تحلیل بلندمدت قیمت فانتوم: آینده FTM تا سال ۲۰۳۳

۱۲ اسفند ۱۴۰۲
تحلیل بلندمدت قیمت فانتوم: آینده FTM تا سال 2033

فانتوم که به عنوان یک جایگزین برای محدودیت های اتریوم ایجاد شده رشد خیره کننده ۲۱۰۸ درصدی در تعداد آدرس های جدید داشته است. با اینکه قیمت این ارز دیجیتال نسبت به اوج تاریخی آن در ژانویه سال ۲۰۲۲ تقریبا ۹۳ درصد افت کرده هنوز هم یکی از گزینه های جذاب برای سرمایه گذاران به شمار می رود.

قیمت فانتوم که یکی از قدیمی ترین ارزهای دیجیتال است با فراز و نشیب های زیادی همراه شده است. با این حال عملکرد هفتگی، یک ماهه، شش ماهه و حتی یک ساله این ارز دیجیتال مثبت بوده است.

آینده فانتوم در سال ۲۰۲۴ و پس از آن به عوامل مختلفی بستگی دارد اما در این مقاله سعی می کنیم پیش بینی های جدیدی از چشم انداز آینده فانتوم را ارائه کنیم تا به شما در تصمیم گیری برای خرید و نگهداری بلندمدت این ارز دیجیتال کمک کند. این مقاله هر ماه آپدیت خواهد شد و جدیدترین پیش بینی ها ارائه خواهد شد.

فانتوم چیست؟

ارز دیجیتال فانتوم که با حروف اختصاری FTM شناخته می شود ارز اختصاصی شبکه غیرمتمرکز فانتوم است. این پلتفرم قراردادهای هوشمند با هدف حل مشکل مقیاس پذیری سایر بلاک چین ها از جمله اتریوم ایجاد شده است. از رمزارز فانتوم برای استیکینگ، رای دادن و پرداخت کارمزدهای تراکنش در شبکه استفاده می شود.

قیمت فعلی فانتوم چقدر است؟

به چپ و راست بکشید.
نام ارز دیجیتال Fantom (Fantom)
نام اختصاری FTM
قیمت Fantom ۰.۷۳۳۱ دلار
رتبه در سایت کوین مارکت کپ ۵۰
حجم معاملات روزانه ۱۲۱,۰۰۴,۳۶۷ دلار
عرضه ی کل ۳,۱۷۵,۰۰۰,۰۰۰ دلار
مقدار در گردش ۲,۸۰۳,۶۳۴,۸۳۶ دلار
وب سایت رسمی https://fantom.foundation/
وایت پیپر https://fantom.foundation/fantom-research-papers/

تحلیل بلندمدت قیمت فانتوم

بازیابی قیمت فانتوم در ماه گذشته آن را در جایگاه ۶۹ ارزهای دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار قرار داده است. نمودارها افزایش قیمت در یک سال گذشته را نشان می دهند.

طبق پیش بینی های سایت کریپتوپولیتن، قیمت استلار در سال ۲۰۲۴ تا حداکثر  ۰.۵۹ دلار افزایش خواهد داشت. در سال ۲۰۲۵ قیمت می تواند بین حداقل و حداکثر ۰.۷۷ و ۰.۹۰ دلار نوسان کند.

کارشناسان تخمین زده اند در سال ۲۰۲۶ ارزش فانتوم با عبور از سطح ۱ دلار به حداکثر ۱.۳۵ دلار برسد. میانگین قیمت در سال ۲۰۲۷، ۱.۷۹ دلار برآورد شده و انتظار می رود در این سال قیمت بین ۱.۷۴ و ۲.۰۸ دلار متغیر باشد.

همچنین حداکثر قیمت در سال ۲۰۲۸، ۲.۶۸ دلار و حداقل قیمت ۳.۰۶ دلار خواهد بود. برای سال ۲۰۲۹ میانگین قیمت ۳.۹۶ دلار پیش بینی شده است.

انتظار داریم در سال ۲۰۳۰ ارزش فانتوم در محدوده ۵.۷۳ تا ۶.۶۹ دلار متغیر باشد. میانگین قیمت در این سال ۵.۹۳ دلار  محاسبه شده است.

طبق پیش بینی های میهن سیگنال، قیمت در سال های بعد هم به صعود خود ادامه خواهد داد و در سال ۲۰۳۱ می تواند با عبور از سطح مهم ۱۰ دلار به حداکثر ۱۰.۰۹ دلار دست پیدا کند. بر این اساس، در سال ۲۰۳۲ حداکثر قیمت ۱۴.۰۹دلار و در سال ۲۰۳۳، ۱۹.۸۸ دلار خواهد بود.

آیا خرید فانتوم سرمایه گذاری خوبی است؟

پیش بینی بلندمدت قیمت فانتوم امیدوارکننده است. با این حال این پیش بینی ها بر اساس تحلیل داده های تاریخی ارائه شده و ممکن است با تغییر شرایط بازار به وقوع نپیوندند. در این شرایط بهترین کار در نظر گرفتن بازار و توجه به اخبار و توسعه های موثر بر قیمت است.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «تحلیل بلندمدت قیمت فانتوم: آینده FTM تا سال ۲۰۳۳» با ما درمیان بگذارید.

منبع:cryptopolitan
1 نفر این مطلب را پسندید.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *