تحلیل اتریوم ۲۱ فروردین ۹۹

تحلیل اتریوم 21 فروردین 99

در این تحلیل اتریوم در حال افزایش بالاتر از سطح حمایت ۱۷۰ و ۱۶۵ دلاری است. قیمت  اتریوم برای بالاتر رفتن از سطح مقاومت ۱۷۵ دلار تلاش می‌کند.

نکات برجسته تحلیل اتریوم

  • اتریوم در زیر سطح حمایت ۱۷۰ دلاری چند علامت صعودی را نشان می‌دهد.
  • هنگامی که منطقه مقاومت ۱۷۵ دلاری را بشکند، قیمت می‌تواند شتاب صعودی داشته باشد.
  • مثلث متقارن با مقاومت نزدیک به ۱۷۴ دلار در نمودار ساعتی وجود دارد.
  • این ارز می‌تواند بالاتر از مقاومت ۱۷۵ دلار برود یا ممکن است به سمت حمایت از ۱۶۲ دلار برسد.

صعود اتریوم

اتریوم پس از لمس مجدد مقاومت ۱۷۵ دلار، حرکت اصلاحی داشت. اتریوم زیر سطح ۱۷۰ دلار معامله شد، اما بالاتر از سطح ۱۶۸ دلار پایدار ماند.

به نظر می‌رسد سطح ۱۶۵ دلار به عنوان حمایت عمل کرده است و قیمت آن هنوز هم بالاتر از میانگین متحرک ساعتی است. قیمت اخیر نزدیک به ۱۷۳ دلار است و در حال حاضر قیمت در حال صعود است.

این اصلاح در زیر سطح ۲۳.۶٪ فیبوناچی اصلاحی از ۱۶۵ دلار به ۱۷۳ دلار قرار دارد. با این حال، حمایت در نزدیکی سطح ۱۷۰ دلار وجود دارد.

سطح ۵۰٪ فیبوناچی اصلاحی در قیمت ۱۷۰ دلار است. یک مثلث بزرگ متقارن با مقاومت نزدیک به ۱۷۴ دلار در نمودار ساعتی تشکیل شده است.

اندیکاتورهای تکنیکال در تحلیل اتریوم

اندیکاتورهای تکنیکال در تحلیل اتریوم

اگر اتریوم از مقاومت مثلث صعود کند، می‌تواند بالاتر از ۱۷۵ دلار روند صعودی دیگری شروع کند. نزدیک‌ترین مقاومت در سطح ۱۸۰ دلار است که بالاتر از آن احتمالاً گاوها قصد دارند به سمت سطح مقاومت ۱۹۵ دلار و ۲۰۰ دلار پیش بروند.

شکستن حمایت

در روند نزولی، حمایت اولیه نزدیک به ۱۷۰ دلار است. بسته شدن قیمت در زیر حمایت مثلث ممکن باشد موج نزولی زیر ۱۶۸ دلار را آغاز کند.

حمایت بعدی نزدیک به سطح ۱۶۵ دلار است که در زیر آن خرس‌ها می‌توانند منطقه مورد حمایت ۱۶۲ دلار را هدف قرار دهند. میانگین متحرک ۱۰۰ ساعته نیز در نزدیکی سطح ۱۶۲ دلار قرار دارد تا در کوتاه مدت به عنوان حمایت عمل کند. هر گونه ضرر بیشتر می‌تواند قیمت را به سمت حمایت ۱۵۸ دلاری سوق دهد.

راستی! برای سهولت دسترسی شما به سیگنال های ما کانال تلگرام VIP میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده

همچنین برای مشاهده آخرین تحلیل ها روی تحلیل بیت کوین و ارز دیجیتال کلیک نمایید.

اشتراک گذاری:
پریسا وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − سه =