تحلیل قیمت کاردانو: سطح کلیدی ۰.۵۶ دلار | ۱۵ خرداد

۱۵ خرداد ۱۴۰۱
بازگشت نهنگ ها به کاردانو

کاردانو پس از تلاش برای صعود در فاز تقویت قرار دارد. بیت کوین به افت خود ادامه داده و به همین دلیل بازار ارز دیجیتال نشانه هایی از ضعف دارد. در نمودار روزانه سیگنال های مختلفی دیده می شود که می تواند گویای تلاش برای بالارفتن باشد.

در ۲۴ ساعت گذشته قیمت کاردانو کمتر از یک درصد افت کرده اما در یک هفته گذشته، در مجموع ۲۲ درصد رشد داشته است. خریداران در این مدت در بازار فعال بودند زیرا پتانسیل صعودی مشاهده می شد.

اگر خریداران به فعالیت خود ادامه بدهند احتمال هدایت کاردانو به سمت مقاومت نزدیک ۰.۶۰ دلار وجود دارد. اما اگر فروشندگان قدرت خود را به دست بیاورند بازار  را کنترل خواهند کرد.

تحلیل قیمت یک روزه کاردانو

در هنگام نگارش این تحلیل ADA با قیمت ۰.۵۶۳ دلار در حال معامله است. نزدیک ترین حمایت در ۰.۴۷ دلار قرار دارد و پایین تر از آن حمایت ۰.۴۰ دلار واقع است.

نمودار یک روزه قیمت کاردانو / دلار

نمودار یک روزه قیمت کاردانو / دلار. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

اولین مانع افزایش قیمت در بالا نیز در سطح ۰.۶۲ دلار قرار دارد. برای اینکه گاوها کنترل بازار را به دست بگیرند قیمت باید بالاتر از ۰.۷۰ دلار معامله شود. با توجه به رفتار حاشیه ای، حرکت رو به بالا قابل پیش بینی است. حجم معاملات این ارز دیجیتال مثبت است و این وضعیت گاوی بازار را نشان می دهد.

اندیکاتورها در نمودار یک روزه قیمت کاردانو / دلار

اندیکاتورها در نمودار یک روزه قیمت کاردانو / دلار. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

حمام خون بازار ارزهای دیجیتال قیمت کاردانو را تا محدوده اشباع فروش هدایت کرده بود اما اکنون اندیکاتور RSI تلاش می کند بالاتر از خط میانی قرار بگیرد. این یک نشانه صعودی است. اگرچه یک حرکت جزئی رو به پایین رخ داده اما خریداران هنوز بازار این آلت کوین را در دست دارند.

همچنین، قیمت کاردانو بالاتر از SMA-20 قرار دارد و این یعنی خریداران مومنتوم را در اختیار گرفته اند. اندیکاتور مکدی هم میله های سبز را نشان می دهد که به نوعی سیگنال خرید به حساب می آید.

این سیگنال های خرید هم راستا با اندیکاتور RSI هستند. گردش پول چایکین که اندیکاتوری برای اندازه گیری سرمایه ورودی و خروجی است نیز نشانه های بازیابی را منعکس کرده است.

اگرچه افزایش جریان پولی اتفاق افتاده، CMF یک حرکت جزئی نزولی را نشان می دهد. با این حال احتمال به وقوع پیوستن پیش بینی های صعودی برای قیمت کاردانو زیاد است. اگر خریداران تلاش بیشتری برای کسب مومنتوم کنند، پیش بینی های خوش بینانه تحقق خواهند یافت.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «تحلیل قیمت کاردانو: سطح کلیدی ۰.۵۶ دلار | ۱۵ خرداد» با ما درمیان بگذارید.

منبع:newsbtc
2 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

یک نظر

  • درود برشما واحسنت بابت مطالب مفیدتان بنده برنامه ای نصب کردم در قالب استخراج بیت کوین که تا الان ۵۹۷۰۶۴۵۹ساتوشی بهم داده که سه رقم اخران مدام درحال تغیر و اضاف کردن پنج رقم دیگه هستن ایا در تبدیل به بیت کوین سه رقم اخر یعنی ۴۵۹ هم باید درماشین حساب ورد کنیم یا فقط از نقطه به قبل قابل محاسبه هستش

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *