، باعث افزایش آگاهی نسبت به بیت کوین می‌شود که احتمالاً موجب خرید آن توسط افراد زیادی می‌گردد. ملکر گفته است برای تبدیل این لایحه به قانون باید پس از تصویب سنا در مجلس نمایندگان هم تصویب شود. این اتفاق زودتر از سال ۲۰۲۳ نخواهد افتاد و این باعث می‌شود تا آن زمان گفتگوها درباره آن ادامه یابد و این می‌تواند بزرگ‌ترین تبلیغ برای بیت کوین باشد که افراد زیادی مدت‌ها درباره آن بحث و نقد داشته باشند.

او در مورد پیش‌بینی قیمت نیز گفته است:

“من اعتقاد دارم اصلاح تمام شده و تا پایان سال جاری شاهد قله‌های تاریخی جدیدی خواهیم بود. من اصلاً تعجب نمی‌کنم اگر در ۶ تا ۱۲ ماه آینده قیمت بیت کوین ۶ رقمی شود یا اتریوم به سمت ۱۰۰۰۰ دلار حرکت کند.”

او اضافه کرده است در بلندمدت بیت کوین یک دارایی ۷ رقمی و اتریوم یک دارایی حداقل ۲۰ تا ۳۰ هزاردلاری خواهد شد.

منبع:news.bitcoin.com
بر اساس رای 0 نفر
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.