کاردانو سومین ارز دیجیتال بزرگ پس از بیت کوین و اتر

۲۹ مرداد ۱۴۰۰
کاردانو سومین ارز دیجیتال بزرگ

نه بیت کوین و نه آلت‌کوین‌ها تحت تأثیر اخبار منفی منتشر شده درباره سخت‌گیری در احراز هویت بایننس قرار نگرفته‌اند. برخی از آلت‌کوین‌ها از جمله کاردانو توانسته‌اند در ۲۴ ساعت اخیر بیش از ۱۰ درصد افزایش قیمت را تجربه کنند.

امروز بیت کوین یک‌بار دیگر به سمت مقاومت ۴۷۰۰۰ حرکت کرد و توانست با موفقیت از آن عبور کند. اخبار مثبت منتشر شده پیرامون آغاز به کار صندوق بیت کوین ولز فارگو موجب رشد بیش از ۵ درصدی قیمت مهم‌ترین ارز دیجیتال جهان شده است. با عملکرد مثبت بیت کوین بسیاری از آلت‌کوین‌ها نیز اصلاح خود را رها کرده و به سمت قله‌های بالاتر حرکت نموده‌اند.

رشد خیره کننده کاردانو

در این میان کاردانو یکی از بهترین عملکردها را در میان آلت‌کوین‌ها داشته و در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۲۰ درصد افزایش قیمت داشته است. با این افزایش قیمت و ثبت قله تاریخی جدید، کاردانو به سومین ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار تبدیل شده است.

ADA که ارز بومی بلاک چین کاردانو است اکنون با قیمت ۲.۵۱ دلار معامله می‌شود. این ارز دیجیتال شاخص امروز سقف تاریخی ۲.۵۵ دلار را ثبت کرده است. این ارز دیجیتال با ارزش بازار ۸۱ میلیارد دلاری خود توانسته جای بایننس کوین را در رده سوم ارزهای دیجیتال برتر پس از بیت کوین و اتریوم بگیرد.

افزایش قیمت کاردانو تحت تأثیر ارتقای آلونزو که در مراحل پایانی خود می‌باشد رخ‌داده است. پس از تکمیل این هاردفورک، شبکه کاردانو قادر خواهد بود از قراردادهای هوشمند پیشرفته در اکوسیستم کاردانو استفاده نماید. کاردانو که یکی از رقبای جدی اتریوم است، حالا بیشتر از قبل به رقیب خود نزدیک شده است. مرحله پایانی این ارتقا برای ۱۲ سپتامبر برنامه‌ریزی‌شده و از زمان اعلام این خبر کاردانو روند رشد ثابتی را در پیش گرفته است.

شکی نیست که تیم توسعه‌دهنده کاردانو عزم خود را برای توسعه و بهبود این شبکه جزم کرده‌اند. لازم به ذکر است رشد کاردانو تا این زمان از سال ۲۰۲۱، بیش از ۱۸۰۰ درصد بوده که بهترین عملکرد را در میان ده رمزارز برتر نشان می‌دهد. در مدت مشابه اتریوم ۶۵۰ درصد، بایننس کوین ۱۰۵۰ درصد و بیت کوین ۲۶۰ درصد رشد داشته‌اند.

منبع:zycrypto
7 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *