پیش بینی بریک اوت بیت کوین به دلیل نفروختن آن با ضرر

با وجود اینکه برخی شاخص ها نشان می دهد برخی سرمایه گذران بیت کوین به زودی وارد ضرر می شوند گلس نود پیش بینی کرده این ارز دیجیتال آماده پرش است.

در ۲۵ ژانویه گلس نود گزارشی منتشر کرده و در آن ذکر شده که شاخص aSORP نشان می دهد افت بیشتر قیمت باعث ضرر دیدن بسیاری از سرمایه گذاران می شود. با وجود این تعداد کمی از سرمایه گذاران مایل به فروش در وضعیت ضرر هستند و این می تواند یک نشانه صعودی باشد. در این گزارش آمده:

“برای اینکه SORP پایین تر برود سرمایه گذاران باید به فروش در حالت زیان متمایل باشند که با توجه به شکل کنونی بازار احتمال آن کم است.”

گلس نود توضیح داده این شاخص نسبت سود سکه ها بر اساس قیمت بیت کوین را در آخرین باری که منتقل شده اند نشان می دهد. به گزارش میهن سیگنال طبق پیش بینی گلس نود اصلاح فعلی قیمت بیت کوین در حال تمام شدن است. از زمانی که قله تاریخی جدید بیت کوین معرفی شد تا رسیدن به قیمت ۲۹۰۰۰ دلار در ۲۲ ژانویه ۳۱ درصد اصلاح رخ داده است.

در ۲۵ ژانویه گلس نود گزارش داده بود ۲.۳ میلیون بیت کوین یا به عبارتی ۱۲.۶ درصد از عرضه در گردش آن به زنجیره منتقل شده است. این حرکت به عنوان یک نشانه صعودی تعبیر شده است زیرا:

“با توجه به اینکه همین امسال قیمت بیت کوین از ۳۰ هزار دلار عبور کرده، این عدد نشان می دهد سرمایه گذاران در حال تزریق سرمایه هستند و به افزایش قیمت در آینده امیدوارند.”

 

راستی! اگر علاقه مند به دنبال کردن اخبار داغ ارزهای دیجیتال هستید کانال اخبار میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین میتوانید آخرین اخبار ارز های دیجیتال را در خبر ارز دیجیتال بخوانید.

فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *