رکورد عالی بیت کوین که می تواند آن را تا ۴۰ هزار دلار بالا ببرد

۱۳ شهریور ۱۴۰۲
تحلیل قیمت بیت کوین: سبزشدن اندیکاتورها | 29 تیر
این مطلب در تاریخ ۱۲ شهریور ۱۴۰۲ بروزرسانی شده است.

قیمت بیت کوین که مدتی است در سطح ۲۶ هزار دلار دست و پنجه نرم می کند، به تازگی یک رکورد عالی را ثبت کرده که می تواند ما را به آینده امیدوار کند.

در داده های آن چین، تعداد کیف پول های بزرگ بیت کوین در حال افزایش است و این افزایش اعتماد به این ارز دیجیتال را نشان می دهد.

قیمت بیت کوین اکنون ۶ ماه است در یک محدوده حمایتی قوی قرار دارد. با اینکه بازار با توجه به شرایط اقتصادی جهانی در وضعیت خوبی قرار ندارد، پیشرفت های اخیر سرمایه گذاران را خوشبین تر کرده است. پیروزی ریپل در پرونده حقوقی خود در مقابل SEC ، ثبت درخواست برای ETF بیت کوین و پیروزی گری اسکیل در پرونده حقوقی برای ایجاد محصول ETF بیت کوین نمونه هایی از این اخبار مثبت هستند. به همین دلیل احساسات تریدرها به طور کلی صعودی است با اینکه قیمت BTC حرکات حاشیه ای دارد.

به گزارش میهن سیگنال طبق داده های گلس نود، تعداد آدرس های با بیش از ۱۰ بیت کوین در حال افزایش است که نشان دهنده پتانسیل رشد است. داده ها نشان می دهد تعداد کیف پول های دارای بیش از ۱۰ بیت کوین به قله سه ساله خود در ۱۵۷۳۵۲ عدد رسیده که از ژانویه ۲۰۲۳ رشد مداوم را نشان می دهد.

همزمان پیشرفت در فضای ETF بیت کوین ممکن است در ماه اکتبر بیشترین تاثیر را داشته باشد. کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا تصمیم خود درباره مجوز صندوق های ETF بیت کوین را تا ماه اکتبر ۲۰۲۳ به تعویق انداخته است.

در سوی دیگر کارشناسان افزایش قیمت بیت کوین را پیش از رویداد هاوینگ آن پیش بینی کرده اند. هاوینگ بیت کوین قرار است در نیمه دوم (احتمالا ماه آوریل یا می) سال ۲۰۲۴ در بلاک ۸۴۰۰۰۰ صورت بگیرد .

 

نظرتان را درباره‌ی مقاله «رکورد عالی بیت کوین که می تواند آن را تا ۴۰ هزار دلار بالا ببرد» با ما درمیان بگذارید.

منبع:coingape
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *