ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی
استقبال جامعه کریپتو از پلتفرم جدید اتریوم

ZkSync، از استقرار موفقیت ‌آمیز پروتکل Rollup خود در شبکه اتریوم خبر داده است. این استقرار توسط حامیان اتریوم به عنوان یک پیشرفت مثبت تلقی می شود؛ زیرا با آن دیگر نیاز نیست اپراتورها تراکنش ها را اعتبار سنجی کنند.

سال گذشته، سازندگان zkSync چشم انداز خود را برای عرضه کامل تورینگ بدون مجوز توصیف کردند.  این چشم انداز به برنامه های غیرمتمرکز اجازه می دهد در یک محیط دو لایه کم هزینه و مقیاس پذیر مستقر شوند.

طبق اعلام رسمی Matter Labs، کاربران ظاهراً تجربه بهتری در این شبکه خواهند داشت. به گزارش میهن سیگنال، یکی از مسائل مهم در هنگام استفاده از بلاک چین اتریوم، هزینه های بالای گس آن است. در نتیجه، بسیاری از کاربران به بلاک چین‌ های کم‌هزینه تری روی آوردند .

استقبال کاربران اتریوم

با ایجاد یک مقیاس ‌پذیری سازگار در پلتفرم اتریوم zk-Rollup، مانند zkSync 2.0، بسیاری از مشکلات حل شد. این پلتفرم جدید درها را برای ورود به عصر جدید اتریوم باز خواهد کرد. این اعلامیه با استقبال جامعه کریپتو روبه‌رو شده است.  بسیاری از طرفداران در توییتر احساسات خود را در مورد این موضوع بیان می کنند.

آخرین یافته ها در این حیطه نشان می دهد که کارمزد تراکنش ها کاهش خواهد یافت. صدها توسعه دهنده در حال پیش بینی راه اندازی پروژه ها در zkSync 2.0 هستند. توسعه دهندگان به سرعت تمایل خود را برای راه اندازی پروژه خود در zkSync 2.0 ابراز کرده اند:

“این موفقیت بزرگی است، نمی توانم منتظر بمانم تا اولین قرارداد خود را در این سرزمین جدید کشف نشده مستقر کنم.”

این پلتفرم برای مقیاس پذیری بیشتر بر اساس چارچوبی ساخته شده است که امکان رشد سریع را فراهم می کند. این رشد بدون به خطر انداختن امنیت و حریم خصوصی ایجاد می شود. این راه حل مقیاس پذیری، امکان ارتقای اکوسیستم های مختلف را فراهم می کند و به عنوان یک گام مهم رو به جلو در تجربه کاربر عمل می کند. همچنین توسعه برنامه های کاربردی در شبکه را غیرمتمرکز خواهد کرد.

طبق گزارش کوین تلگراف، مدیریت دفتر جهانی شرکت سرمایه گذاری مورگان استنلی معتقد است که اگر رقابت قابل توجهی در بازار ظاهر شود، ممکن است محبوبیت اتریوم کاهش یابد. این شرکت اعلام کرد که اتریوم ممکن است مزیت قرارداد هوشمند خود را در برابر شبکه‌های بلاک چین کم‌هزینه و سریع‌تر از دست بدهد. این عرضه جدید ممکن است همان چیزی باشد که اتریوم برای ماندگاری در این رقابت به آن نیاز دارد.

منبع:کوین تلگراف
بر اساس رای 0 نفر
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
تیم تولید محتوا میهن سیگنال
میکوشیم با تولید بهترین محتوای آموزشی در زمینه ارزهای دیجیتال، سطح محتوای وب فارسی را ارتقا دهیم و این راه ادامه دارد...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.