۵ آلت کوین آماده رشد در ماه دسامبر

۱۵ آذر ۱۴۰۲
معرفی 5 آلت کوین مستعد رشد در ماه جولای

ماه دسامبر با رشد خیره کننده قیمت بیت کوین و به تبع آن آلت کوین ها آغاز شده است. انتظار می رود در ادامه این ماه هم اتفاقات هیجان انگیزی برای چین لینک، ایمیوتبل اکس، نئو، کاوا و مالیتورس اکس رخ بدهد که بر قیمت آنها تأثیر بگذارد.

بازار ارز دیجیتال در ماه نوامبر روند مثبتی داشت و پیش بینی می شود در ماه دسامبر هم این روند ادامه پیدا کند.

فرصت استفاده از استیکینگ چین لینک

چین لینک با ارائه خدمات استیکینگ قصد دارد فرصت ورود بیشتر به این ارز دیجیتال را فراهم کند. استیکینگ نسخه ۰.۲ که امسال معرفی شد در ۲۸ نوامبر امکان مهاجرت استیکر های نسخه ۰.۱ را فراهم کرد. دسترسی اولیه برای آدرس های واجد شرایط از ۷ دسامبر  و برای عموم از ۱۱ دسامبر مهیا خواهد شد. با اضافه شدن استیکینگ، انعطاف پذیری، امنیت و فرایند ارائه پاداش ارتقا خواهد یافت.

با اینکه قیمت چین لینک پس از ثبت قله ۱۶.۵۸ دلار در ۱۱ نوامبر دچار افت شد، اما بازگشت را تجربه کرده است. اندیکاتور RSI مومنتوم صعودی و واگرایی صعودی مخفی را نشان می دهد که احتمال ادامه روند صعودی را منعکس می کند.

نمودار یک روزه قیمت چین لینک / تتر

نمودار یک روزه قیمت چین لینک / تتر. برای مشاهده نمودار در اندازه بزرگ روی آن کلیک کنید.

در صورتی که افزایش قیمت ادامه داشته باشد مقاومت بعدی در ۱۸.۳۰ دلار خواهد بود که توسط خط روند کانال صعودی ایجاد شده است. برای رسیدن به آن باید قیمت ۲۲ درصد رشد کند.

بر خلاف این پیش بینی صعودی میهن سیگنال، بسته شدن قیمت پایین تر از ۱۲.۸۶ دلار می تواند سناریوی صعودی را باطل کرده و موجب افت ۲۷ درصدی تا خط حمایت کانال شود.

آغاز به کار شبکه اصلی ایمیوتبل اکس

ImmutableX  خود را برای یک اتفاق بزرگ در تاریخ خود آماده می کند. این ارز دیجیتال که شبکه آزمایشی خود را در ماه آگوست رونمایی کرد، اکنون قصد دارد خود را به یک قطب بازی بر روی اتریوم تبدیل کند. آغاز به کار شبکه اصلی IMX برای ماه دسامبر برنامه ریزی شده است.

قیمت IMX از ابتدای نوامبر در حال رشد سریع بوده و به قله ۱.۵۰ دلار در ۲۳ نوامبر دست پیدا کرده است.  با وجود افت جزئی بعد از آن، قیمت همچنان بالاتر از محدوده افقی ۱.۲۰ دلار در حال معامله است که به عنوان یک حمایت کلیدی عمل می کند.

نمودار یک روزه قیمت ایمیوتبل اکس / تتر. برای مشاهده نمودار در اندازه بزرگ روی آن کلیک کنید.

نمودار یک روزه قیمت ایمیوتبل اکس / تتر

در صورت رشد، افزایش ۲۴ درصدی تا مقاومت بعدی در ۱.۶۰ دلار مورد انتظار است. با اینکه این پیش بینی آینده مثبتی را منعکس می کند، بسته شدن قیمت روزانه پایین تر از محدوده ۱.۲۵ دلار می تواند افت ۲۰ درصدی تا حمایت بعدی در ۱ دلار را موجب شود.

ارتقای شبکه اصلی نئو

نئو در حال آماده شدن برای یک پیشرفت بزرگ است. ارتقای شبکه اصلی نئو در ۴ دسامبر می تواند بهینه سازی و پیشرفت های جدیدی را به ارمغان بیاورد.

قیمت نئو (NEO) پس از شکستن مقاومت نزولی خود در ۲۶ اکتبر رشد قابل توجهی داشته است. مومنتوم صعودی در ۵ نوامبر به اوج خود رسید و قیمت را تا قله ۱۵.۴۶ دلار بالا برد. البته حفظ این مومنتوم دشوار است و تاکنون چندین سایه بلند بالایی برای کندل ها ثبت شده که نشان دهنده فشار فروش است.

با وجود این، قیمت نئو بالاتر از محدوده حمایت افقی ۱۰ دلار باقی مانده است. اگر جهش اتفاق بیفتد، رشد ۳۵ درصدی با هدف ۱۴.۵۰ دلار قابل تصور است.

نمودار یک روزه قیمت نئو/ دلار. برای مشاهده نمودار در اندازه بزرگ روی آن کلیک کنید.

نمودار یک روزه قیمت نئو/ دلار

با وجود این چشم انداز صعودی، بسته شدن قیمت زیر محدوده ۱۰ دلار می تواند افت ۳۰ درصدی تا حمایت بعدی در ۷.۵۰ دلار را موجب شود.

پیشنهاد ارتقا برای مالتیورس اکس

MultiversX به دلیل فعالیت استیک کنندگان در فرایندهای حاکمیتی و رای گیری موردتوجه قرار گرفته است. طبق آمار تقریباً ۹۸ درصد از رای دهندگان به ارتقای پروتکل Sirius 1.6 رای مثبت داده اند.

قیمت EGLD  یک خط مقاومت نزولی را در اکتبر شکسته  و به قله ۵۳.۴۵ دلار رسیده است. با وجود افت، قیمت همچنان بالاتر از حمایت افقی ۴۳ دلار روند صعودی خود را حفظ کرده است.

نمودار هفتگی قیمت مالتیورس اکس / تتر. برای مشاهده نمودار در اندازه بزرگ روی آن کلیک کنید.

نمودار هفتگی قیمت مالتیورس اکس / تتر

در صورت ادامه افزایش قیمت، احتمال رشد ۴۵ درصدی تا مقاومت بعدی در ۶۳ دلار وجود دارد. اما در صورتی که قیمت زیر محدوده ۴۳ دلار بسته شود، افت ۲۵ درصدی قابل انتظار خواهد بود. این افت می تواند اهمیت خط روند مقاومت نزولی بلندمدت را تایید کند.

اسپات لایت کاوا در دسامبر

کاوا که ۶۸ امین ارز دیجیتال در فهرست کوین مارکت کپ است، قصد دارد در ۱۵ دسامبر، اسپات لایت خود را راه اندازی کند.

قیمت کاوا (KAVA) در ۲۰ اکتبر خط روند مقاومت نزولی خود را شکسته و پس از آن در حال رشد بوده است. مومنتوم صعودی قیمت را در ۱۱ نوامبر به قله ۰.۸۷ دلار رسانده است. با وجود افت بعدی، قیمت کاوا همچنان بالاتر از حمایت افقی ۰.۷۰ دلار قرار دارد که چشم انداز مثبت آینده با رشد احتمالی ۳۰ درصدی تا مقاومت ۱ دلار را نشان می دهد.

نمودار یک روزه قیمت کاوا / تتر. برای مشاهده نمودار در اندازه بزرگ روی آن کلیک کنید.

نمودار یک روزه قیمت کاوا / تتر

با این حال، اگر قیمت زیر محدوده ۰.۷۰ دلار بسته شود، احتمال افت ۲۵ درصدی تا حمایت ۰.۵۷ دلار وجود خواهد داشت.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «۵ آلت کوین آماده رشد در ماه دسامبر» با ما درمیان بگذارید.

منبع:cryptosheadlines
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *