گزارش تحلیلی وضعیت بازار ارز دیجیتال ۱ تیر ۱۴۰۰

۰۱ تیر ۱۴۰۰
گزارش تحلیلی وضعیت بازار ارز دیجیتال 18 فروردین 1400

قیمت بیت کوین در محدوده منفی زیر سطح ۳۳۵۰۰ باقی مانده است. حتی سطح ۳۲۰۰۰ هم شکسته شده اما بازیابی جزئی صورت گرفته است. اگر قیمت به بالای ۳۳۵۰۰ دلار برسد، با مقاومت ۳۵۰۰۰ روبه رو خواهد شد.

اکثر آلت کوین‌ها در حال کاهش قیمت دورقمی هستند. اتریوم حمایت ۲۰۰۰ را شکسته و محدوده ۱۸۵۰ را تست کرده است. ریپل / دلار هم در محدوده نزولی قرار دارد و به زیر حمایت ۰.۶ دلار رسیده است.

قیمت بیت کوین

بیت کوین پایین تر از سطح ۳۲۵۰۰ مومنتوم نزولی داشت اما با فعالیت بیشتر خریداران در حوالی سطح ۳۱۰۰۰، اکنون بازیابی قیمت صورت گرفته و بیت کوین در ۳۲۹۰۰ دلار معامله می شود. نزدیک ترین مقاومت ۳۳۵۰۰ دلار است که بالاتر از آن احتمال بازگشت قیمت به ۳۵۰۰۰ دلار وجود دارد.

در پایین، اولین حمایت در نزدیکی ۳۲۲۰۰ دلار می باشد. حمایت مهم در ۳۱۵۰۰ قرار دارد و پایین تر از آن خطر افت قیمت تا سطح ۳۰۰۰۰ وجود دارد.

قیمت اتریوم

قیمت اتریوم هم روند مشابهی را در پیش گرفته و پایین تر از حمایت ۲۰۰۰ دلار معامله می شود. قیمت اتر حتی به زیر ۱۹۲۰ و ۱۸۵۰ دلار هم رسید اما با بازیابی جزئی اکنون در ۱۹۲۰ دلار قرار گرفته است. احتمال بازگشت به بالای ۲۰۰۰ دلار وجود دارد اما مقاومت ۲۱۲۰ دلار مانع افزایش بیشتر خواهد شد.

اولین حمایت در سطح ۱۹۲۰ دلار قرار دارد. یک حمایت در ۱۸۵۰ دلار نیز در حال تشکیل شدن است.

آلت کوین‌های برتر

بایننس کوین زیر سطح ۳۰۰ دلار باقی مانده و حتی سطح ۲۶۰ دلار را هم امتحان کرده است. احتمال تست ۲۵۰ دلار در جلسات بعدی معاملاتی وجود دارد. اما در صورتی که بازیابی قیمت رخ دهد، مقاومت قوی ۳۰۰ دلار سد محکمی برای افزایش قیمت خواهد بود.

لایت کوین به افت خود تا زیر ۱۳۵ دلار ادامه داده است. قیمت تا محدوده ۱۲۰ دلار هم افت کرده اما بازیابی صورت گرفته است. در سطح ۱۳۵ و ۱۴۲ دلار مقاومت های موجود به فعالیت بیشتر فروشندگان کمک خواهد کرد.

دوج کوین به زیر حمایت های ۰.۲۲ و ۰.۲۰ دلار رسیده است. حتی سطح ۰.۱۶۵ دلار نیز تست شده اما بازگشت قیمت صورت گرفته است. در بالا، قیمت در سطح ۰.۲۲ و ۰.۲۳۲ دلار در کوتاه مدت با مقاومت های قوی رو به رو خواهد شد.

ریپل در محدوده منفی قرار گرفته و به زیر حمایت ۰.۶ دلار افت کرده است. محدوده ۰.۵۷ نیز مورد امتحان قرار گرفته اما بازیابی رخ داده است. در بالا، فروشندگان از افزایش قیمت در سطوح ۰.۶۶۵ و ۰.۶۸ دلار جلوگیری خواهند کرد.

سایر آلت کوین‌های بازار

بسیاری از آلت کوین‌ها کاهش بیشتر از ۱۵ درصدی قیمت را تجربه کرده‌اند. از این میان می‌توان به TFUEL, GRTNEO, QTUM, FIL, XEM, KSM, BTG, ONT, BSV, AAVE, AMP, ENJ, MANA, BAKE,  و BTT شاره کرد. در بین این‌ها NEO  حدودا ۲۰ درصد افت کرده و پایین تر از سطح ۳۵ دلار معامله می شود.

به‌طورکلی قیمت بیت کوین زیر سطوح حمایتی ۳۳۵۰۰ و ۳۵۰۰۰ دلار نشانه های نزولی بروز داده است. بیت کوین در حال بازیابی است اما خریداران در سطح ۳۵۰۰۰ با فشار فروشندگان روبه رو خواهند شد.

راستی! برای سهولت دسترسی شما به آخرین سیگنال ها کانال تلگرام VIP میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین برای مشاهده جدیدترین تحلیل های بیت کوین روی تحلیل بیت کوین کلیک نمایید.

منبع:کریپتونیوز
3 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

‫2 نظر

  • سلام کسی می تونه در خصوص این آدرس اطلاعاتی به من بده usdt xsp. com در حال حاضر من یک کدد و رمز دارم با موجودی خیلی بالا ولی نمی‌دونم چیه

  • بن شیباسواپ الماس دنیای ارزهای دیجیتال

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *