تحلیل اتریوم ۲۳ خرداد ۹۹

تحلیل اتریوم 23 خرداد 99

اتریوم هنوز هم در تلاش برای برک اوت دیگری است.

قیمت اتریوم در یک منطقه مقاومت اساسی تجارت می‌شود. شکست فوق می‌تواند باعث افزایش سریع قیمت شود. با این حال، قیمت اخیر نشانگر ضعف بوده و احتمال رد آن نیز بیشتر است.

نکات برجسته تحلیل اتریوم

  • اتریوم در ۰.۰۲۵۲ و ۰.۰۲۷۲ ساتوشی مقاومت شدیدی دارد.
  • قیمت زیر یک خط حمایت صعودی بسیار شیب دار و در داخل مثلث متقارن کوتاه مدت است.
  • ETH/USD در یک منطقه مقاومت عمده با ۲۴۵ دلار معامله می‌شود و ضعف نشان داده است.

مقاومت فعلی

قیمت اتریوم از ۱۴ ماه می و به دنبال خط حمایت بسیار تند در حال افزایش است. در حال حاضر، این ارز در منطقه مقاومت ۰.۰۲۵۲ ساتوشی معامله می‌شود. این منطقه قبل از فروپاشی قیمت و به کاهش آن به عنوان حمایت در طول فوریه عمل می‌کرد.

در حالی که در ابتدای ماه مارس از بالای این منطقه حرکت کرده بود، متعاقباً به پایین سقوط کرد و این نشان می‌دهد که شکست ناکام و فقط یک انحراف به بالای این منطقه مقاومت بود. بنابراین اکنون انتظار می‌رود که این منطقه یک بار دیگر به عنوان مقاومت عمل کند.

در صورت شکستن قیمت، منطقه مقاومت بعدی را می‌توان در  ۰.۰۲۷۲ ساتوشی پیدا کرد. با این حال، واگرایی نزولی در RSI وجود دارد، که نشان می‌دهد به احتمال زیاد قیمت به پایین شکسته شود.

واگرایی نزولی در RSI

واگرایی نزولی در RSI

حرکت کوتاه مدت

در کوتاه مدت، قیمت معاملات درون یک مثلث متقارن است. در حالی که مثلث الگوی خنثی محسوب می‌شود، پس از یک حرکت به سمت بالا اتفاق می‌افتد و به تبع آن احتمال شکست به بالا بیشتر خواهد بود. این سناریو همچنین با حجم بیشتر در کندل‌های صعودی پشتیبانی می‌شود.

با این حال، شاخص‌های بلند مدت به شکلی نزولی هستند، بنابراین بازه‌های زمانی مختلف با یکدیگر مطابقت ندارند. شکست از مثلث احتمالاً قیمت آن را به سطح فیبوناچی ۰.۵ در ۰.۰۲۳۹ ساتوشی می‌رساند.

مثلث متقارن و سطوح فیبوناچی در نمودار اتریوم

مثلث متقارن و سطوح فیبوناچی در نمودار اتریوم

ETH/USD

تحلیل قیمت ETH/USD بسیار ساده‌تر است. قیمت در محدوده مقاومت ۲۴۵ دلار معامله می‌شود، و RSI روزانه واگرایی قابل توجهی را ایجاد کرده است. این نشان می‌دهد که اتریوم به احتمال زیاد کاهش خواهد یافت و بار دیگر خط حمایت صعودی، که هم اکنون ۲۲۵ دلار است، را اعتبار می‌دهد.

حرکت احتمالی اتریوم

حرکت احتمالی اتریوم

راستی! برای سهولت دسترسی شما به سیگنال های ما کانال تلگرام VIP میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده

همچنین برای مشاهده آخرین تحلیل ها روی تحلیل بیت کوین و ارز دیجیتال کلیک نمایید.

اشتراک گذاری:
پریسا وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 15 =