تحلیل قیمت اتریوم ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

تحلیل قیمت اتریوم ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

تحلیل قیمت اتریوم 12 اردیبهشت 1400

امروز پیش بینی قیمت اتریوم صعودی است زیرا بازار دیشب تا قله ۲۹۵۰ دلار هم پیشروی کرده است. اکنون اصلاح کوچکی صورت گرفته تا پایه لازم برای حرکت قیمت به سمت اهداف بالاتر مهیا شود. بنابراین انتظار داریم اتریوم در ۲۴ ساعت آینده به هدف ۳۰۰۰ دلار دست یابد.

نکات مهم تحلیل:

  • اتریوم به هدف ۳۰۰۰ دلاری نزدیک شده است.
  • نزدیک ترین حمایت در ۲۸۰۰ دلار قرار دارد.
  • جفت اتر/ دلار در ساعات اخیر تا ۲۹۰۰ دلار افت کرده است.

اتریوم / دلار بعد از بسته شدن با روند صعودی قوی در دیروز، امروز را با ۲۸۱۲ دلار آغاز کرد. در ساعات اخیر قیمت اتر کمی افت کرده اما به نظر می رسد بازار در حال مهیا کردن پایه های لازم بری حرکت به سمت ۳۰۰۰ دلار می باشد.

قیمت اتر / دلار در رنج ۲۸۱۲ تا ۲۹۵۵ دلار در نوسان است که میزان نوسان مناسبی را نشان می دهد. حجم معاملات در ۲۴ ساعت به ۲۸.۲ میلیارد دلار رسیده که افت ۸ درصدی داشته است. ارزش بازار اتر نیز به ۳۳۳ میلیارد دلار رسیده و دامیننس این ارز ۱۵.۲۱ درصد است.

تحلیل تکنیکال ۴ ساعته

نمودار 4 ساعته قیمت اتریوم / دلار

نمودار ۴ ساعته قیمت اتریوم / دلار. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

در نمودار ۴ ساعته افت قیمت در ساعات اخیر مشخص است. به طور کلی، رفتار قیمت همچنان روند صعودی بسیار قوی را نشان می دهد. در یک ماه اخیر روند قیمت صعودی بوده اما سرعت افزایش در حال تغییر بوده است. اما دیروز اتریوم توانست با یک حرکت قوی پس از شکستن مقاومت ۲۸۰۰، به یک قله تاریخی جدید در ۲۹۵۰ دست یابد.

مقاومت قبلی در ۲۸۰۰ دلار اکنون به حمایت تبدیل شده و از این نقطه فشار مجدد برای رساندن قیمت به ۳۰۰۰ دلار آغاز گشته است. به محض دستیابی به ۳۰۰۰ دلار باید انتظار افت قیمت چند روزه را داشته باشیم زیرا موج صعودی فعلی احتمالا بخش زیادی از مومنتوم خود را پس از صعود کلی ۴۰ درصدی از دست خواهد داد.

عوامل موثر بنیادی

همزمان با رشد قیمت اخبار مثبتی از اتریوم به گوش می رسد. تعداد آدرس های فعال این شبکه باز هم یک افزایش تاریخی را تجربه کرده است. تست نت اتریوم ۲ به نام Steklo هم با موفقیت و به طور کامل آغاز به کار کرده است. این اقدام اتریوم را یک گام بلند به سوی ارتقا به اتریوم ۲ نزدیک تر نموده است.

به گزارش کوین تلگراف، یک نقطه تاریخی دیگر در اکوسیستم اتریوم نیز با رسیدن ارزش خالص قفل شده در قراردادهای هوشمند بلاک چین اتریوم به دست آمده است. پلتفرم های دیفای مانند یونی سواپ، کامپوند و میکر توانسته اند از ارزش ۷۳ میلیارد دلاری عبور کنند که این رقم ، افزایش ۱۸ میلیارد دلاری در عرض یک ماه را نشان می دهد.

همچنین بهره باز در قراردادهای آپشن اتریوم تا یک قله تاریخی جدید افزایش یافته است. رشد ۵۲ درصدی نشان دهنده شدت فعالیت های شبکه اتریوم است.

با وجود این اخبار بنیادی مثبت، احساسات مثبت در بازار اتریوم به بالاترین سطح رسیده و این می تواند افزایش قیمت دومین ارز دیجیتال برتر را حداقل در کوتاه مدت تضمین کند.

جمع بندی

پیش بینی قیمت اتر صعودی است. پس از فتح قله ۲۹۵۰ در طول شب، اتر افت قیمت پیدا کرده اما این به یک حمله دیگر به سمت ۳۰۰۰ دلار منجر خواهد شد.

پس از فتح ۳۰۰۰ دلار و پیش از حرکت به سمت اهداف بعدی به دلیل افت مومنتوم احتمال اصلاح قیمت وجود دارد.

 

راستی! برای سهولت دسترسی شما به آخرین سیگنال ها کانال تلگرام VIP میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین برای مشاهده جدیدترین تحلیل های بیت کوین روی تحلیل بیت کوین کلیک نمایید.

اشتراک گذاری:
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *