1 میلیون کاربر در اپلیکیشن های برتر غیرمتمرکز اتریوم

ده مورد از محبوبترین اپلیکیشن های غیرمتمرکز اتریوم روی هم توانسته اند در سی روز گذشته به یک میلیون کاربر فعال دست یابند.

با شدت گرفتن موج دوم گسترش دیفای، این اپلیکیشن های غیرمتمرکز یا دپ افزایش ۱۱ درصدی تعداد کاربرا فعال خود در ۱۱ روز اول ماه نوامبر را تجربه کرده اند.

این ده اپلیکیشن که شش تای آن ارائه دهنده خدمات دیفای و صرافی هستند روی هم رفته ۲۱ میلیارد دلار از حجم معاملات در ۳۰ روز اخیر را تشکیل داده اند.

سه مورد برتر شامل DeFi Swap مربوط به  Crypto.com، Uniswap و Compound با بیش از ۹۳۰ هزار کاربر بخش اعظم کاربران را در اختیار دارند و هفت مورد دیگر هیچ یک بیش از ۳۰۰۰۰ کاربر در طول ماه نداشته اند.

داده های Dune Analytics نشان می دهد برخی کاربران دیفای ممکن است چندین آدرس داشته باشند و چندین مرتبه در طول ماه فعالیت داشته باشند. به این ترتیب محاسبه تعداد دقیق کاربران فعال دشوار است. طبق داده ها تعداد کل آدرسهای منحصر به فرد کیف پول برای کاربران دیفای در این زمان ۹۰۱ هزار عدد بوده است.

تعداد کل کاربران فعال در اتریوم در سال جاری در حال افزایش بوده است. داده های گلس نود نشان می دهد تعداد آدرس های فعال از کمتر از ۲.۸ میلیون در ژانویه به ۵.۹ میلیون در اکتبر رسیده است. در این مورد هم، اینکه چه تعداد از این کاربران فعال، منحصر به فرد بوده اند کاملا مشخص نیست .

 

راستی! اگر علاقه مند به دنبال کردن اخبار داغ ارزهای دیجیتال هستید کانال اخبار میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین میتوانید آخرین اخبار ارز های دیجیتال را در خبر ارز دیجیتال بخوانید.

فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *