تحلیل بلندمدت قیمت استلار: آینده XLM تا سال ۲۰۳۳

۰۵ اسفند ۱۴۰۲
تحلیل بلندمدت قیمت استلار: آینده XLM تا سال 2033

قیمت استلار که یکی از قدیمی ترین ارزهای دیجیتال است با فراز و نشیب های زیادی همراه شده است. در حالی که عملکرد هفتگی و یک ماهه این ارز دیجیتال مثبت بوده، در تایم فریم شش ماهه و از ابتدای سال میلادی دچار افت قیمت شده که این سرمایه گذاران را برای ورود به بازار این رمزارز مردد کرده است.

آینده استلار لومن در سال ۲۰۲۴ و پس از آن به عوامل مختلفی بستگی دارد اما در این مقاله سعی می کنیم پیش بینی های جدیدی از چشم انداز آینده استلار را ارائه کنیم تا به شما در تصمیم گیری برای خرید و نگهداری بلندمدت این ارز دیجیتال کمک کند. این مقاله هر ماه آپدیت خواهد شد و جدیدترین پیش بینی ها ارائه خواهد شد.

استلار چیست؟

ارز دیجیتال استلار که با حروف اختصاری XLM شناخته می شود ارز اختصاصی شبکه عمومی و غیرمتمرکز استلار لومن است. این پروتکل غیرمتمرکز و منبع باز انتقال پول با کارمزد کم  و به صورت بین المللی را فراهم کرده و بانکداری سنتی را به چالش کشیده است.

قیمت فعلی استلار چقدر است؟

به چپ و راست بکشید.
نام ارز دیجیتال استلار (Stellar)
نام اختصاری XLM
قیمت استلار ۰.۱۱۱۰ دلار
رتبه در سایت کوین مارکت کپ ۳۵
حجم معاملات روزانه ۱۷۷,۲۴۶,۸۳۳ دلار
عرضه ی کل ۵۰,۰۰۱,۷۸۶,۹۹۹ دلار
مقدار در گردش ۲۸,۸۷۷,۶۷۷,۴۵۸ دلار
وب سایت رسمی https://www.stellar.org
وایت پیپر https://www.stellar.org/papers/stellar-consensus-protocol.pdf

تحلیل بلندمدت قیمت استلار

بازیابی قیمت استلار در ماه گذشته آن را در جایگاه ۳۴ ارزهای دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار قرار داده است. نمودارها افزایش قیمت در یک سال گذشته را نشان می دهند.

طبق پیش بینی های سایت کریپتوپولیتن، قیمت استلار در سال ۲۰۲۴ تا حداکثر ۰.۱۹ دلار افزایش خواهد داشت. در سال ۲۰۲۵ قیمت می تواند بین حداقل و حداکثر ۰.۲۳ و ۰.۲۷ دلار نوسان کند.

کارشناسان تخمین زده اند در سال ۲۰۲۶ ارزش استلار به حداکثر ۰.۳۹ دلار برسد. میانگین قیمت در سال ۲۰۲۷، ۰.۵۲ دلار برآورد شده و انتظار می رود در این سال قیمت بین ۰.۵۰ و ۰.۵۹ دلار متغیر باشد.

همچنین حداکثر قیمت در سال ۲۰۲۸، ۰.۸۸ دلار و حداقل قیمت ۰.۷۲ دلار خواهد بود. برای سال ۲۰۲۹ میانگین قیمت ۱.۱۰ دلار پیش بینی شده است.

انتظار داریم در سال ۲۰۳۰ ارزش استلار در محدوده ۱.۵۸ تا ۱.۸۶ دلار متغیر باشد. میانگین قیمت در این سال ۱.۶۴ دلار  محاسبه شده است.

طبق پیش بینی های میهن سیگنال، قیمت در سال های بعد هم به صعود خود ادامه خواهد داد و در سال ۲۰۳۱ می تواند با عبور از سطح مهم ۲ دلار به حداکثر ۲.۷۷ دلار دست پیدا کند. بر این اساس، در سال ۲۰۳۲ حداکثر قیمت ۳.۹۷ دلار و در سال ۲۰۳۳، ۵.۸۲ دلار خواهد بود.

آیا خرید استلار سرمایه گذاری خوبی است؟

پیش بینی بلندمدت قیمت استلار امیدوارکننده است. با این حال این پیش بینی ها بر اساس تحلیل داده های تاریخی ارائه شده و ممکن است با تغییر شرایط بازار به وقوع نپیوندند. در این شرایط بهترین کار در نظر گرفتن بازار و توجه به اخبار و توسعه های موثر بر قیمت است.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «تحلیل بلندمدت قیمت استلار: آینده XLM تا سال ۲۰۳۳» با ما درمیان بگذارید.

منبع:کریپتوپولیتن
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال
شیبا اینو رایگان

بعد از تکمیل احراز هویت در جشنواره آبان تتر، شیبا اینوی رایگان هدیه بگیر!

دریافت هدیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *