پیش بینی ChatGPT از چشم انداز بلندمدت قیمت متیک

۳۱ تیر ۱۴۰۲
پیش بینی ChatGPT از چشم انداز بلندمدت قیمت متیک

ارز دیجیتال متیک که در ماه های اخیر یکی از پرنوسان ترین رمزارزها بوده و افراد زیادی را به سود رسانده مدتی است وارد فاز نزولی شده است. در این مقاله قصد داریم با استفاده از هوش مصنوعی، درباره آینده این ارز دیجیتال صحبت کنیم. با ما همراه باشید.

متیک چیست؟

متیک (MATIC) ارز دیجیتال اختصاصی شبکه پالیگان است که برای توسعه این شبکه، استیکینگ و پرداخت در شبکه استفاده می شود. این ارز دیجیتال در سال ۲۰۱۷ در هند توسط جاینتی کنانی، سندیپ نیلوال، آنوراگ آرجون و میهایلو یلیچ  بنیان گذاری شده است.

وضعیت فعلی قیمت پالیگان

قیمت پالیگان در محدوده ۰.۷۶ دلار در نوسان است. در ۲۴ ساعت گذشته حجم معاملات ۱.۱۶ میلیارد دلار بوده و ارزش بازار آن به ۶.۱۵ میلیارد دلار رسیده است. اگرچه عملکرد روزانه، هفتگی، ۶ ماهه و یک ساله آن منفی گزارش شده اما امیدهای بسیاری برای آینده این ارز دیجیتال وجود دارد.

نمودار قیمت یک روزه متیک / تتر. برای مشاهده نمودار اندازه بزرگ روی آن کلیک کنید.

نمودار قیمت یک روزه متیک / تتر

طبق تحلیل میهن سیگنال، در حال حاضر مقاومت ۰.۷۸ دلار در بالا و حمایت ۰.۷۵ دلار در پایین، قیمت را احاطه کرده است. به نظر می رسد قیمت متیک پس از ناتوانی در عبور از ۰.۸ دلار یک رالی نزولی جزئی را تجربه کرده و وارد حالت تقویت شده است.

پیش بینی قیمت متیک در سال های آینده

کارشناسان معتقدند شبکه پالیگان در سال های آینده رشد تصاعدی را تجربه خواهد کرد.  بر این اساس پیش بینی قیمت متیک در سال های آینده توسط هوش مصنوعی و تحلیل گران ارائه شده است.

پیش بینی قیمت در ادامه سال ۲۰۲۳

به نظر می رسد در سال جاری قیمت متیک تا حداکثر ۱.۰۲ دلار رشد کند. بر این اساس میانگین قیمت ۰.۹۲ دلار تخمین زده شده است.

پیش بینی قیمت متیک تا سال ۲۰۳۰

برای سال ۲۰۲۴ حداقل و حداکثر قیمت MATIC به ترتیب ۱.۳۰ و ۱.۵۳ دلار برآورد شده است. احتمالا تا سال ۲۰۲۵ قیمت می تواند به حداکثر ۲.۳۱ دلار برسد.

در سال ۲۰۲۶ میانگین قیمت ۲.۸۰ دلار پیش بینی شده و قیمت بین ۲.۷۱ تا ۳.۳۵ دلار در نوسان خواهد بود. همچنین پیش بینی می شود در سال ۲۰۲۷ پالیگان تا حداکثر ۴.۶۷ دلار پیشروی کند.

بر این اساس، میانگین قیمت در سال ۲۰۲۸ ۵.۴۲ دلار خواهد بود و در سال ۲۰۲۹ به ۷.۶۶ دلار خواهد رسید. برای سال ۲۰۳۰ هم پیش بینی های صعودی ارائه شده است. قیمت متیک در این سال بین حداقل ۱۰.۴۲ و حداکثر ۱۲.۷۶ دلار حرکت خواهد کرد.

پیش بینی قیمت پالیگان در بلندمدت

برای سال ۲۰۳۱ میانگین قیمت ۱۶ دلار و برای سال ۲۰۳۲ میانگین ۲۴.۱۷ دلار پیش بینی شده است. در این سال قیمت ممکن است به حداکثر ۲۶.۹۳ دلار برسد.

آیا متیک سرمایه گذاری خوبی است؟

بر اساس نقشه راه منتر شده، شرکای استراتژیک، کاربردهای تجاری جهانی و جامعه آنلاین وفادار آن می توان گفت بله. پلیگان در سال های اخیر خود را به عنوان یک پیشتاز معرفی کرده و در میان ۱۵ ارز دیجیتال برتر قرار داشته است. بر اساس پیش بینی های موجود، در آینده این رمزارز رشد قابل توجهی را تجربه خواهد کرد.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «پیش بینی ChatGPT از چشم انداز بلندمدت قیمت متیک» با ما درمیان بگذارید.

منبع:cryptopolitan
2 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *