تحلیل ارزهای دیجیتال ۸ شهریور ۹۹

تحلیل ارزهای دیجیتال ۸ شهریور ۹۹

تحلیل ارزهای دیجیتال 8 شهریور 99

بیت کوین و آلت کوین ها در حال حفظ سطوح حمایت کلیدی خود می باشند که این نشان می دهد خریداران به زودی برای شکستن مقاومت های پیش رو تلاش خواهند نمود.

تحلیل بیت کوین ۸ شهریور ۹۹

با اینکه بیت کوین در دو رو گذشته در زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه خود (۱۱۵۳۰) معامله میشد، فروشندگان نتوانستند قیمت را به زیر حمایت ۱۱۰۰۰ دلار برسانند که این گویای خرید در کف های قیمتی توسط خریداران می باشد.

نمودار روزانه بیت کوین/ دلار

نمودار روزانه بیت کوین/ دلار – برای مشاهده سایز اصلی کلیک کنید.

EMA بیست روزه صاف شده و RSI در نزدیکی نقطه میانی قرار دارد که نشانگر تعادل بین عرضه و تقاضا می باشد.

اگر خریداران بتوانند قیمت را از EMA بیست روزه بالاتر ببرند، احتمال تست مجدد مقاومت ۱۲۱۱۳.۵۰ دلار وجود دارد. در صورتی که خریداران بتوانند جفت بیت کوین/ دلار را به بالای مقاومت ۱۲۱۱۳.۵۰ تا ۱۲۴۶۰ دلار برسانند روند صعودی بعدی آغاز خواهد شد.

همچنین بخوانید |  تحلیل بیت کوین

بر خلاف آن اگر این جفت از ۱۲۱۱۳.۵۰ پایین بیاید فروشندگان دوباره برای کاهش دادن قیمت تا حمایت ۱۱۰۰۰ تلاش خواهند نمود. در صورت موفقیت آنها تست مجدد حمایت کلیدی ۱۰۴۰۰ نیز محتمل خواهد بود. شکست به زیر این سطح یک نشانه منفی بزرگ خواهد بود.

تحلیل اتریوم ۸ شهریور ۹۹

خریداران به شدت در حال دفاع از حمایت ۳۶۶ دلار می باشند که این یک نشانه مثبت است. اگر آنها بتوانند قیمت را بالای EMA بیست روزه (۳۹۲ دلار) امکان بالارفتن ارزش اتریوم تا ۴۱۵.۶۳۴ و بالاتر از آن مقاومت ۴۴۶.۴۷۹ دلار وجود دارد.

چارت روزانه اتریوم دلار 8 شهریور 99

چارت روزانه اتریوم دلار ۸ شهریور ۹۹

EMA بیست روزه صاف است و RSI درست بالای سطح ۵۰ قرار گرفته که نشانگر تعادل بین عرضه و تقاضا می باشد. شکست به بالای ۴۴۶.۴۷۹ دلار می تواند روند صعودی با هدف ۴۸۰ دلار را ادامه دهد.

همچنین بخوانید |  تحلیل اتریوم

بر خلاف آن اگر فروشندگان از مقاومت ۴۱۵.۶۳۴ دلار دفاع نمایند جفت اتر/ دلار می تواند تا سطح ۳۶۶ دلار افت نماید. چنین حرکتی یک علامت منفی بزرگ است که نشان دهنده امکان تشکیل الگوی سر و شانه نزولی است و احتمال اصلاح عمیقتر را افزایش می دهد.

تحلیل ریپل ۸ شهریور ۹۹

ریپل در ۲۷ آگوست حمایت ۰.۲۶۸۴۷۸ دلار را شکست اما خریداران با خرید در کف قیمت را به میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه (۰.۲۵۵ دلار) رساندند که این وجود تقاضا در سطوح پایین را نشان می دهد.

نمودار روزانه ریپل/ دلار

نمودار روزانه ریپل/ دلار

اکنون خریداران در حال هل دادن قیمت به بالای ۰.۲۶۸۴۷۸ دلار هستند. در صورت موفقیت آنها، حرکت تا EMA بیست روزه (۰.۲۸) محتمل خواهد بود. این سطح احتمالا به عنوان یک مقاومت محکم عمل خواهد کرد اما در صورتی که خریداران بتوانند قیمت را بالا ببرند احتمال حرکت تا ۰.۳۲۶۱۱۳ دلار وجود خواهد داشت.

همچنین بخوانید |  تحلیل آلت کوین ها

با این وجود اگر جفت ریپل/ دلار از EMA بیست روزه خود پایین بیاید فروشندگان برای شکستن حمایت SMA 50 روزه اقدام خواهند کرد و در صورت موفقیت آنها افت قیمت تا سطح اصلاحی ۶۱.۸ درصد فیبوناچی در ۰.۲۴۱۰۶۸ دلار محتمل خواهد بود.

با توجه به شیب ملایم رو به پایین EMA بیست روزه  و RSI در محدوده منفی برتری از آن فروشندگان است.

تحلیل چین لینک ۸ شهریور ۹۹

چین لینک در چند روز گذشته در اطراف EMA بیست روزه خود (۱۴.۵۶ دلار) در حال معامله بوده و یک الگوی مثلث متقارن تشکیل داده که نشان دهنده تردید است.

نمودار روزانه چین لینک/ دلار

نمودار روزانه چین لینک/ دلار

اگر خریداران بتوانند قیمت را به بالای مثلث و مقاومت ۱۶ دلار برسانند حرکت تا هدف الگو در ۱۸.۶۹ و سپس ۲۰.۱۱۱۱ دلار محتمل می باشد.

EMA بیست روزه به تدریج در حال افزایش است و RSI در محدوده مثبت حفظ شده که نشان می دهد برتری همچنان با خریداران است.

با وجود این، در صورتی که جفت چین لینک/ دلار مثلث را به سمت پایین بشکند یک منفی بزرگ شکل می گیرد که ممکن است به افت تا SMA 50 روزه (۱۱.۱۳ دلار) منجر گردد. چنین حرکتی نشان دهنده تشکیل یک قله کوتاه مدتی در ۲۰.۱۱۱۱ دلار خواهد بود.

تحلیل لایت کوین ۸ شهریور ۹۹

لایت کوین از SMA 50 روزه خود (۵۳.۷۸ دلار) بالارفته که نشان دهنده تلاش شدید خریداران برای دفاع از این حمایت است. اکنون آنها برای رساندن قیمت به بالای خط روند نزولی تلاش خواهند کرد که این می تواند موجب گسترش رود بازیابی تا ۶۳ دلار و پس از آن ۶۸.۹۰۰۸ دلار گردد.

نمودار روانه لایت کوین/ دلار

نمودار روانه لایت کوین/ دلار

EMA بیست روزه شیب رو به پایین دارد و RSI درست زیر ۵۰ قرار گرفته که نشان دهنده برتری جزئی فروشندگان است.

در صورتی که جفت لایت کوین/ دلار از خط روند نزولی پایین بیاید این نشانگر فروش خواهد بود. اگر فروشندگان قیمت را تا زیر SMA 50 روزه کاهش دهند احتمال ادامه افت تا حمایت کلیدی ۵۱ دلار وجود خواهد داشت.

تحلیل ایاس ۸ شهریور ۹۹

ایاس از ۱۶ آگوست اصلاح قیمتی را از ۳.۵ دلار آغاز کرده و در ۲۷ آگوست به ۲.۸۵۷۷ دلار رسیده است. با این حرکت یک اصلاح ۱۰۰ درصدی در کل رالی آغاز شده از ۱۲ آگوست تکمیل شد.

نمودار روزانه ایاس/ دلار

نمودار روزانه ایاس/ دلار

خریداران اکنون برای شروع یک رالی بازیابی تلاش می کنند که احتمالا با مقاومت محکم در EMA بیست روزه (۳.۲۳ دلار) روبه رو خواهد شد. اگر قیمت از این مقاومت افت نماید نشان دهنده فروش توسط فروشندگان خواهد بود.

پس از آن فروشندگان برای کاهش قیمت تا پایین تر از حمایت ۲.۸۳ دلار تلاش خواهند کرد و در صورت موفقیت افت تا ۲.۶۰ دلار محتمل خواهد بود.

برخلاف آن اگر خریداران قیمت را تا بالاتر از EMA بیست روزه سوق دهند بازیابی تا ۳.۴۲ دلار و پی از آن ۳.۶۳۱ دلار می تواند گسترش یابد.

راستی! برای سهولت دسترسی شما به آخرین سیگنال ها کانال تلگرام VIP میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین برای مشاهده جدیدترین تحلیل های بیت کوین روی تحلیل بیت کوین کلیک نمایید.

اشتراک گذاری:
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 14 =