خرید مجدد بیت کوین توسط نهنگ ها در کف قیمتی جدید

خرید مجدد بیت کوین توسط نهنگ ها در کف قیمتی جدید

پس از نوسان شدید قیمت بیت کوین، ترس، عدم قطعیت و شک بازار ارز دیجیتال را فراگرفته است. این بار با انتشار اخبار منفی از چین درباره استخراج بیت کوین، روند بازیابی قیمت متوقف شده است.

اصلاح ۱۵ درصدی قیمت بیت کوین باعث از بین رفتن بیش از ۱۰۰ میلیارد دلار از ارزش بازار پادشاه ارزهای دیجیتال در مدت کوتاهی شد. این افت قیمت بر سایر ارزهای دیجیتال نیز تاثیر گذاشت و اغلب آلت کوین ها کاهش قیمت دو رقمی را تجربه کردند.

در همه روندهای اصلاحی این اتفاق می افتد که بیت کوین از دست های ضعیف به افراد قوی منتقل می شود. نهنگ های بیت کوین هم پس از اینکه در ۱۷ می با اولین افت بازار دارایی های خود را نقد کردند اکنون در کف قیمتی جدید در حال خرید مجدد بیت کوین می باشند. البته میزان خرید جدید نهنگ ها تاکنون کمتر از میزان نقد شده آنها بوده است.

همزمان سرمایه گذاران خرد در حال ضرر کردن هستند. طبق گزارش گلس نود، فشار فروش اخیر توسط سرمایه گذاران کوتاه مدتی ایجاد شده که در ماههای اخیر بیت کوین را در قیمت های بالایی خریده اند.

همچنین در بازار فیوچرز بیت کوین، همزمان با اصلاح قیمت اخیر، شاهد شدت گرفتن نقد شدن موقعیت ها بوده ایم. تنها در عرض چند ساعت، قراردادهای بهره باز فیوچرز بیت کوین به ارزش بیش از ۷.۵ میلیارد دلار نقد شده است.

اما خبر مهم این است که نوسان های اخیر بازار تاثیری بر سرمایه گذاران عمده حقوقی نداشته است. به گزارش میهن سیگنال، موسسات حقوقی همچنان در حال خرید بیت کوین در کف قیمتی می باشند.

 

راستی! اگر علاقه مند به دنبال کردن اخبار داغ ارزهای دیجیتال هستید کانال اخبار میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین میتوانید آخرین اخبار ارز های دیجیتال را در خبر ارز دیجیتال بخوانید.

منبع: کوین گیپ
اشتراک گذاری:
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *