تحلیل قیمت کاردانو: افت قیمت تا مرز یک دلار | ۲۳ بهمن

۲۳ بهمن ۱۴۰۰
تحلیل قیمت کاردانو: افت قیمت تا مرز یک دلار | 23 بهمن

تحلیل قیمت کاردانو امروز نزولی شده زیرا قیمت در چند روز گذشته حرکت نزولی داشته و خرس ها کنترل کامل بازار را به دست گرفته اند. خط روند کوتاه مدت هم نزولی است و قیمت در سه روز گذشته تا ۱.۰۵ دلار افت کرده است. به نظر می رسد در ساعات آینده هم افت قیمت ادامه پیدا کند.

نکات مهم تحلیل قیمت کاردانو

  • تحلیل قیمت شیبااینو نزولی است.
  • مقاومت قیمت در ۱.۰۷۲ دلار واقع شده است.
  • در سطح ۱.۰۴۱ دلار یک حمایت وجود دارد.

تحلیل قیمت یک روزه کاردانو

نمودار یک روزه نشان می دهد قیمت در سه روز اخیر روند نزولی پیدا کرده است. اگرچه پیش از این روند به نفع خریداران بوده، در حال حاضر شرایط تغییر کرده و روند کلی به نفع فروشندگان است. در ۲۴ ساعت اخیر افت اساسی قیمت رخ داده و ارزش کاردانو تا ۱.۰۵ دلار کاهش یافته است.

نمودار یک روزه قیمت کاردانو / دلار

نمودار یک روزه قیمت کاردانو / دلار

با اینکه روند نزولی برای سومین روز متوالی بر بازار حاکم است، منحنی SMA -20 بالاتر از منحنی SMA-50 قرار دارد. میانگین متحرک نسبتاً در موقعیت ثابتی یعنی در ۱.۰۹۴ دلار واقع است.

افزایش نوسان در نمودار دیده می شود. مرز باند بالایی بولینگر در ۱.۲۰ دلار یک مقاومت قوی و مرز باند پایینی در ۰.۹۸ دلار قوی ترین حمایت را نشان می دهد. RSI هم تا سطح ۴۳ افت کرده است.

تحلیل نمودار ۴ ساعته

در نمودار ۴ ساعته، قیمت از در ساعات اخیر در حال افت بوده است. این کاهش قیمت در نتیجه فشار فروش ثابت رخ داده که ارزش کاردانو را تا ۱.۰۵ دلار پایین آورده است

نمودار چهار ساعته قیمت کاردانو / دلار

نمودار چهار ساعته قیمت کاردانو / دلار

میانگین متحرک در نمودار ۴ ساعته در ۱.۰۷۶ دلار و بالاتر از قیمت فعلی قرار دارد. SMA-20 پایین تر از SMA-50 قرار گرفته است. میانگین در اندیکاتور بولینگر در ۱.۱۵۹ دلار، باند بالالیی در ۱.۲۴۱ دلار و باند پایینی در ۱.۰۷۶ دلار قرار گرفته که همگی بالاتر از قیمت فعلی هستند. تغییری نداشته و نوسان متوسط را نشان می دهد. باند  بالایی بولینگر در ۰.۰۰۰۰۳۴۲۰ و باند پایینی در ۰.۰۰۰۰۲۹۷۴ دلار قرار دارد.

منحنی RSI هم حرکت نزولی داشته و تا سطح ۳۳ دلار پایین آمده است.

جمع بندی

بررسی نمودارهای یک روزه و ۴ ساعته روند نزولی را برای امروز تایید می کنند. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر افت قابل توجهی داشته و انتظار می رود با توجه به نشانه های منفی در نمودار باز هم شاهد ادامه کاهش قیمت کاردانو باشیم. نزدیک ترین حمایت در ۱.۰۴۱ دلار قرار دارد.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «تحلیل قیمت کاردانو: افت قیمت تا مرز یک دلار | ۲۳ بهمن» با ما درمیان بگذارید.

منبع:کریپتوپولیتن
4 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *