تحلیل بیت کوین ۱۵ اردیبهشت ۹۹

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹
تحلیل بیت کوین 15 اردیبهشت 99

در این تحلیل می‌بینیم بیت کوین یک الگوی تکنیکال را شکست که باعث می‌شود تا ۸۰۰۰ دلار سقوط کند.

بیت کوین در تلاش است شتاب صعودی بالای ۹۲۰۰ دلار را به دست آورد. قیمت BTC در حال حاضر رو به کاهش است و ممکن است روند نزولی خود را به ۸۴۰۰ دلار یا ۸۲۰۰ دلار ادامه دهد.

نکات برجسته تحلیل بیت کوین

  • بیت کوین با افزایش فشار فروش زیر ۹۲۰۰ دلار و ۹۰۰۰ دلار روبرو است.
  • قیمت زیر میانگین متحرک ۱۰۰ ساعته ساده معامله می‌شود و می‌تواند به سمت ۸۰۰۰ دلار رود.
  • یک روند نزولی کلیدی وجود دارد که با مقاومت در ۸۹۰۰ دلار در نمودار ساعتی تشکیل شده است.
  • این ارز می تواند در کوتاه مدت اصلاح شود، اما به احتمال زیاد همچنان به پایین ادامه می‌یابد و به ۸۴۰۰ دلار یا ۸۲۰۰ دلار می‌رسد.

مقاومت های بیت کوین

پس از تصحیح نزولی، بیت کوین حمایت در سطح ۸۴۰۰ دلار را پیدا کرد. قیمت BTC بسیار بالاتر از ۸۸۰۰ دلار و ۹۰۰۰ دلار بود، اما در نزدیکی سطح ۹۲۰۰ دلار با فروش شدید مواجه شد.

یک قله نزدیک به ۹۲۰۱ دلار تشکیل شده است و در حال حاضر قیمت رو به کاهش است. قیمت یک خط روند صعودی کلیدی با حمایت ۸۹۸۰ دلار در نمودار ساعتی را شکست تا وارد یک منطقه نزولی شود. بیت کوین حتی زیر سطح ۸۹۰۰ دلار و میانگین متحرک ۱۰۰ ساعته قرار گرفت.

کم‌ترین قیمت در حدود ۸۶۲۹ دلار تشکیل شده است و در حال حاضر قیمت در حال اصلاح صعودی است. بیت کوین در نزدیکی سطح ۲۳.۶٪ فیبوناچی روند نزولی اخیر از ۹۲۰۱ دلار به ۸۶۲۹ دلار، قرار دارد.

در روند صعودی، مقاومت اولیه نزدیک به ۸۹۰۰ دلار و میانگین متحرک ۱۰۰ ساعته است. همچنین در همین نمودار یک روند نزولی اصلی وجود دارد که با مقاومت در ۸۹۰۰ دلار تشکیل می‌شود.

اندیکاتورهای تکنیکال در تحلیل بیت کوین

اندیکاتورهای تکنیکال در تحلیل بیت کوین

خط روند همزمان با سطح ۵۰٪ فیبوناچی اصلاحی است. اگر قیمت بتواند بالاتر از خط روند، SMA 100 ساعته و مقاومت ۹۰۰۰ دلاری بسته شود، می‌تواند صعود بیشتری داشته باشد.

مقاومت اصلی نزدیک به سطح ۹۲۰۰ دلار است که بالاتر از آن احتمالاً گاوها قصد دارند مقاومت ۹۵۰۰ دلاری را در کوتاه مدت بدست آورند.

روند نزولی

در مقابل، قیمت بیت کوین ممکن است به پایین تر از سطح ۸۷۰۰ دلار ادامه یابد. حمایت اولیه در نزدیکی سطح ۸۶۰۰ دلار است که در زیر آن قیمت می‌تواند به سمت حمایت ۸۴۰۰ دلار برسد.

اگر گاوها نتوانند از حمایت ۸۴۰۰ دلاری پشتیبانی کنند، احتمال افزایش نزول بیشتر تا سطح ۸۲۰۰ دلار یا ۸۰۰۰ دلار در کوتاه مدت وجود دارد.

راستی! برای سهولت دسترسی شما به آخرین سیگنال ها کانال تلگرام VIP میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین برای مشاهده جدیدترین تحلیل های بیت کوین روی تحلیل بیت کوین کلیک نمایید.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «تحلیل بیت کوین ۱۵ اردیبهشت ۹۹» با ما درمیان بگذارید.

8 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدی عباس زاده
12 سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *