افزایش ۲۳ درصدی بی بی دوج همزمان با اعلام انتشار پورتال جدید

۲۵ بهمن ۱۴۰۱
افزایش 23 درصدی بی بی دوج همزمان با اعلام انتشار پورتال جدید

با افزایش انتظارات در انتشار پورتال جدید، ارز دیجیتال بی بی دوج ۲۳ درصد جهش کرد.

قیمت BabyDoge در ۲۴ ساعت اخیر به دنبال اعلامیه بزرگ تیم BabyDoge در مورد پورتال سوزاندن با یک جهش بزرگ روبرو شد. این پورتال قرار بود در روز دوشنبه، ۱۳ فوریه منتشر شود.

این تیم انتشارپورتال burn را در آینده تایید کرد. همچنین تیم اعلام کرد که تا ۱ آوریل برای هر توکن سوزی از طریق این پورتال، پنج توکن را می سوزاند.

طبق گزارشات ، هدف پورتال burn قرار دادن قدرت توکن سوزی در دستان جامعه است. همچنین این پورتال، باعث می شود کاربران هزینه های کمتری برای خرید بی بی دوج بدهند. پس از آن، هدف اصلی دیگر کاهش عرضه BabyDoge است.

توکن سوزی ارز دیجیتال Baby Doge با سرعتی پیشرونده در حال رشد است. بنابراین پورتال burn ممکن است هنگام راه‌ا ندازی نقش مثبتی در رشد این کریپتو داشته باشد.

طبق گزارشات میهن سیگنال، Burn BabyDoge، در کل ۳,۷۲۹,۱۰۰,۸۴۷,۹۹۱ توکن BABYDOGE به ارزش ۱۶,۳۰۰ دلار از کل عرضه در یک ساعت سوزانده شد.

قیمت بی بی دوج واکنش نشان می دهد

قیمت Baby Doge Coin به اعلام پورتال burn پاسخ مثبت داد. این قیمت در ۱۲ فوریه به ۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۴۵۷ دلار رسید.

Baby Doge Coin در ۱۲ فوریه یک علامت صعودی را نشان داد که قیمت آن را افزایش داد. ظاهر یک صلیب طلایی در نمودار روزانه آن نیز به نکات فنی مثبت آن می افزاید.

قیمت فعلی یک این بلاکچین ۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۴۲۹۳ دلار است که ۲۳ درصد تغییر مثبت در ۲۴ ساعت اخیر داشت. این توکن در طول هفته نیز ۴۷ درصد افزایش یافت.

طبق آمار WhaleStats، بی بی دوج به عنوان پرفروش ترین توکن در میان ردیابی ۵۰۰ نهنگ بزرگ BNB، رتبه بندی می شود. با این حال، روند عمومی بازار ممکن است برای تایید ادامه این جهش بزرگ مشاهده شود.

منبع:u.today
3 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *