۳ آلت کوین آماده انفجار قیمت در سال ۲۰۲۴

۱۶ دی ۱۴۰۲
Crypto Wealth Report

بازار ارزهای دیجیتال معمولاً در اوایل سال نو رالی بابانوئل را تجربه می کند که در آن قیمت بیت کوین و سایر رمزارزها افزایش می یابد. سال ۲۰۲۳ با ریکاوری قیمت بیت کوین همراه بود و در سال ۲۰۲۴ علاوه بر هاوینگ بیت کوین اتفاقات مهمی از جمله احتمال تایید صندوق های ETF بیت کوین را پیش رو خواهیم داشت که می توانند تأثیر مثبتی بر قیمت ارزهای دیجیتال داشته باشند.

از جمله ارزهای آینده دار که پتانسیل رشد انفجاری در سال ۲۰۲۴ را دارند می توان به آپتوس (APT)، سویی (SUI) و بلر (BLUR) اشاره کرد.

آنچه در این مقاله میخوانید :

آپتوس

قیمت آپتوس یک مرحله پرآشوب را تجربه کرده و از افت قیمت بازیگران اصلی بازار جان سالم به در برده است. حتی در زمان های دشوار، APT قدرت خود را حفظ کرده است.

آپتوس برای اینکه روند فعلی قیمت حفظ شود، رنج ۸.۵۳ تا ۱۵.۰۴ دلار در سال ۲۰۲۴ را تجربه خواهد کرد. با ادامه روند فعلی، شاهد افزایش قیمت خواهیم بود که تحت تاثیر احساسات مثبت جامعه کاربران و ارتقای پلتفرم آن روی خواهد داد.

پیش بینی می شود افزایش قیمت آپتوس تا سال ۲۰۲۵، ارزش آن را به ۲۵.۳۴ دلار برساند. این پیش بینی در صورتی که نوسان های بازار، قانون گذاری های سخت گیرانه و موانع دیگر جلوی رشد را نگیرند به وقوع می پیوندد.

سویی

قیمت سویی که در عرصه دیفای فعالیت می کند سیر صعودی پیدا کرده است. ارزش کل قفل شده آن از کمتر از ۱۰۰ میلیون در ماه نوامبر به ۲۱۷.۳۲ میلیون دلار در حال حاضر رسیده  است. عملکرد عالی این شبکه و همکاری با نام های بزرگ باعث اوج گرفتن این اکوسیستم شده است.

اگر روند فعلی ادامه پیدا کند قیمت سویی در سال ۲۰۲۴ افزایش قابل توجهی خواهد داشت. کف سالانه قیمت در ۰.۷۹۴۲ دلار و سقف سالانه آن ۱.۳۹۳۰ دلار پیش بینی شده است.

بر اساس تحلیل میهن سیگنال، آینده سویی امیدوارکننده است زیرا عملکرد آن در حوزه دیفای مثبت بوده است. سیستم تأمین مالی و طراحی کم نظیر، سویی را به یکی از بهترین بازیکنان جدید در حوزه دیفای تبدیل کرده است. البته چالش هایی برای حفظ مومنتوم و رقابت در این فضای گسترده نیز وجود دارد.

بلر

قیمت بلر حرکت نوسانی داشته و پس از رشد دچار افت شده است. اما پس از این افت بلر توانسته از سطح ۰.۳۰ دلار بازگردد. پس از آن دوباره کاهش ثیمت تا کف ۰.۱۵ دلار در اکتبر صورت گرفته اما در نهایت نشانه هایی از رشد را بروز داده است. با فروش NFT و تغییر ناگهانی احساسات سرمایه گذاران، احتمالا روند مثبتی را در پیش خواهیم داشت.

اگر بلر به روند فعلی خود ادامه دهد، قیمت آن طبق پیش بینی ها در سال ۲۰۲۴ بین کف ۰.۴۴ و سقف سالیانه ۰.۹۳ دلار نوسان خواهد کرد.

رشد پلتفرم NFT بلر می تواند باعث افزایش قیمت توکن آن شود. پیش بینی قیمت برای سال ۲۰۲۵ ۱.۴۲ دلار و میانگین قیمت برای سال ۲۰۳۰، ۷۲ دلار تخمین زده شده است. البته ممکن است با اتفاقات پیش بینی نشده در دنیای ارز دیجیتال، همه این محاسبات به هم بخورد.

جمع بندی

در این مقاله سه ارز دیجیتال مستعد رشد انفجاری در سال ۲۰۲۴ شامل آپتوس، سویی و بلر را معرفی کردیم.  پیش بینی می شود در سال ۲۰۲۴ بسیاری از رمزارزها به قله های جدیدی دست پیدا کنند اما نباید از یاد ببریم که بازار ارزهای دیجیتال بسیار نوسانی است و به سادگی تحت تاثیر اخبار و حتی گفته های افراد خاص قرار می گیرد. بنابراین اگر قصد سرمایه گذاری دارید ابتدا تحقیقات کامل انجام دهید و مسئولیت تصمیم خود را بپذیرید.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «۳ آلت کوین آماده انفجار قیمت در سال ۲۰۲۴» با ما درمیان بگذارید.

منبع:cryptodaily
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال
شیبا اینو رایگان

بعد از تکمیل احراز هویت در جشنواره آبان تتر، شیبا اینوی رایگان هدیه بگیر!

دریافت هدیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *