افزایش تقاضا برای ارز دیجیتال، ورود حقوقی ها

با توجه به افزایش قیمت اخیر بیت کوین سرمایه گذاران زیادی در صدد ورود به آن هستند. حجم معاملات محصولات بیت کوین در صرافی ها رکورد زده و همزمان بانک های بزرگ از جمله گلدمن ساکس در تلاش برای ورود به فضای ارز دیجیتال هستند.

با رالی قیمت بیت کوین در ماههای اخیر و افزایش ۲۴ درصدی قیمت این ارز دیجیتال از ابتدای سال جدید سرمایه گذاران زیادی قصد ورود به حوزه رمزارزها را دارند.

با توجه به عملکرد عالی بیت کوین نسبت به سایر دارایی ها، شرکت های بزرگ زیادی قصد ورود به دنیای ارز دیجیتال را دارند. گلدمن ساکس اعلام کرده است بازار بیت کوین درحال پختگی است. شایعه شده این بانک درخواستی برای ارائه خدمات نگهداری از دارایی های دیجیتال ارائه کرده است.

طبق گفته ها این درخواست در اواخر سال گذشته به یک شرکت برجسته در این زمینه ارسال شده و این شرکت در حال مذاکره با چندین شرکت دیگر درباره خدمات نگهداری ارز دیجیتال می باشد.

اخیرا بانک انکوریج مجوز لازم برای تبدیل شدن به یک بانک دیجیتال را دریافت کرده است. دریافت تایید قانونی از مقامات در این حوزه باعث جذب بازیگران بزرگ حقوقی به ارائه خدمات ارز دیجیتال در کسب و کارهای خود شده است.

 

راستی! اگر علاقه مند به دنبال کردن اخبار داغ ارزهای دیجیتال هستید کانال اخبار میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین میتوانید آخرین اخبار ارز های دیجیتال را در خبر ارز دیجیتال بخوانید.

فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *