تحلیل قیمت کاردانو: سقوط دوباره | ۲۷ خرداد

۲۷ خرداد ۱۴۰۱
تحلیل قیمت کاردانو: تسلط مجدد خرس ها بر بازار | 27 خرداد

تحلیل قیمت کاردانو نشان می دهد این ارز دیجیتال نتوانسته از مقاومت ۰.۵۵ دلار عبور کند و این موجب افت قیمت تا زیر حمایت ۰.۵۰ دلار شده است.

نکات مهم تحلیل قیمت کاردانو

  • تحلیل قیمت کاردانو حرکات نزولی تا سطح ۰.۴۵ دلار را نشان می دهد.
  • نزدیک ترین حمایت در ۰.۴۸۹۶ دلار قرار دارد.
  • در سطح ۰.۵۲۸۹ دلار قیمت با مقاومت روبه رو خواهد شد.

بازار بزرگ ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته هم احساست نزولی را تجربه کرده است. اکثر آلت کوین های بزرگ دچار افت قیمت شده اند. از جمله آنها می توان به اتریوم و سولانا با ۱۱.۱۷ و ۱۱.۱۴ درصد افت اشاره کرد.

افت قیمت به زیر ۰.۵۰ دلار

در نمودار ۴ ساعته اندیکاتور مکدی وضعیت صعودی دارد زیرا رنگ هیستوگرام سبز است. علاوه بر این، در این اندیکاتور مومنتوم صعودی قوی دیده می شود که اکنون با کمرنگ شدن هیستوگرام در حال کاهش است و این موجب افت قیمت تا زیر ۰.۵۰ دلار شده است.

اندیکاتورها در نمودار چهارساعته قیمت کاردانو / تتر

اندیکاتورها در نمودار چهارساعته قیمت کاردانو / تتر. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

میانگین های متحرک اکنون پایین تر از میانگین قیمت قرار دارند اما در تایم فریم های کوتاه مدت به دلیل حمایت از بازار، EMAها در حال بازیابی هستند. با افزایش فشار فروش اکنون EMA-12 در حال نزدیک شدن به EMA-26 است.

RSI در ۱۳ ژوئن به منطقه اشباع فروش سقوط کرد اما پس از آن با تقویت قیمت در سطح ۰.۵۰ دلار، به محدوده خنثی بازگشته است. وضعیت کنونی فضا را برای حرکت نوسانی در هریک از جهات فراهم کرده اما شیب فعلی نشان می دهد تلاش اندکی از هر دو سو انجام می شود.

باندهای بولینگر تا ۱۰ ژوئن باریک بوده اما بعداً شدیداً فاصله گرفته اند که گویای افزایش نوسان در بازار است. با نوسان قیمت در محدوده ۰.۵۰ دلار، اکنون این اندیکاتور کانال باریکی را تشکیل داده است. خط میانگین این اندیکاتور در سطح ۰.۴۸۹۶ دلار یک حمایت و مرز باند بالایی در ۰.۵۲۸۹ دلار یک مقاومت را نشان می دهند.

جمع بندی اندیکاتورها

به طور کلی در تایم فریم ۴ ساعته، سیگنال فروش با ۱۲ مورد از ۲۶ اندیکاتور تکنیکال مهم صادر شده است. در سوی دیگر، تنها ۴ اندیکاتور به نفع خریداران عمل کرده و حضور کمرنگ گاوها را در بازار نشان می دهند. هم زمان، ۱۰ اندیکاتور وضعیت خنثی را نشان می دهند.

در تایم فریم ۲۴ ساعته نیز همین وضعیت وجود دارد. ۱۴ اندیکاتور سیگنال فروش را ارائه می کنند که گویای روند نزولی است. تنها دو اندیکاتور سیگنال وضعیت صعودی دارند و ۱۰ اندیکاتور در حالت خنثی قرار دارند. بنابراین وضعیت نزولی در تایم فریم میان مدت هم برقرار است.

پیش بینی قیمت کاردانو

نمودار چهارساعته قیمت کاردانو/ تتر

نمودار چهارساعته قیمت کاردانو/ تتر. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

تحلیل قیمت کاردانو نشان می دهد خریداران برای شروع یک رالی تلاش کرده اند اما در سطح ۰.۵۰ دلار ناموفق بوده اند زیرا مومنتوم صعودی اندک بوده و فشار فروش حاکم شده است. اکنون قیمت به زیر ۰.۵۰ دلار کاهش یافته و نشانه هایی از ادامه روند نزولی را بروز داده است چراکه خرس ها کنترل بازار را به دست گرفته اند.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «تحلیل قیمت کاردانو: سقوط دوباره | ۲۷ خرداد» با ما درمیان بگذارید.

منبع:کریپتوپولیتن
8 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

یک نظر

  • سلام چجوری رواپلیکیشن تریدینگ ویوحساب دموبازکنیم

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *