ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی

گزارش تحلیلی وضعیت بازار ارز دیجیتال ۲۰ خرداد ۱۴۰۰

۲۰ خرداد ۱۴۰۰
گزارش تحلیلی وضعیت بازار ارز دیجیتال 10 اردیبهشت 1400

قیمت بیت کوین بالاتر از محدوده مقاومتی ۳۵۰۰۰ تثبیت شده و با کسب مومنتوم صعودی توانسته از مقاومت ۳۶۰۰۰ نیز عبور کند. حتی مقاومت ۳۷۰۰۰ نیز شکسته شده اما دوباره قیمت به زیر این سطح یازگشته است.

اکثر آلت کوین‌ها در حال بازیابی تدریجی هستند. اتریوم اکنون بالاتر از ۲۵۰۰ دلار تثبیت شده است. ریپل از مقاومت ۰.۸۸ عبور کرده و به زودی مقاومت ۰.۹۰ را نیز خواهد شکست.

قیمت بیت کوین

پس از بسته شدن بالای ۳۵۰۰۰ دلار، قیمت بیت کوین به حرکت صعودی خود ادامه داده است. قیمت به تدریج از سطوح ۳۶۰۰۰ و ۳۶۵۰۰ نیز گذشته است. یک تلاش برای صعود به سمت سطح ۳۷۵۰۰ انجام شده اما قیمت دوباره افت کرده است. نزدیک ترین مقاومت در نزدیکی ۳۸۰۰۰ قرار دارد که بالاتر از آن احتمال افزایش تا ۴۰۰۰۰ دلار نیز وجود دارد.

در پایین، این احتمال وجود دارد که قیمت بالاتر از سطح ۳۶۵۰۰ ثابت بماند. حمایت اصلی بعدی در سطح ۳۵۵۰۰ قرار گرفته است.

قیمت اتریوم

قیمت اتریوم مومنتوم مناسبی گرفته و بالاتر از سطح ۲۵۰۰ بسته شده است. حتی مقاومت ۲۵۵۰ نیز شکسته شده و نشانه های مثبتی دیده می شود. اولین مقاومت در ۲۶۲۰ دلار قرار دارد. اولین مقاومت مهم در سطح ۲۶۵۰ قرار گرفته است.

اگر افت مجدد رخ دهد، سطح ۲۵۰۰ می تواند به عنوان حمایت عمل کند. حمایت بعدی اتریوم در سطح ۲۴۴۰ قرار گرفته است.

آلت کوین‌های برتر

بایننس کوین به بالاتر از مقاومت ۳۵۰ باز گشته و حتی سطح ۳۵۶ دلار را نیز شکسته است. بایننس کوین اکنون در حال نزدیک شدن به سطح ۳۸۰ دلار است. شکست موفقیت آمیز ۳۸۰ می تواند قیمت را تا محدوده مقاومتی ۴۰۰ دلار در کوتاه مدت بالا ببرد.

لایت کوین ۱۰ درصد افزایش قیمت داشته و از سطح ۱۶۵ نیز عبور کرده است. لایت کوین بالاتر از ۱۷۰ دلار در حال معامله است و در تلاش است به سطح ۱۸۰ برسد. اگر خریداران همچنان فعال بمانند، احتمال حرکت به سمت ۲۰۰ دلار وجود خواهد داشت.

دوج کوین بالاتر از ۰.۳۲۰ و ۰.۳۳۵ دلار سرعت گرفته است. اکنون مانع ۰.۳۵ پیش روی خریداران است. بسته شدن بالای ۰.۳۵ می تواند راهگشای حرکت به سمت سطح ۰.۴۰ دلار شود. در سطح ۰.۳۲۰ دلار نیز خریداران از قیمت حمایت خواهند کرد.

ریپل افزایش ۷ درصدی داشته و از مقاومت ۰.۸۸۰ دلار عبور کرده است. اکنون این ارز دیجیتال در حال تست مقاومت ۰.۹۰ دلار است و بالاتر از این سطح قیمت می تواند مومنتوم صعودی کسب کند. مقاومت مهم بعدی در ۰.۹۵ قرار دارد و حمایت نزدیک در ۰.۸۵ قرار گرفته است.

سایر آلت کوین‌های بازار

بسیاری از آلت کوین‌ها افزایش بیشتر از ۱۰ درصدی قیمت را تجربه کرده‌اند. از این میان می‌توان به BTG, KSM, ZEN, ZEC, RUNE, RVN, QTUM, DOT, NEO, XMR, ETC, WBTC, BTCB, NEXO و CRV اشاره کرد. در بین این‌ها KSM  با سرعت گرفتن توانسته از سطح ۵۰۰ دلار نیز عبور کند.

به‌طورکلی قیمت بیت کوین بالاتر از سطح ۳۶۵۰۰ دلار تثبیت شده است. اگر بیت کوین از مقاومت ۳۸۰۰۰ دلار عبور نماید، سرعتش در حرکت به سمت ۴۰۰۰۰ دلار افزایش خواهد یافت.

 

راستی! برای سهولت دسترسی شما به آخرین سیگنال ها کانال تلگرام VIP میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین برای مشاهده جدیدترین تحلیل های بیت کوین روی تحلیل بیت کوین کلیک نمایید.

منبع:کریپتونیوز
2 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *