ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی

تلاش توسعه دهندگان اتریوم برای گسترش تست PoS

۳۱ فروردین ۱۴۰۱
تلاش توسعه دهندگان اتریوم برای گسترش تست PoS

طبق یک توییت ارسال شده توسط توسعه دهنده اتریوم ۲.۰ مستقر در بارسلون، انتظار می رود دومین آزمایش ادغام روز شنبه انجام شود.

اولین تمرین ادغام اوایل آوریل امسال انجام شد. توسعه دهندگان یک به اصطلاح “چنگال سایه” را اجرا کردند تا ایده های خود را قبل از تغییر واقعی به اثبات سهام آزمایش کنند.

مرحله بعدی شفافیت بیشتری در مورد جدول زمانی انتقال مورد انتظار ارائه می دهد.

انتظار می رفت که ارتقاء فنی در ماه ژوئن انجام شود. با این حال، تیم بیکو، توسعه‌ دهنده اتریوم اعلام کرد که این ادغام «چند ماه» طول می ‌کشد. در این مرحله، به نظر می ‌رسد دومین بلاک چین بزرگ بتواند در پاییز امسال به مکانیسم اجماع اثبات سهام حرکت کند، اما در حال حاضر تاریخ مشخصی وجود ندارد. با این گفته، Beiko تأیید کرد که اتریوم در «فصل آخر» اثبات کار خود است.

Beacon Chain، ستون فقرات اثبات سهام اتریوم، در اوایل دسامبر ۲۰۲۰ ارسال شد. بلاک چین کاملاً جدید به دارندگان این ارز دیجیتال اجازه می داد آن را برای سهامداری به ETH2 تبدیل کنند. با این حال، تا زمانی که Beacon Chain با زنجیره اصلی اثبات کار ادغام نشود، ETH2 قابل تبدیل مجدد نیست.

انتظار می‌رود اتریوم پس از روی آوردن به اثبات سهام، ردپای کربن خود را به شدت کاهش دهد. همانطور که میهن سیگنال گزارش می دهد، انتظار می رود مصرف برق آن تا ۹۹.۹۵٪ کاهش یابد. به‌روزرسانی می ‌تواند برای این قرارداد هوشمند بسیار مهم باشد. زیرا ارزهای رمزپایه با ویژگی‌ های مثبت محیطی، اجتماعی و حاکمیتی (ESG) در حال به دست آوردن اهمیت بیشتری هستند.

جدای از کاهش شدید مصرف انرژی، حذف ماینینگ به اتریوم امکان کاهش هزینه های گاز را نیز خواهد داد.

منبع:u.today
6 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
تیم تولید محتوا میهن سیگنال
میکوشیم با تولید بهترین محتوای آموزشی در زمینه ارزهای دیجیتال، سطح محتوای وب فارسی را ارتقا دهیم و این راه ادامه دارد...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *