ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی

شیبا اینو بزرگترین دارایی نهنگ های مالک اتریوم شده است!

۳۰ خرداد ۱۴۰۱
شیبا اینو بزرگترین دارایی نهنگ های اتریوم شده است!

شیبا اینو در حال حاضر با ۴٪  افزایش قیمت بزرگترین دارایی پس از USDC برای نهنگ های مالک اتریوم است.

طبق داده‌های WhaleStats، شیبا اکنون بزرگترین دارایی رمزنگاری شده برای ۱۰۰ نهنگ برتر اتریوم پس از USDC است. اما اتریوم (ETH) رتبه اول را حفظ کرده است. طبق داده‌ های ارائه شده توسط ردیاب داده بلاک چین، ۱۰۰ نهنگ برتر ETH اکنون ۴۲۳،۱۸۰،۳۸۰ دلار Shiba Inu (شیبا اینو)یا ۱۵.۵۵ درصد از دارایی‌های خود را در اختیار دارند. از سوی دیگر، استیبل کوین دایره(CIRCLE)، USDC، ۱۸.۰۸ درصد یا ۴۹۱,۸۱۵,۲۲۵ دلار ارزش دارد.

در هفته گذشته درصد دارندگان طولانی مدت ۱۹٪ بود. این تعداد به ۲۱ درصد افزایش یافته است زیرا شیبا اینو همچنان در حال افزایش است.

با توجه به ترکیب دارندگان IntoTheBlock بر اساس زمان نگهداری، ۲۱ درصد از دارندگان شیبا اینو توکن های خود را بیش از یک سال نگه داشته اند. ۷۶ درصد در طول یک سال نگه داشته اند، در حالی که ۳ درصد توکن های خود را برای کمتر از یک ماه نگه داشته اند.

بر اساس داده‌های WhaleStats، تعداد دارندگان Shiba Inu در ماه‌های اخیر رشد چشمگیری داشته است که در زمان انتشار این مقاله توسط میهن سیگنال به ۱۱۸۴۵۵۹ نفر رسیده است.

شیبا اینو در ۱۸ ژوئن در بحبوحه آخرین افت بازار کریپتو به ۰.۰۰۰۰۰۷۱ دلار سقوط کرد. در زمان انتشار، SHIB نزدیک به ۴ درصد افزایش یافت و به ۰.۰۰۰۰۰۸۱۵ دلار رسید.

۹۵ میلیون SHIB در ۲۴ ساعت گذشته سوزانده شده است

بر اساس مدیریت توییتر Shibburn، بیش از ۸۳۳۳۵۲۲۵ توکن SHIB در ۲۴ ساعت گذشته سوزانده شده است و ۹ تراکنش انجام شده است. به گفته وب سایت شیبرن، در مجموع بیش از ۹۵،۱۸۳،۰۱۸ توکن سوزی انجام شده است. تیم Shiba Inu در آخرین پست وبلاگ خود به روز رسانی را منتشر کرد زیرا Shibarium برای راه اندازی آماده می شود.

Shibarium یک راه حل ۲ لایه است که توسط توسعه دهندگان xFUND و Shiba Inu توسعه یافته است. BONE قرار است به عنوان مکمل پروتکل Shibarium باشد. این مکمل عملکرد ضروری برای قراردادها و تراکنش های هوشمند را برای پردازش و اجرا فراهم می کند.

BONE، یکی از توکن های اکوسیستم شیبا اینو، در حال حاضر ۲۵۰ میلیون عرضه ثابت دارد. جامعه اکنون در حال تصمیم گیری است که آیا مزارع BONE را پس از تامین ۲۳۰ میلیون نفری متوقف کند یا حداکثر عرضه را از ۲۵۰ میلیون به ۲۷۰ میلیون افزایش دهد.

6 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *