ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی
تحلیل قیمت کاردانو: حرکت به بالای 0.838 دلار | 26 اسفند

قیمت کاردانو اخیراً به زیر حمایت ۰.۵۰ دلار رسیده است. این آلت کوین هم مانند بیت کوین و سایر آلت کوین ها افت قابل توجهی را تجربه کرده و در تایم فریم بلندمدت وضعیت نزولی دارد.

احتمال تغییر روند در تایم فریم های کوتاه تر وجود دارد. در ۲۴ ساعت گذشته، قیمت کاردانو ۱.۷ درصد افزایش پیدا کرده اما در یک هفته گذشته قیمت افت دورقمی داشته است.

در حال حاضر سطح ۰.۵۰ دلار به عنوان نزدیک ترین مقاومت عمل می کند. نزدیک ترین حمایت ها هم بین رنج ۰.۴۴ و ۰.۴۰ دلار قرار دارد. اگر بازار بازیابی شود و فشار خرید پایدار باشد، امیدهایی برای تغییر روند وجود خواهد داشت.

تحلیل قیمت ۴ ساعته کاردانو

کاردانو اکنون در ۰.۴۷ دلار معامله می شود. از ماه آوریل قیمت یک کانال نزولی تشکیل داده که نشان دهنده خرسی بودن وضعیت است. اخیراً ADA با افت به زیر ۰.۵۰ دلار، این کانال نزولی را شکسته و از آن خارج شده است.

نمودار چهارساعته قیمت کاردانو / دلار

نمودار چهارساعته قیمت کاردانو / دلار. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

فعلا سطح ۰.۵۰ دلار به عنوان سقف قیمت عمل می کند. اگر این سطح شکسته شود، احتمال افزایش تا ۰.۵۸ دلار وجود خواهد داشت. اما افت به زیر سطح ۰.۴۷ دلار باعث کاهش بیشتر تا ۰.۴۴ و ۰.۴۰ دلار خواهد شد.

افت به زیر این سطوح می تواند منجر به ثبت کف سالانه قیمت شود. حجم معاملات به طور ثابت در حال کاهش است و این نشان می دهد خرس ها کنترل بازار را در دست دارند.

کاردانو نشانه هایی از تغییر روند را در نمودار ۴ ساعته نشان داده است. قیمت برای بالارفتن از خط میانگین متحرک ساده ۲۰ تلاش می کند اگرچه در حال حاضر فروشندگان مومنتوم بازار را کنترل می کنند.

اندیکاتور RSI یک حرکت رو به بالا را آغاز کرده که این یعنی قیمت در نمودار وضعیت خوش بینانه ای دارد. خریداران با افزایش تقاضا قیمت را به بالای SMA-20 رسانده و موجب این حرکت رو به بالا شده اند. افزایش تقاضا می تواند قیمت را به ۰.۵۸ و سپس ۰.۷۰ دلار نزدیک کند.

اندیکاتورها در نمودار چهارساعته قیمت کاردانو / دلار

اندیکاتورها در نمودار چهارساعته قیمت کاردانو / دلار. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

اوسیلاتور Awesome  هیستوگرام سبزی دارد و این گویای تغییر مومنتوم قیمت است. AO همچنین سیگنال خرید را نشان می دهد.

اندیکاتور مکدی یک برخورد صعودی و هیستوگرام سبز را نشان می دهد. هیستوگرام سبز به این معناست که در جلسات معاملاتی بعدی، احتمال افزایش قیمت وجود دارد.

منبع:newsbtc
بر اساس رای 0 نفر
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال
شارژ رایگان با ثبت نام
با ثبت نام و تکمیل احراز هویت در جشنواره کیوسک، بیست هزار تومان بیت کوین هدیه بگیرید!

دریافت جایزه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.