تحلیل بیت کوین ۵ خرداد ۹۹

تحلیل بیت کوین 5 خرداد 99

بیت کوین از مقاومت خود برگشت کرده است، این می‌تواند نشانه پایان حرکت اصلاحی باشد.

قیمت بیت کوین از زمان رسیدن به کف ۸۸۱۵ دلار در تاریخ ۲۱ ماه می در حرکت اصلاحی بوده است. با این حال، قیمت نتوانسته است بالاتر از سطح ۰.۵ فیبوناچی از کاهش قبلی عبور کند و از صبح ۲۴ ماه می رو به کاهش بوده است.

نکات برجسته تحلیل بیت کوین

  • قیمت بیت کوین از سطح ۰.۵ فیبوناچی از کاهش قبلی برگشت کرده است.
  • در ۸۸۰۰ دلار و ۸۵۵۰ دلار حمایت وجود دارد.
  • قیمت در حال شکستن خط حمایت صعودی بلند مدت است.

قیمت بیت کوین از سطح ۰.۵ فیبوناچی دو بار برگشت کرده است. پس از آن، قیمت یک حرکت رو به پایین شروع کرد و اخیراً یک کندل انگالفینگ نزولی با حجم قابل توجهی ایجاد کرده است.

این قیمت هنوز هم بالاتر از محدوده حمایت ۹۱۰۰ دلار است، اما این چهارمین بار است که قیمت به آن رسیده و قدرت آن را کاهش می‌دهد. بنابراین، این امکان وجود دارد که به زودی قیمت این از این منطقه شکسته شود و احتمالاً یک الگوی دو کف در نزدیکی ۸۸۰۰ دلار ایجاد کند، یا حتی حرکت نزولی آن با پایین‌تر ادامه یابد.

کندل انگالفینگ نزولی با حجم بالا

کندل انگالفینگ نزولی با حجم بالا

سطوح اصلاحی بیت کوین

در صورت عدم موفقیت منطقه ۹۱۰۰ دلار، سطح حمایت بعدی به ترتیب نزدیک به ۸۸۰۰ دلار و ۸۵۵۰ دلار یافت می‌شود. با توجه به کل حرکت صعودی که از ۲۱ می آغاز شده است، منطقه ۸۸۰۰ دلار در سطح ۰.۶۱۸ فیبوناچی است در حالی که منطقه ۸۸۵۰ دلار سطح ۰.۷۶۵ است.

در حالی که قیمت در منطقه ۸۸۰۰ دلاری کاهش یافته است، کاهش اخیر باعث می‌شود BTC تمام مسیر را به منطقه ۸۵۵۰ دلاری سقوط کند، که این امر تصحیح A B C را از بالاترین قیمت ۱۰۰۰۰ دلاری در ۹ ماه می به پایان می‌رساند.

امواج اصلاحی و سطوح فیبوناچی

امواج اصلاحی و سطوح فیبوناچی

در بلندمدت، به نظر می‌رسد قیمت به زیر سطح حمایت صعودی احتمالی که از زمان تشکیل کف در ۱۳ مارس ایجاد شده است، در حال سقوط است. نزدیک‌ترین سطح حمایت در ۸۵۵۰ دلار یافت می‌شود که خط حمایت صعودی دیگر و همچنین یک سطح حمایت افقی است.

خط حمایت صعودی بلند مدت بیت کوین

خط حمایت صعودی بلند مدت بیت کوین

راستی! برای سهولت دسترسی شما به سیگنال های ما کانال تلگرام VIP میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده

همچنین برای مشاهده آخرین تحلیل ها روی تحلیل بیت کوین و ارز دیجیتال کلیک نمایید.

اشتراک گذاری:
پریسا وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 19 =