تحلیل اتریوم ۱ تیر ۹۹

تحلیل اتریوم 1 تیر 99

اتریوم علائم قوی صعودی بالاتر از میانگین متحرک ۱۰۰ ساده نشان می‌دهد.

اتریوم از حمایت ۲۲۵ حرکت اصلاحی انجام می‌دهد. قیمت ETH اکنون نزدیک به ۲۳۰ دلار معامله می‌شود، به نظر می‌رسد در صورت شکستن میانگین متحرک ۱۰۰ احتمال افزایش بیشتر وجود دارد.

نکات برجسته تحلیل اتریوم

  • قیمت ETH به آرامی در ناحیه حمایت اصلی ۲۲۵ دلار در حال تجمع است.
  • اکنون به مقاومت ۲۳۵ دلار و میانگین متحرک ۱۰۰ ساده نزدیک می‌شود.
  • در نمودار ۴ ساعته شکستی بالاتر از کانال اصلی نزولی یا پرچم صعودی با مقاومت نزدیک به ۲۲۸ دلار وجود دارد.
  • در صورت بسته شدن قیمت بالاتر از ۲۳۲ دلار و میانگین متحرک ۱۰۰ ساده، این ارز می‌تواند افزایش قدرتمندی را شروع کند.

میانگین متحرک ۱۰۰ ساده به عنوان مقاومت

در این هفته، اتریوم پس از آنکه نتوانست مقاومت ۲۳۵ دلاری را بشکند، کاهش پیدا کرد. قیمت ETH  سطح حمایت ۲۳۰ دلار را شکست و بسیار پایین‌تر از میانگین متحرک ۱۰۰ ساده قرار گرفت.

با این حال، منطقه حمایت ۲۲۵ دلار به عنوان منطقه خرید قوی عمل کرد. کم‌ترین قیمت در حدود ۲۲۴ دلار تشکیل شده است و قیمت افزایش مداوم را آغاز کرده است. مقاومت ۲۲۸ دلاری شکسته شد، به علاوه سطح ۲۳.۶٪ فیبوناچی از حرکت نزولی از ۲۳۷ دلار به ۲۲۴ دلار نیز شکسته شد.

همچنین در نمودار ۴ ساعته یک شکست در بالای کانال اصلی نزولی یا پرچم صعودی با مقاومت نزدیک به ۲۲۸ دلار رخ داد. این درها را برای کسب سود بیشتر از سطح ۲۳۰ دلار باز کرده است.

شاخص‌های تکنیکال در تحلیل اتریوم

شاخص‌های تکنیکال در تحلیل اتریوم

قیمت اتریوم در حال حاضر علائم صعودی زیادی را نشان می‌دهد و ممکن است بالاتر از مقاومت ۲۳۲ دلار و میانگین متحرک ۱۰۰ ساده ادامه یابد. سطح صعودی ۵۰٪ فیبوناچی نیز ممکن است به عنوان مقاومت عمل کند.

مقاومت اصلی هنوز نزدیک به سطح ۲۳۵ دلار است. بسته شدن قیمت بالای مقاومت ۲۳۵ دلار می‌تواند قیمت را بالاتر ببرد. مقاومت عمده بعدی در نزدیکی سطح ۲۴۰ دلار است که بالاتر از آن می‌تواند ۲۵۰ دلار را لمس کند.

روند نزولی

در روند نزولی، حمایت‌های مهم بسیاری وجود دارد که در نزدیکی سطح ۲۲۸ دلار و ۲۲۵ دلار تشکیل می‌شوند. اگر اتریوم نتواند ۱۰۰ SMA را بشکند، احتمال افت بیشتر زیر ۲۲۸ دلار وجود دارد.

شکست نزولی زیر منطقه حمایت ۲۲۵ دلار می‌تواند روند کاهش اتریوم را تسریع کند. هر گونه ضرر بیشتر ممکن است درها را برای فشار به ۲۱۸ دلار یا حتی ۲۰۵ دلار باز کند.

راستی! برای سهولت دسترسی شما به سیگنال های ما کانال تلگرام VIP میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده

همچنین برای مشاهده آخرین تحلیل ها روی تحلیل بیت کوین و ارز دیجیتال کلیک نمایید.

اشتراک گذاری:
پریسا وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =