رالی 100 درصدی قیمت کاردانو و کاهش عرضه در گردش آن

قیمت کاردانو از ابتدای سال ۲۰۲۱ دوبرابر شده و این حرکت با ثبت سقف تاریخی در منشن های توئیتر درباره کاردانو همزمان شده است.

صحبت از کاردانو در رسانه های اجتماعی از ابتدای سال رشد کرده و قیمت این ارز دیجیتال هم بیش از دوبرابر شده است. این ارز در حال عبور از بیتکوین کش و تبدیل شدن به ششمین ارز برتر از نظر ارزش بازار است.

دلایل رالی قیمت

نقشه راه کاردانو نشان می دهد این پروژه از عصر شلی به گوگن انتقال یافته است. در مرحله شلی غیرمتمرکز شدن شبکه انجام شده و دارندگان این ارز امکان سرمایه گذاری و واگذار کردن توکن هایشان به منظور دریافت سود را کسب کرده اند.

حالا با ورود این پروژه به دوره گوگن تمرکز کار بر روی وارد کردن قراردادهای هوشمند و امکان ساخت اپلیکیشن های غیرمتمرکز بر روی این شبکه قرار گرفته است. این ویژگی ها می تواند شبکه کاردانو را با یک دنیای جدید از کاربرد مواجه کند.

در ابتدای ژانویه قیمت کاردانو ۰.۱۷۳ دلار با حجم معاملاتی روزانه ۱ میلیارد دلار بود. در طول دو هفته گذشته، قیمت و حجم معاملات این ارز بیش از ۲۰۰ درصد افزایش یاقته و اکنون به ۳ میلیارد دلار معامله در قیمت ۰.۳۵۸ دلار رسیده است.

مهمترین دلیل این روند صعودی قیمت، کاهش عرضه در گردش کاردانو به علت استیکینگ (واگذار کردن توکن ها به شبکه به منظور سرمایه گذاری) بوده است. داده ها نشان می دهد ۷۰ درصد از کل عرضه این ارز برای استیکینگ در اختیار شبکه قرار گرفته است.

در صورت ادامه این روند احتمال بالا رفتن قیمت ارز به دلیل کمبود سکه های کاردانو برای معاملات روزانه وجود خواهد داشت.

 

راستی! اگر علاقه مند به دنبال کردن اخبار داغ ارزهای دیجیتال هستید کانال اخبار میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین میتوانید آخرین اخبار ارز های دیجیتال را در خبر ارز دیجیتال بخوانید.

فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *