پیش بینی قیمت یونی سواپ تا سال ۲۰۳۳ و چشم انداز آن در آینده

۲۹ بهمن ۱۴۰۲
انباشت نهنگ ها باعث رشد تراکنش های یونی سوآپ شد

صرافی غیرمتمرکز یونی سواپ معامله ارزهای دیجیتال متعددی را با جفت ارزهای متنوع امکان پذیر کرده است. ارز دیجیتال اختصاصی این پروژه به نام UNI، ابزار حاکمیت و تصمیم گیری هولدرها برای این پروژه است که نسبت به سقف تاریخی خود کاهش زیادی را تجربه کرده است. اگرچه یونی سواپ یکی از محبوب ترین صرافی ها برای کاربران است، برخی سرمایه گذاران درباره آینده آن دچار ابهام هستند. در این مقاله قصد داریم پس از تحلیل قیمت یونی، پیش بینی آینده آن را نیز ارائه دهیم.

ارز دیجیتال UNI چیست؟

UNI ارز دیجیتال اختصاصی پلتفرم صرافی غیرمتمرکز یونی سواپ است. یونی سواپ که در ۲ نوامبر ۲۰۱۸ توسط هیدن آدامز تاسیس شده، با استفاده از قراردادهای هوشمند بر روی شبکه اتریوم فعالیت می کند.

کاربران می توانند رمزارز یونی را از صرافی های مختلف خریداری کنند و با استیک کردن دارایی خود در استخرهای نقدینگی این صرافی، از آن درآمد کسب کنند.

وضعیت فعلی بازار یونی سواپ

قیمت کنونی یونی در حوالی ۷.۶۳ دلار قرار دارد. ارزش بازار این رمزارز بیش از ۴ میلیارد و ۵۶۸ میلیون دلار است که آن را در رده ۲۱ در میان ارزهای دیجیتال برتر قرار داده است.  با وجود افت قیمت در ۲۴ ساعت گذشته، عملکرد هفتگی، یک ماهه،  ۶ ماهه و یک ساله آن مثبت بوده است.

از میان اندیکاتورهای تکنیکال، میانگین های متحرک سیگنال خرید قوی را صادر کرده اند در حالی که اوسیلاتورها هم سیگنال فروش ارائه داده اند. بر این اساس، در مجموع سیگنال خرید ارائه شده و احتمال رشد بیشتر قیمت هم وجود دارد.

تحلیل بلندمدت قیمت یونی

طبق پیش بینی های کارشناسان با به کارگیری الگوریتم های هوش مصنوعی، روند قیمت UNI در سال های آینده صعودی خواهد بود. بر اساس الگوهای یافت شده، تا سال ۲۰۳۳، قیمت یونی به حداکثر ۲۳۹ دلار خواهد رسید.

کارشناسان میهن سیگنال پیش بینی کرده اند قیمت یونی در سال جاری به حداکثر ۸.۵۵ دلار دست پیدا کند. در سال آینده حداقل و حداکثر قیمت به ترتیب ۱۲.۱۸ و ۱۴.۷۲ دلار تخمین زده شده است. در سال ۲۰۲۶ یونی با میانگین قیمت ۱۸.۲۱ دلار معامله خواهد شد.

در ادامه در سال ۲۰۲۷ قیمت میانگین این ارز دیجیتال از ۲۶ دلار فراتر خواهد رفت و در سال ۲۰۲۸ به بیش از ۴۴ دلار خواهد رسید. حداقل و حداکثر قیمت در سال ۲۰۲۹ به ترتیب ۵۳ و ۶۳ دلار خواهد بود. پیش بینی می شود در سال ۲۰۳۰ قیمت یونی از ۹۳ دلار فراتر برود و با میانگین ۷۸دلار معامله شود.

برای سال ۲۰۳۱ قیمت یونی فراتر از ۱۳۳ دلار پیش بینی شده است. در این سال قیمت بین ۱۰۹ و ۱۳۳ دلار در نوسان خواهد بود. طبق الگوی های موجود، یونی در سال ۲۰۳۲ با میانگین ۱۷۱ دلار معامله خواهد شد و در سال ۲۰۳۳ بین ۲۳۹ تا ۲۶۱ دلار ارزش خواهد داشت.

آیا یونی سرمایه گذاری خوبی است؟

جواب کوتاه به این پرسش بله است. یونی ارزش خرید را دارد زیرا قابلیت های بسیاری دارد و یکی از محبوب ترین صرافی ها به شمار می رود. یکی از دلایل محبوبیت این صرافی امکان استیک کردن دارایی ها و کسب درآمد از استخرهای نقدینگی صرافی برای هولدرها است.

همچنین تیم توسعه دهنده یونی به طور مداوم سرگرم ارتقای پروژه و ایجاد قراردادهای همکاری متنوع با سایر پلتفرم ها و شرکت هاست تا بتواند خدمات بهتری را به کاربران خود ارائه کند. بر این اساس، با وجود افت قیمت یونی سواپ می توان به آینده آن امیدوار بود.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «پیش بینی قیمت یونی سواپ تا سال ۲۰۳۳ و چشم انداز آن در آینده» با ما درمیان بگذارید.

منبع:cryptopolitan
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال
شیبا اینو رایگان

بعد از تکمیل احراز هویت در جشنواره آبان تتر، شیبا اینوی رایگان هدیه بگیر!

دریافت هدیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *