ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی
فروپاشی طلا در برابر بیت کوین و تاثیر مثبت آن بر ارزهای دیجیتال

به گفته رائول پل، مدیرعامل گروه ریل ویژن، فرو پاشی طلا در برابر بیت کوین سیگنالی از ادامه تقویت روند صعودی بیت کوین است.

در ابتدای این هفته رائول پل خبر از فروپاشی طلا در برابر بیت کوین داده بود. اگر این ارز دیجیتال برتر بتواند به حرکت پرشتاب خود ادامه دهد، اعتبارش به عنوان یک ذخیره ارزش افزایش می یابد.

در ماه گذشته قیمت بیت کوین در برابر دلار افزایش ۳۰.۶ درصدی داشته و از ۱۰۱۳۶ به ۱۳۲۱۷ دلار رسیده است. در همین دوره طلا تنها ۲.۲۵ درصد افزایش قیمت را از ۱۸۶۳ تا ۱۹۰۳ دلار تجربه کرده است.

چرا بیت کوین از طلا و سهام بهتر است؟

در دو هفته اخیر که قیمت بیت کوین در حال افزایش شدید بوده، طلا و بازار سهام آمریکا به طور پیوسته در حال بازیابی بوده اند. برتری عملکرد بیت کوین نسبت به سایر بازارها از اوایل اکتبر تحت تاثیر سه عامل رخ داده است.

ابتدا اعلام خبر پشتیبانی پی پل از ارزهای دیجیتال احساسات مثبت این بازار را افزایش داد. عامل دوم، افزایش تقاضای موسسات و اشخاص حقوقی برای بیت کوین بود. عامل سوم نیز نمودار لگاریتمی تایم فریم طولانی بیت کوین بود که شرایط مطلوبی را نشان می داد.

به ویژه پس از شکست مقاومت ۱۲۰۰۰، حجم معاملات لحظه ای، حقوقی و بازارهای مشتقه بیت کوین افزایش یافت. در نتیجه این دارایی دیجیتال عملکرد بهتری نسبت به سایر دارایی ها بروز داد.

شکست سطح ۱۲۰۰۰ دلار شرایط مناسبی را در نمودار هفتگی و ماهانه به وجود آورد. همچنین حرکت پرشتاب بیت کوین و جدایی آن از طلا و سهام بر شدت عملکرد مثبت آن در رالی فعلی افزوده است. با ادامه این حرکت، سرمایه گذاران و میلیاردرهای برجسته ای شروع به اعلام حمایت خود از بیت کوین نموده اند.

 

راستی! اگر علاقه مند به دنبال کردن اخبار داغ ارزهای دیجیتال هستید کانال اخبار میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین میتوانید آخرین اخبار ارز های دیجیتال را در خبر ارز دیجیتال بخوانید.

منبع:کوین تلگراف
بر اساس رای 0 نفر
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *