ورود
تحلیل قیمت دش: در آستانه یک بریک اوت – 4 آذر

قیمت دش پس از بازگشت از محدوده حمایتی در آستانه یک بریک اوت قرار دارد. اندیکاتورهای تکنیکال سیگنال های متناقضی دارند اما احتمال افزایش قیمت وجود دارد.

نکات مهم تحلیل دش:

  • قیمت DASH در نمودار روزانه به بالاتر از EMA 55 رسیده است.
  • حجم معاملاتی ۲۴ ساعته ۵۳۸ میلیون دلار است.
  • جفت دش / بیت کوین با عملکرد مثبت ۴.۵ در قیمت ۰.۰۰۳۶۱۹۳۴ بیت کوین در حال معامله است.
نمودار روزانه قیمت دش/ تتر

نمودار روزانه قیمت دش/ تتر. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

در نمودار روزانه قیمت دش، EMAهای ۸، ۱۳، ۲۱، ۵۵ حمایت های مهمی برای حرکات قیمت به حساب می‌آیند. در نمودار روزانه، قیمت به زیر خط زرد هم رسیده اما برگشته است. تا زمانی که قیمت بالاتر از میانگین متحرک باشد روند صعودی دش تضمین شده است.

حجم معاملات (۶۴.۴۷۸ هزار) پایین تر از میانگین متحرک ۲۰ روزه (۱۹۶.۶۳۲ هزار) است. حجم متعادل است به همین دلیل قیمت چندین روز است که در حال تلاش است تا به بالای EMA برسد.

بازگشت پرایس اکشن دش پس از برخورد با حمایت

اندیکاتورها در نمودار یک روزه قیمت دش / تتر

اندیکاتورها در نمودار یک روزه قیمت دش / تتر. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

در نمودار روزانه، قیمت بالاتر از محدوده حمایتی در نوسان است. بر اساس پرایس اکشن، محدوده حمایت بین ۱۵۰ تا ۱۷۰ دلار یا رنج مقاومتی بین ۲۶۰ تا ۲۸۰ دلار مقصد بعدی حرکت خواهد بود.

RSI در سطح ۳۹۵۱ و منطقه خنثی قرار گرفته است. شیب رو به بالای خط RSI و احتمال افزایش قیمت در روزهای آینده، سیگنال خرید کوتاه مدت را صادر کرده است.

مکدی  در ۱۷ نوامبر یک برخورد نزولی داشته و سیگنال فروش را صادر کرده است. علاوه بر این، میله های قرمز در هیستوگرام این اندیکاتور قابل مشاهده‌اند.

جمع بندی

قیمت دش امروز ۲۰۶.۵۳ دلار و حجم معاملات ۲۴ ساعته ۵۳۹۳۵۱۱۱۶ دلار است. از عرضه ۱۸.۹ میلیونی این ارز دیجیتال، ۱۰ میلیون دش در گردش است.

RSI سیگنال خرید کوتاه مدت و مکدی سیگنال فروش ارائه کرده اند. حجم معاملات متعادل است و قیمت از محدوده حمایتی بازگشته است. احتمال افزایش قیمت در روزهای بعدی وجود دارد.

منبع:themarketperiodical
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *