تحلیل آلت کوین ۲۷ خرداد ۹۹

تحلیل آلت کوین 27 خرداد 99

تحلیل دو آلت کوین XVG و ZIL

پس از شکستن دوره طولانی تحکیم،ZIL  تقریباً در ماه بیش از ۴۰۰٪ افزایش یافت. اقدامات اخیر قیمت XVG نشان می‌دهد که این ارز نیز می‌تواند در یک روند مشابه پیش برود.

نکات برجسته تحلیل آلت کوین ها

  • ZIL از یک خط حمایت صعودی سهموی شکسته است.
  • حرکت قیمت ZIL و XVG قبل از شکست مشابه است.
  • یک تقاطع طلایی در نمودار روزانه XVG شکل گرفته است.

آلت کوین Ziliqa ZIL

در بازه زمانی ۳۰ آوریل تا ۱۱ ژوئن، قیمت ZIL با ۴۲۴٪ افزایش به ۳۰۷ ساتوشی رسیده است. با این حال، در تاریخ ۱۱ ژوئن، قیمت یک کندل دوجی با حجم زیاد ایجاد کرد و از آن زمان در حال کاهش است.

بعد از چنین حرکت صعودی قابل توجهی، دوجی را می‌توان به عنوان یک علامت معکوس در نظر گرفت. قیمت آن در کوتاه مدت شکسته شد و خط حمایت صعودی منحنی را که از ابتدای حرکت به دنبال داشت، را شکست.

این شکست قبل از واگرایی قابل توجه در RSI روزانه، که همچنین پر فروش بود، بوجود آمد. بنابراین احتمالاً حرکت صعودی تمام شده است و یک دوره اصلاحی تازه آغاز شده است.

خط حمایت صعودی سهموی و واگرایی در RSI

خط حمایت صعودی سهموی و واگرایی در RSI

مقایسه با آلت کوین XVG

پس از یک دوره تقریباً یک ساله ادغام، که در آن RSI هفتگی واگرایی قابل توجه صعودی ایجاد کرد،ZIL  یک حرکت صعودی را آغاز کرد.

یک حرکت مشابه در حال حاضر برای XVG در حال انجام است. قیمت برای ده ماه در زیر ۷۰ ساتوشی تثبیت شد، دوره‌ای که در آنRSI  هفتگی واگرایی صعودی تشکیل داد.

قیمت تقریباً در اواخر ماه می یک حرکت صعودی را آغاز کرد. اگر افزایش مشابه ZIL اتفاق بیفتد، قیمت می‌تواند به ۱۷۰ ساتوشی برسد.

مقایسه دو آلت کوین ZIL و XVG

مقایسه دو آلت کوین ZIL و XVG

آلت کوین Verge XVG

با نگاه به قیمت روزانه  XVG، می‌توانیم ببینیم که یک تقاطع طلایی در چهارچوب زمانی روزانه اتفاق افتاده است. در حالی که قیمت در حال ایجاد یک کندل انگالفینگ صعودی است، به تدریج حجم آن کاهش می‌یابد.

همچنین واگرایی نزولی در بازه‌های زمانی کمتر وجود دارد. این نشان می‌دهد که حرکت صعودی ممکن است به پایان برسد. اگر قیمت دوباره شروع به عقب نشینی کند، نزدیک‌ترین منطقه حمایت در ۶۵ ساتوشی وجود دارد، که در سطح ۰.۵ فیبوناچی از کل حرکت به سمت بالا است.

اگر حرکت XVG به شکلی مشابه ZIL پیش برود، قیمت آن روند صعودی خود را از سر می‌گیرد.

سطوح فیبوناچی در آلت کوین XVG

سطوح فیبوناچی در آلت کوین XVG

راستی! برای سهولت دسترسی شما به سیگنال های ما کانال تلگرام VIP میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده

همچنین برای مشاهده آخرین تحلیل ها روی تحلیل بیت کوین و ارز دیجیتال کلیک نمایید.

اشتراک گذاری:
پریسا وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + شانزده =