تحلیل آلت کوین های BNB، EOS، XTZ، LINK

تحلیل آلت کوین 10 اردیبهشت 99

تحلیل آلت کوین های BNB، EOS، XTZ، LINK

نکات برجسته تحلیل آلت کوین ها

  • قیمت بایننس کوین خط حمایت صعودی را از تاریخ ۱۳ مارس دنبال کرده است. این یک نشانه نزولی است که اغلب با حرکت رو به پایین همراه است.
  • قیمت EOS از یک مثلث متقارن در ۲۳ آوریل شکسته شد و از آن زمان رو به کاهش است.
  • قیمت XTZ الگوی دو قله تشکیل داده است.
  • قیمت LINK از ۷ آوریل در داخل یک گوه صعودی معامله می‌شد.

BNB

قیمت بایننس کوین خط حمایت صعودی را از تاریخ ۱۳ مارس دنبال کرده است. این یک نشانه نزولی است که اغلب با حرکت رو به پایین همراه است.

اگر انتظار می‌رود قیمت کاهش یابد، نزدیکترین منطقه حمایت در ۰.۰۰۲ ساتوشی یافت می‌شود، منطقه ای که قبلاً در اواخر ماه مارس به عنوان حمایت و بعد از آن در ابتدای ماه آوریل به عنوان مقاومت عمل می‌کرد.

تحلیل BNB

تحلیل BNB

EOS

قیمت EOS از ۵ آوریل در داخل مثلث متقارن معامله می‌شد. قیمت از این مثلث در ۲۳ آوریل شکسته شد و از آن زمان رو به کاهش است.

حتی پس از شکست، خط مقاومت مثلث هنوز هم معتبر است، و از آن زمان دو بار دیگر قیمت از آن برگشت کرده است. علاوه بر این، این خط توسط میانگین متحرک ۲۵ روزه حمایت می‌شود، که همچنین مقاومت در برابر قیمت را نشان می‌دهد.

در این نقطه دو حرکت احتمالی وجود دارد:

  1. یک شکست بالاتر از خط مقاومت که قیمت را به سمت منطقه مقاومت ۳۷۵۰ ساتوشی می‌برد. در حالی که هیچ واگرایی در روند صعودی وجود ندارد که نشان دهنده یک روند معکوس باشد. علاوه بر این، مقاومتی بالای قیمت فعلی وجود دارد.
  2. دوم، کاهش به نزدیکترین منطقه حمایت در ۳۴۰۰ ساتوشی ممکن است. با توجه به دلایلی که در بالا ذکر شد، به نظر می‌رسد این احتمال بیشتر به وقوع بپیوندد.
تحلیل آلت کوین EOS

تحلیل آلت کوین EOS

XTZ

در تاریخ ۲۶ آوریل، قیمت TXZ به ۳۷۹۲۰ ساتوشی رسیده است. این امر باعث ایجاد الگوی دو قله شده است. علاوه بر این که الگوی معکوس نزولی است، سطح بالا نیز با یک اختلاف واضح در RSI ترکیب می‌شود و احتمالاً شکست محسوب می‌شود. این امکان همچنین از این واقعیت پشتیبانی می‌کند که حرکت صعودی که از ششم آوریل آغاز شد، پارابولیک بوده است، که در بلند مدت ناپایدار است.

اگر قیمت شروع به کاهش کند، که انتظار می‌رود، می‌تواند در منطقه ۲۵۰۰۰ ساتوشی، که با حضور میانگین متحرک ۲۰۰ روزه تقویت می‌شود، حمایت پیدا کند. پیش از این، یک منطقه حمایت جزئی در ۲۸۵۰۰ وجود دارد، که می‌تواند یک جهش صعودی جزئی رو به بالا را آغاز کند.

با این حال، با توجه به الگوی بلند مدت نزولی و واگرایی، این امر باعث می‌شود که قیمت تمام شده تا یک منطقه اصلی حمایت، در ۲۵۰۰۰ ساتوشی، کاهش یابد.

تحلیل XTZ

تحلیل XTZ

LINK

قیمت LINK از ۷ آوریل در داخل یک گوه صعودی معامله می‌شد. پس از رسیدن به ۵۲۶۰۰ ساتوشی در ۱۹ آوریل، قیمت شروع به کاهش می‌کند و پس از آن از گوه شکسته می‌شود.

نزدیک‌ترین منطقه حمایت در ۴۴۰۰۰ ساتوشی وجود دارد که احتمالاً با حضور میانگین متحرک ۲۵ روزه تقویت شده است، که کمی‌پایین تر از این سطح حمایت وجود دارد. در حالی که RSI در منطقه پر فروش است، هنوز هیچ نوع واگرایی صعودی ایجاد نکرده است.

بنابراین، پیش بینی می‌شود پس از اعتبارسنجی منطقه حمایت قبلی در ۴۹۰۰۰ ساتوشی آن را به عنوان مقاومت قرار دهد، و قیمت تمام شده در این منطقه کاهش یابد.

تحلیل آلت کوین LINK

تحلیل آلت کوین LINK

راستی! برای سهولت دسترسی شما به سیگنال های ما کانال تلگرام VIP میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده

همچنین برای مشاهده آخرین تحلیل ها روی تحلیل بیت کوین و ارز دیجیتال کلیک نمایید.

اشتراک گذاری:
پریسا وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − سه =