ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی
تحلیل قیمت آوه 26 شهریور 1400

تحلیل قیمت آوه نشان می‌دهد امروز فشار خرسی در حال شکل گرفتن است. این نکته جالبی است زیرا در یک هفته اخیر، بازار روند صعودی داشته است.

با این حال فروشندگان باعث ایجاد تأخیر در افزایش قیمت به بالای ۳۹۴ دلار شده‌اند. در ساعات اخیر تغییر ناگهانی روند با قدرت گرفتن خریداران دیده شده است.

نکات مهم تحلیل:

  • تحلیل قیمت آوه نشان می‌دهد روند اخیراً نزولی شده است.
  • فروشندگان قیمت را تا ۳۹۳.۶ دلار پایین کشیده‌اند.
  • یک حمایت قوی در ۲۹۶ دلار قرار دارد.

در نمودار یک روزه، آوه / دلار پس از افزایش قیمت در دیروز و روز قبل از آن در حال اصلاح است. هفته گذشته برای خریداران موفقیت آمیز گذشت و قله های جدیدی ثبت شد.

اما امروز روند تغییر کرده زیرا فروشندگان قدرت را به دست گرفته‌اند. در ۲۴ ساعت گذشته، قیمت تا ۳۹۴.۱ دلار پایین آمده در حالی که میانگین متحرک همچنان در ۳۵۱ دلار باقی مانده است.

نمودار یک روزه قیمت آوه / دلار

نمودار یک روزه قیمت آوه / دلار. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

در نمودار موجود، نوسان در حال افزایش است زیرا باندهای بولینگر در حال عریض شدن هستند. مرز باند بالایی در ۴۳۹ دلار و باند پایینی در ۳۰۳.۲ دلار قرار گرفته است. RSI هم تغییرات اخیر قیمت را پیگیری کرده و اکنون تا ۵۵.۲ افت نموده است.

تحلیل ۴ ساعته

گزارش تحلیل ۴ ساعته قیمت نشان می‌دهد یک حرکت نزولی در چند ساعت اخیر رخ داده است. این تغییر جزئی بوده زیرا فروشندگان یک بار دیگر به سرعت قیمت را به ۳۹۴ دلار کاهش داده‌اند.

رالی صعودی دچار وقفه شده است. میانگین متحرک در ۳۹۵.۱ دلار قرار گرفته و انتظار می‌رود به زودی افت نماید. در هفته گذشته یک برخورد بین SMA 20 و SMA 50 اتفاق افتاد و فشار قابل توجهی توسط خریداران ایجاد شد.

نمودار 4 ساعته قیمت آوه / دلار

نمودار ۴ ساعته قیمت آوه / دلار. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

میانگین باندهای بولینگر در ۳۶۴.۴ دلار استوار است در حالی که حد بالایی در ۴۳۳.۱ و حد پایینی در ۲۹۵.۶ دلار جای گرفته است. RSI در سطح ۶۲ قرار گرفته که به محدوده اشباع خرید تقریباً نزدیک است.

از آنجا که روند صعودی در هفته اخیر قطع شده، اندیکاتورهای تکنیکال تصویر صعودی دارند. ۱۴ اندیکاتور سیگنال خرید داده‌اند در حالی که ۱۰ اندیکاتور خنثی و ۲ مورد در وضعیت فروش هستند.

اندیکاتور میانگین متحرک هم به نفع خریداران است و تلاش آنها را برای حفظ قدرتشان در بازار نشان می‌دهد. ۱۳ اندیکاتور در وضعیت خریدند در حالی که ۱ اندیکاتور در حالت خنثی و یکی در وضعیت فروش قرار دارد.

اوسیلاتورها تصویر خنثایی ارائه کرده‌اند زیرا ۹ اوسیلاتور در وضعیت خنثی هستند و تنها دو مورد از آنها در وضعیت خرید و فروش قرار گرفته است.

جمع بندی

تحلیل ۴ ساعته و یک روزه در حال حاضر برتری فروشندگان را نشان می‌دهد زیرا آنها موجب افت قیمت شده‌اند. مومنتوم موجود قوی تر از حد انتظار است زیرا قیمت را تا پایین تر از ۳۹۴ دلار کاهش داده است. با این حال احتمال بازیابی زیاد است زیرا یک حمایت قوی در ۲۹۹.۶ دلار قرار دارد.

منبع:کریپتوپولیتن
بر اساس رای 0 نفر
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال
شارژ رایگان با ثبت نام
با ثبت نام و تکمیل احراز هویت در جشنواره کیوسک، بیست هزار تومان بیت کوین هدیه بگیرید!

دریافت جایزه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.