واچ لیست این هفته: آلت کوین های آماده صعود | ۲۴ آبان

۲۴ آبان ۱۴۰۲
هنریک زبرگ پیش بینی کرد که فصل آلت کوین نزدیک است!

با وجود افت قیمت بیت کوین به زیر ۳۵ هزار دلار، احساسات کلی بازار ارزهای دیجیتال به شدت صعودی است. هم زمان با این عقب نشینی برخی آلت کوین ها با حفظ موقعیت خود توانسته اند شرایط بهتری را برای سرمایه گذاران ایجاد کنند.

آواکس :آماده شدن برای صعود

همزمان با بازگشت قیمت بیت کوین، آوالانچ در موقعیت حساسی قرار گرفته است. آوالبز در حال تلاش است تا بهینه سازی هایی را برای رشد بیشتر در وضعیت فعلی بازار انجام دهد.

اندیکاتورهای تکنیکال یک روند مثبت و امیدوار کننده قیمت آواکس را نشان می دهند. میانگین متحرک ساده ۱۰ روزه در ۱۳.۴۴ دلار از میانگین متحرک ۲۰۰ روزه در ۱۲.۳۶ دلار گذشته که رشد مومنتوم را منعکس می کند. اندیکاتور RSI بین ۷۰ تا ۸۰ قرار دارد و احتمال اصلاح از محدوده اشباع خرید را نشان می دهد.

بر اساس تحلیل میهن سیگنال، مقاومت های پیش رو در ۱۳.۴۲ و ۱۳.۹۲ دلار قرار دارند و حمایت ها در سطوح ۱۲.۴۴  ۱۱.۹۵ قرار گرفته اند. قیمت بین این سطوح در حال نوسان است اما ثبات هم دارد.

آواکس دو سناریو در پیش دارد: یک سناریوی صعودی که تحت تاثیر ارتقای شبکه و فعالیت های استراتژیک به وقوع می پیوندد و یک سناریوی نزولی که تحت تاثیر افت بازار و چالش های عملیاتی ممکن است به وقوع بپیوندد.

فانتوم در آستانه یک پیشرفت صعودی بزرگ

فانتوم به تازگی یک روند هفتگی را شکسته که مومنتوم شدید صعودی را نشان می دهد. این احتمال سود ۳۵ درصدی در آینده را نشان می دهد. هم اکنون قیمت فانتوم در محدوده ۰.۳۳ دلار در نوسان است.

نزدیک ترین حمایت کلیدی در ۰.۲۳۹ دلار قرار دارد که تعیین کننده ادمه سیر صعودی خواهد بود. اگر این حمایت برقرار بماند قیمت فانتوم می تواند به مقاومت ۰.۳۸۳۹ دلار و حتی منطقه تقاضای بین ۰.۴۴ و ۰.۵۲ دلار دست پیدا کند.

RSI بالاتر از ۵۰ و روند مثبت در اندیکاتور Awesome احساسات قوی صعودی را نشان می دهد. با این حال، افت به زیر حمایت ۰.۲۳۹ دلار ممکن است توجه را به رنج پایین تر در ۰.۱۵ منعکس کند.ُ به همین دلیل بهتر است استراتژی محتاطانه را در پیش بگیرید.

چین لینک آماده برای رشد قیمت

قیمت چین لینک رشد عجیب ۲۶ درصدی در طول ۶ روز را تجربه کرد که باعث شد قیمت به محدوده ۱۴ دلار برسد. این قله از آوریل ۲۰۲۲ دست نیافتنی شده بود. اکنون قیمت LINK بین ۸.۳ و ۱۳.۲ دلار در نوسان است و میانگین های متحرک مومنتوم صعودی را نشان می دهند.

رشد اخیر به علت کاربردهای سازمانی جدید و توکنیزه کردن دارایی های دنیای واقعی بوده است. شراکت های استراتژیک به خصوص در حوزه اینترنت اشیا سهم چین لینک در بازار را افزایش داده است.

حمایت های نزدیک در ۱۰.۳۳ و ۵.۲۵ دلار قرار دارند و مقاومت ها در ۱۵.۰۹ و ۲۰۲ دلار پیش رو هستند. احتمال صعود بیشتر وجود دارد اما ممکن است این انعکاسی از شرایط بازار باشد. بنابراین بهتر است روشی محتاطانه را در پیش بگیرید.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «واچ لیست این هفته: آلت کوین های آماده صعود | ۲۴ آبان» با ما درمیان بگذارید.

منبع:cryptodaily
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

‫3 نظر

  • باسلام،من چند ماهی پول گذاشتم سود خوبی داد وهمه چی عالی بود

  • ای کاش وقتی در مورد واچ لیست هفتگی صحبت می‌کنید. درصد سود هر ارز را اعلان کنید

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *