ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی

تحلیل قیمت فلوکی اینو: آیا صعود ادامه دارد؟ | ۲۸ بهمن

۲۸ بهمن ۱۴۰۱
تحلیل قیمت فلوکی اینو: آیا صعود ادامه دارد؟ | 28 بهمن

قیمت فلوکی اینو بعد از توئیت ایلان ماسک در روز چهارشنبه بیش از ۱۵۰ درصد رشد کرده است. اگرچه سرمایه گذاران نسبت به این ارز بسیار خوشبین هستند، برخی کارشناسان درباره از بین رفتن هیجان بازار هشدار داده اند.

صعود خیره کننده ارز دیجیتال فلوکی اینو (FLOKI) که به نام سگ ایلان ماسک نام گذاری شده چند روزی است توجه کل بازار را به خود جلب کرده است. پس از توئیت ایلان ماسک، فلوکی بیش از ۱۵۰ درصد رشد کرده و نسبت به دوج کوین و شیبا که دو سگ کوین تحت تاثیر ماسک هستند عملکرد خیره کننده ای داشته است.

در ماه گذشته فلوکی دائو (سازمان خودگران فلوکی) رای به سوزاندن ۵ تریلیون توکن از گردش داد. البته این تصمیم در آن زمان تاثیری روی قیمت نگذاشت.

از ابتدای سال بازار ارزهای دیجیتال نشانه هایی از ریکاوری پس از فاجعه FTX بروز داده و بیت کوین و اتریوم به ترتیب ۴۳ و ۴۰ درصد افزایش قیمت داشته اند. همزمان میم کوین ها با عملکرد خیره کننده خود سرمایه گذاران را به بازار جذب کرده اند. فلوکی اینو و شیبا در این مدت به ترتیب ۶۲۰ و ۶۳ درصد رشد کرده اند.

تحلیل قیمت فلوکی

فلوکی در حال حاضر با قیمت ۰.۰۰۰۰۵۲ دلار در حال معامله است که بسیار بالاتر از میانگین های متحرک ساده ۵۰ و ۲۰۰ روزه آن است. این نشان می دهد روند قیمت بسیار صعودی است. در ۳۰ روز گذشته فلوکی ۱۷ روز سبز داشته و نوسان قیمت ۴۲.۲ درصد بوده است.

نمودار یک روزه قیمت فلوکی / تتر

شاخص حرص و طمع در وضعیت طمع و سطح ۶۱ قرار دارد که نشانگر هجوم سرمایه گذاران به این ارز دیجیتال است. همچنین اندیکاتور RSI در وضعیت اشباع خرید قرار دارد.

وضعیت فعلی اندیکاتورها و احساسات حاکم بر بازار سیگنال خرید قوی را برای این ارز دیجیتال نشان می دهد.  از میان اندیکاتورها، ۲۵ مورد وضعیت صعودی دارند و تنها یکی سیگنال نزولی دارد.

اگرچه امروز یک کندل قرمز در حال شکل گیری است، به نظر نمی رسد روند صعودی فلوکی متوقف شده باشد زیرا الگوی مثلث بلندمدت در حال فشرده شدن رو به بالا شکسته شده و این نشان دهنده صعود طبق الگو است.

پیش بینی می شود فردا قیمت فلوکی بین ۴.۳ تا ۱۳.۲ درصد افزایش داشته باشد. اگر این پیش بینی به وقوع بپیوندد قیمت در بازه ۰.۰۰۰۰۵۶۶۰ دلار تا ۰.۰۰۰۰۶۱۴۲ دلار خواهد بود. بر این اساس نقطه فعلی زمان مناسبی برای خرید است اما قبل از هر تصمیم گیری باید تحقیق کافی انجام داد و بر اساس مدیریت ریسک و سرمایه اقدام نمود. همزمان برخی کارشناسان نسبت به خوابیدن هیجان بازار و احتمال افت قیمت هشدار داده اند.

طبق پیش بینی ها قیمت فلوکی می تواند با افزایش ۱۱.۹۱ درصدی در ۲۲ فوریه به ۰.۰۰۰۰۶۰ دلار برسد.

منبع:coincodex
2 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال
شارژ رایگان با ثبت نام
با ثبت نام و تکمیل احراز هویت در جشنواره کیوسک، بیست هزار تومان بیت کوین هدیه بگیرید!

دریافت جایزه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *