تحلیل بیت کوین ۲۴ مرداد ۹۹

تحلیل بیت کوین ۲۴ مرداد ۹۹

تحلیل بیت کوین 24 مرداد 99

قیمت بیت کوین در حال تقویت در یک رنج محدود است و تریدرها برای سومین تلاش خود برای بالابردن قیمت تا سطح ۱۲۰۰۰ دلار آماده می شوند.

پس از بازیابی ۶.۳ درصدی پس از افت تا ۱۱۲۰۰ دلار در یازدهم آگوست، به نظر می رسد قیمت بیت کوین در حال آماده سازی برای سومین حرکت به سمت ۱۲۰۰۰ دلار می باشد. این اتفاق بعد از یک هفته اخبار مثبت در بازار رخ داده است.

احساسات مثبت در کل بازار ارزهای دیجیتال گسترش یافته و تاثیر آن را می توان در آلت کوین هایی مانند تزوس و چین لینک مشاهده کرد که از قله های تاریخی خود نیز بالاتر رفته اند.

شاخص ترس و طمع ارز دیجیتال

شاخص ترس و طمع ارز دیجیتال

شاخص ترس و طمع به خوبی نشان می دهد احساسات سرمایه گذاران بسیار بالا و در محدوده طمع زیاد قرار دارد. این دقیقا در تضاد با وضعیت ترس است که در جولای ثبت شده و سرمایه گذاران نگران افت قیمت بیت کوین تا ۱۰۰۰۰ دلار بودند.

تایم فریم روزانه نشان می دهد کف های قیمتی بیت کوین بالاتر رفته اند و قیمت در رنج ۱۱۲۰۰ تا ۱۱۸۰۰ دلار در حال تقویت می باشد.

افزایش همبستگی بیت کوین با طلا نشان می دهد اصلاح قیمت بیت کوین ۲.۷ درصد بوده در حالی که قیمت طلا ۹ درصد اصلاح شده است.

به عقیده محققان، یکی از ویژگی های منحصر به فرد بیت کوین این است که این دارایی از نوسانات شدید بازار در امان است زیرا همبستگی آن با طلا و سهام بر اساس رفتار قیمتی هر بازار تغییر می کند.

نمودار روزانه قیمت بیت کوین

نمودار روزانه قیمت بیت کوین دلار – برای مشاهده سایز اصلی کلیک کنید.

آلت کوین ها نیز پس از اصلاح در ۱۱ آگوست توانسته اند ارزش خود را بازیابی نمایند. اتر توانسته با ۷.۸۸ درصد افزایش به بالای ۴۰۰ دلار برسد و حتی قله ۴۳۰ دلار را که رکورد سال جاری است ثبت نماید. ارزش ریپل هم ۴.۰۴ درصد افزایش یافته است. همچنین چین لینک پس از رالی افزایشی ۱۶ درصدی خود به قیمت ۱۸.۳۷ دلار دست یافته است.

هم اکنون ارزش کل بازار ارز دیجیتال ۳۶۷.۴ میلیارد دلار و نرخ دامیننس بیت کوین ۵۹ درصد می باشد.

راستی! برای سهولت دسترسی شما به آخرین سیگنال ها کانال تلگرام VIP میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین برای مشاهده جدیدترین تحلیل های بیت کوین روی تحلیل بیت کوین کلیک نمایید.

اشتراک گذاری:
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 1 =