ارز ایپ کوین چیست؟ | آیا ارز ApeCoin ارزی آینده دار است؟

۲۶ مرداد ۱۴۰۱
ارز دیجیتال ایپ کوین ApeCoin

در بازار ارزهای دیجیتال، بسیاری از سرمایه گذاران فقط به سمت ارزهای محبوب یا پرطرفدار حرکت می کنند. با این حال، توکن های زیادی هستند که عده بسیاری در سرتاسر جهان را به سمت خود جذب کرده اند. یکی از این توکن ها ایپ کوین (ApeCoin) است. توکن ApeCoin یکی از پرطرفدارترین و رو به رشدترین توکن های بازار است که بسیاری از سرمایه گذاران در تلاش هستند تا شانس خود را برای سرمایه گذاری در آن امتحان کنند. در کل سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتال کار آسانی نیست و انتخاب توکن یکی از سخت ترین مراحل آن است زیرا مردم از ریسک کردن در بازار می ترسند. در ادامه این مقاله متوجه خواهید شد که آینده ارزدیجیتال ایپ کوین چه می شود و آیا این توکن ارزش خرید دارد یا خیر!

به چپ و راست بکشید.
نام ارز دیجیتال Apecoin (APEcoin.dev)
نام اختصاری APE
قیمت فعلی ۱.۷۹ دلار
رتبه در سایت کوین مارکت کپ ۲۸۴۲
حجم معاملات روزانه ۳۶۷,۶۴۰ دلار
عرضه ی کل ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ دلار
وب سایت رسمی https://apecoin.dev/

ارز ایپ کوین (ApeCoin) چیست؟

ApeCoin یک توکن ERC-20 است که در اکوسیستم APE برای توانمندسازی و ایجاد انگیزه برای ایجاد جامعه ای غیرمتمرکز در خط مقدم وب۳ استفاده می شود. ApeCoin بر روی بلاک چین اتریوم میزبانی می شود. دارندگان Apecoin جامعه خود را توسط پلتفرم حاکمیت غیرمتمرکز کنترل کننده ApeCoin DAO اداره می کنند و در مورد نحوه استفاده از صندوق اکوسیستم ApeCoin DAO رأی می دهند. پیشنهادهایی که دارندگان ApeCoin همگی بر سر آن توافق دارند توسط بنیاد APE مدیریت می شود.

هیچ شخصی پشت این توکن نیست، اما ApeCoin یک پروژه غیرمتمرکز است که از پروژه Bored Ape Yacht Club از آزمایشگاه یوگا الهام گرفته است. در واقع ایپ کوین نماد رسمی مجموعه Bored Ape Yacht Club NFT است. با این حال، برخلاف تصور عمومی، ApeCoin توسط Yuga Labs، شرکت مادر مجموعه NFT ایجاد نشده است. تأسیس ApeCoin با هدف استفاده در اکوسیستم APE صورت گرفت. با زیرساختی که توسط ApeCoin DAO برای دارندگان توکن های ایپ کوین فراهم می شود آنها می توانند با هم همکاری کنند.

یک شورای اداری در بنیاد APE تصمیم اعضای ApeCoin DAO را اجرا خواهد کرد. هیئت مدیره، مسئول اداره روزانه، حسابداری، مدیریت پروژه و سایر وظایفی است که تضمین می کند ایده های جامعه از حمایت لازم برای تحقق بخشیدن برخوردار است. اعضای هیئت مدیره با نظر ApeCoin DAO  تعیین می شوند. ApeCoin به عنوان یکی دیگر از دارایی های مبتنی بر میمون که به بازار ارزهای دیجیتال اضافه شده است می تواند پتانسیل عظیمی در آینده داشته باشد.

تاریخچه ارز ایپ کوین (ApeCoin)

در ابتدا، توکن های ایپ کوین به عنوان پاداش مالکیت به دارندگان Bored Ape Yacht Club و Mutant Ape Yacht Club NFT اهدا شد. صاحبان Bored Apes اصلی ۱۰۰۹۴ توکن دریافت کردند که با قیمت فعلی چیزی حدود ۸۸۰۰۰ دلار است. در مجموع ۱۵ درصد از توکن های APE به دارندگان NFT اختصاص می یابد و ۴۷ درصد آن به DAO داده می شود تا پروژه را در سال های آینده توسعه دهد.

برای کسانی که NFT ندارند، ApeCoin را می توان در بسیاری از بهترین صرافی های ارزهای دیجیتال خریداری کرد و به عنوان یک روش پرداخت استفاده نمود. قیمت ApeCoin در ۱۷ مارس به ۵ دلار رسید و بلافاصله در ۴۸ ساعت اول معاملات خود بیش از ۲۵۰ درصد افزایش یافت. پس از رسیدن به مرز ۱۸ دلار، APE کمی عقب نشینی کرد. با توجه به عدم وجود داده های تاریخی کافی نمی توان گفت که قیمت ApeCoin در کوتاه مدت چقدر می تواند افزایش یابد و آینده ارزدیجیتال ایپ کوین ApeCoin طی روزهای پیش رو چه می شود. با این حال می توان پیش بینی قیمت آن را برای ماه های پیش رو انجام داد.

بهترین کیف پول های ارز ایپ کوین (ApeCoin) کدامند؟

ارز ایپ کوین (ApeCoin) را از کدام صرافی ها بخریم؟

پیش بینی قیمت ارز ایپ کوین (ApeCoin) از سال ۲۰۲۲ تا ۲۰۲۵

ApeCoin یک ارزدیجیتال نسبتاً جدید است، با این حال اطلاعات پیرامون آن امیدوارکننده به نظر می رسد. به همین دلیل، سرمایه گذاران به امید دستیابی به سودهای بیشتر به آن توجه می کنند. پس از فهرست شدن آن در صرافی های اصلی قیمت آن تا اوج تاریخی ۲۳.۷۰ دلار رسید.

سال پیش بینی قیمت (دلار)
۲۰۲۲ ۵۰
۲۰۲۳ ۹۰
۲۰۲۴ ۱۳۵

پیش بینی قیمت ارز ایپ کوین (ApeCoin) تا پایان سال ۲۰۲۲

با توجه به تبلیغاتی که ApeCoin داشته است، در صورت ادامه افزایش قیمت، این توکن می تواند به یکی از بهترین آلت کوین ها در سال ۲۰۲۲ تبدیل شود. مانند همه توکن های جدید فهرست شده، به دلیل ساختار ایجاد قیمت، انجام پیش بینی های قابل اعتماد بر اساس تحلیل تکنیکال چالش برانگیز است. با این حال، ما همچنان می توانیم با استفاده از اطلاعات مربوط به پروژه و موارد استفاده آتی آن، پیش بینی هایی انجام دهیم.

همان طور که قبلاً بحث شد، مورداستفاده اولیه ApeCoin به عنوان یک روش پرداخت غیرمتمرکز است. پروژه های خاصی که ApeCoin قصد دارد با آنها شریک شود در حال حاضر نامشخص هستند، اگرچه شایعاتی وجود دارد که نشان می دهد ممکن است با بازی های مختلف مبتنی بر بلاک چین یکپارچه شود. به نظر می رسد یک پروژه آتی متعلق به Animoca Brands، یکی از سرمایه گذاران اولیه ApeCoin، از APE استفاده کند. این مورد به افزایش تقاضا برای توکن APE کمک می کند.

پروژه دیگری متعلق به Animoca Brands تنها مورداستفاده رسمی از ApeCoin است. Benji Bananas، یک بازی موبایلی محبوب است که برای کسب درآمد APE را پذیرفته است و کاربران را قادر می سازد تا از طریق گیم پلی ماهرانه این توکن را به دست آورند. اگرچه این تنها یک نمونه از کاربردهای ApeCoin است، اما راه را برای موارد استفاده مشابه در آینده هموار می کند.

اگر سازندگان ApeCoin بتوانند با پروژه های بازی پرطرفدار بیشتری شریک شوند، اطمینان حاصل می شود که تقاضا برای APE فقط با حدس و گمان افزایش نمی یابد. با درنظرگرفتن این موضوع، پیش بینی می شود که قیمت APE در سال ۲۰۲۲ به ۵۰ دلار برسد و آینده ارز دیجیتال ایپ کوین ApeCoin نسبت به زمان حال روشن باشد.

روند قیمتی ارز ایپ کوین – عکس از سایت کوین مارکت کپ

پیش بینی قیمت ارز ایپ کوین (ApeCoin) تا پایان سال ۲۰۲۳

برای اینکه ApeCoin تنها به عنوان یک میم کوین در نظر گرفته نشود، باید موارد استفاده ای داشته باشد. این می تواند به خصوص با توجه به ارتباط نزدیک آن با فضای NFT دشوار باشد. با این حال، ساختار این توکن نشان می دهد که ممکن است در ماه ها و سال های آینده کاربردهای واقعی داشته باشد.

از آنجایی که دارندگان توکن، ApeCoin DAO را اداره می کنند، پتانسیل نامحدودی برای آنچه ApeCoin می تواند باشد وجود دارد. انجمن رسمی ApeCoin قبلاً پیشنهادهای متعددی را در رابطه با سهام و توزیع توکن ارائه کرده است. با گذشت زمان، احتمالاً پیشنهادهای بیشتری از اعضای انجمن ارائه می شود که می تواند تأثیر مثبتی بر چشم انداز قیمت توکن APE داشته باشد.

جدا از جنبه های حاکمیتی و یکپارچه سازی بازی که قبلاً به آنها اشاره کردیم، ApeCoin همچنین می تواند برای پرداخت به بازرگانان استفاده شود. با توجه به وضعیت فعلی توکن، در حال حاضر شرکت های زیادی وجود ندارند که APE را بپذیرند. با این حال، Investing.com اخیراً اشاره کرده است که شرکت SaltWater شروع به پذیرش ApeCoin به عنوان یک روش پرداخت خواهد کرد و این راه را برای تجار بیشتری هموار می کند تا از این روش پیروی کنند.

با این حال، برای اینکه ApeCoin به یکی از بهترین توکن های وب ۳.۰ تبدیل شود، باید به طور گسترده در صنایع مختلف مورداستفاده قرار بگیرد. این می تواند یک مشکل ایجاد کند، زیرا این کوین قبلاً (شاید به طور غیرمنصفانه) به دلیل نام و تداعی هایش به عنوان میم کوین شناخته شده است. بنابراین، بعید است که به جز استفاده به عنوان پاداش و دوراندیشی، سرمایه گذاران نهادی آینده زیادی را در APE ببینند. به همین دلیل، انتظار می رود قیمت ApeCoin برای سال ۲۰۲۳ تنها تا ۹۰ دلار پیشروی کند.

پیش بینی قیمت ارز ایپ کوین (ApeCoin) تا پایان سال ۲۰۲۵

آینده ارزدیجیتال ایپ کوین ممکن است در درازمدت روشن تر باشد اگر موارد کاربرد آن تقویت شود. یکی از راه هایی که ApeCoin می تواند آن را در نظر بگیرد، ورود به متاورس است. احتمالاً درنظرگرفتن این موضوع تاکنون اتفاق افتاده است زیرا آزمایشگاه های یوگا اخیراً پروژه آینده خود را که «The Otherside» به معنی دنیای دیگر نامیده می شود، منتشر کرده است.

به نظر می رسد The Otherside یک بازی MMORPG است که در آن مالکان Bored Ape Yacht Club می توانند از NFTهای خود به عنوان آواتار در یک دنیای مجازی سفارشی استفاده کنند. در حال حاضر جزئیات زیادی در دست نیست چون این پروژه تنها در یک تبلیغ کوتاه به نمایش درآمده است. هرچند آزمایشگاه یوگا به صورت رمزآلود توییت کرد: «در ماه آوریل در Otherside شما را خواهیم دید». این واقعیت که این موضوع خیلی زود پس از راه اندازی ApeCoin رخ می دهد، به شایعات مبنی بر ادغام توکن در این متاورس دامن زده است.

اما این برای ApeCoin در درازمدت چه معنایی خواهد داشت؟ این در نهایت، به ApeCoin این امکان را می دهد که به یکی از بهترین ارزهای متاورسی تبدیل شود، زیرا از جذابیت بسیار زیاد Bored Ape Yacht Club بهره مند است. علاوه بر این، صاحبان شناخته شده NFT احتمالاً به این پروژه جذب خواهند شد که باعث افزایش تقاضا برای APE می شود؛ البته با فرض اینکه از آن به عنوان توکن اصلی متاورس استفاده شود.

اگر این زنجیره رویدادها اتفاق بیفتد، به طور قابل توجهی کاربرد ApeCoin را تقویت کرده و هرگونه ارتباط با سایر memecoinهای غیرکاربردی را حذف می کند. بنابراین، انتظار می رود آینده ارزدیجیتال ایپ کوین ApeCoin تا پایان سال ۲۰۲۵ بسیار روشن باشد و قیمت آن به ۱۳۵ دلار برسد.

جمع بندی

اگر می خواهید در آینده درآمد کسب کنید، ApeCoin همچنان یک ارزدیجیتال عالی برای سرمایه گذاری است. این دارایی به دلیل وابستگی به NFT، مستعد نوسان قیمتی زیادی است. همچنین به دلیل قیمت پایین، یک گزینه جذاب برای خریداران است. ApeCoin یکی از هیجان انگیزترین ارزهای دیجیتال در بازار دیجیتال است. اما آیا بهترین ارز دیجیتال برای خرید است؟

به طور خلاصه می توان گفت، شکی نیست که ApeCoin یک فرصت سرمایه گذاری قابل دوام در سال ۲۰۲۲ و پس از آن است. پیش بینی های آتی برای ApeCoin مثبت به نظر می رسند، به طوری که اکثر کارشناسان ارزهای دیجیتال انتظار افزایش مداوم قیمت را تا پایان سال و در چند سال آینده دارند و پیش بینی می کنند قیمت این رمزارز تا سال ۲۰۲۶ به رشد چشمگیر بیش از ۴۵۰% دست یابد.

بنابراین، زمان آن فرارسیده که برای سرمایه گذاری در ApeCoin اقدام کنید چون می توان به آینده ارزدیجیتال ایپ کوین ApeCoin امیدوار بود. البته این موضوع را نیز مدنظر داشته باشید که بازار ارزهای دیجیتال بسیار پرریسک است و ممکن است طبق پیش بینی ها پیش نرود و شما را متحمل ضرر و زیان کند. پس، هرگز بیش از آن مقدار سرمایه ای که از دست دادنش به زندگی تان لطمه نمی زند در این بازار سرمایه گذاری نکنید.

منابع: 

https://www.business2community.com/cryptocurrency/apecoin-price-prediction

https://www.analyticsinsight.net/how-much-will-apecoin-be-worth-in-2022-and-beyond/#:~:text=ApeCoin%20Price%20Forecast%202025,estimate%20should%20be%20around%20%24146

 

 

منبع:uptobrain
5 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدیه اسلامی تبار
خوشحالم با تولید محتوای با کیفیت، سطح وب فارسی رو ارتقا می دهیم. امروز سردبیر میهن سیگنال هستم و این هنوز شروع رویاپردازی های منه ...
شیبا اینو رایگان

بعد از تکمیل احراز هویت در جشنواره آبان تتر، شیبا اینوی رایگان هدیه بگیر!

دریافت هدیه

‫4 نظر

  • ایکاش نرم‌افزاری هم واسه اندروید وجود داشت!!!!!

  • ایا معامله در این صرافی ازاد است برای ایرانیان

  • من قیمت ۲۰۰۰ تومن گالا خریدم ، ۴۰۰ تومن ریزش داره به نظرتون بر میگرده

  • سلام و خسته نباشید
    برای انتقال به ترست ولت حتما باید رو شبکه اتریوم که کارمزد بالایی داره باشه یا میشه رو بایننس اسمارت چین هم فرستاد؟و اینکه این ارز nft هم داره یا نه؟اگه اره چجوری میشه خرید ؟

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *