ورود
تست کرونا بیتکوین مثبت است !

امروز صبح تست کرونا ویروس بیتکوین پس از یک هفته تحت نظر بودن و مشکوک به بیماری مثبت شد !
پادشاه کریپتو پس از یک هفته افت شدید علائم سلامتی ، امروز به مرز اغما رفت .
تمامی آلت پارتی ها تا اطلاع ثانوی و بهبود وضع پادشاه لغو است .
پزشکان وی اعلام کردند که بیتکوین نزدیک به ۱۰ روز است که به این ویروس آلوده شده واحتمالا منبع بیماری وی از یک فارم ماینینگ در ووهان چین سرچشمه می گیرد . بیتکوین درمدت مبتلا بودن در چند آلت پارتی هم حضور داشته و بیشتر آلت کوین ها نیز وضعیت وخیم بیماری خود را سپری می کنند .

 

درماه گذشته چین به منظور متوقف کردن شیوع ویروس کرونا اقدام به قرنطینه پولها توسط بانکها کرد. در همین زمان بازار رمزارز هم با اعلام این خبر که بیتکوین می تواند راه حل این مسئله باشد شروع به بالارفتن کرد .

با گسترش ویروس و افزایش شمار مبتلایان با وجود بسته شدن تاسیسات استخراج ارزهای دیجیتال این اقدام تاثیری بر شبکه بیتکوین نگذاشت و این شبکه قوی تر از قبل به صعود خود ادامه داد.

در هفته ای که گذشت عبارت “بیتکوین کرونا ویروس” از “بیتکوین هالوینگ” در گوگل ترندز پیشی گرفت. بیشترین ترافیک جستجوی این عبارت از اروپا بوده است. جستجوها نشان می دهد اتریش، سوئیس و ایرلند بیشترین جستجوی این عبارت را انجام داده اند. سنگاپور، آلمان، استرالیا و کانادا هم بیشترین جستجوگران این عبارت بوده اند و آمریکا در رده سیزدهم است.

همچنین به شما پیشنهاد میکنیم مقاله افت ۳ درصدی بیتکوین و بازارهای سنتی پس از شیوع کرونا در ایتالیا را نیز بخوانید.

 

آخرین وضعیت مارکت ارزهای دیجیتال تحت تاثیر کروناویروس در ساعت ۱۸ روز ۲۲ مارس سال ۲۰۲۰ :

آخرین وضعیت مارکت تحت تاثیر کروناویروس

The last situation of cryptocurrency market under the influence of Corona virus at 6 p.m. in March 22, 2020

 

 

 

Today morning, after one week of being monitored and suspected of getting disease, Bitcoin’s test for Corona virus was positive. the crypto King went to a coma after one week of severe decline in health symptoms.
All the altcoin parties will be delayed until the second notice and improvement of the crypto king.
The doctors announced that Bitcoin got infected 10 days ago and the origin is probably a mining farm in Woohan, China. Since getting the disease, Bitcoin has participated in several altcoin parties and most of the altcoins are in a serious sickness situation too.

 

 

 

 

منبع قیمت :کوین ۳۶۰

نویسنده: وحید خرم نژاد

مترجم:فاطمه عباس زاده

 

مهدی عباس زاده
12 سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *