چهار هاوینگ در سال ۲۰۲۱ در انتظار ارزهای دیجیتال است

چهار هاوینگ در سال 2021 در انتظار ارزهای دیجیتال است

آیا هاوینگ پاداش بلاک که برای امسال برنامه ریزی شده می تواند بر بالارفتن ارزش ارزهای دیجیتال مربوطه تاثیر بگذارد؟

هاوینگ پاداش بلاک، سرعت ایجاد سکه های جدید را در بلاک چین نصف می کند. این فرآیند معمولا به عنوان یک سرعت دهنده برای افزایش قیمت آن ارز دیجیتال شناخته می شود زیرا با این کار عرضه آن ارز کاهش یافته و حتی در صورت ثابت ماندن تقاضا به دلیل برهم خوردن تعادل عرضه و تقاضا قیمت بالا می رود.

در آخرین هاوینگ مهمی که انجام شد در ماه می پاداش استخراج هر بلاک بیت کوین نصف شد و با گذشت مدت کوتاهی رالی افزایش قیمت این ارز هم آغاز شد.

قرار است در سال ۲۰۲۱ هاوینگ ۴ ارز دیجیتال ورج، توموچین، ورت کوین و ریون کوین رخ بدهد.

Verge (XGV)

هاوینگ ورج قرار است در ۲۵ ژانویه و زمانی که تعداد بلاکهای آن به ۴۷۰۰۰۰۰ عدد برسد اتفاق بیفتد. در آن لحظه پاداش ۲۰۰ XVG که هر ۳۰ ثانیه به ماینرها داده می شود به ۱۰۰ XVG کاهش خواهد یافت.

Tomochain (TOMO)

هاوینگ توموچین برای ۷ فوریه برنامه ریزی شده و قرار است طی هاوینگ پاداش ۲۵۰ سکه ای که در حال حاضر به ماینرها پرداخت می شود به ۱۲۵ سکه کاهش یابد. این ارز که در سال ۲۰۱۷ شروع به کار کرده دومین و آخرین هاوینگ خود را پیش رو دارد. قرار است پس از این هاوینگ تا زمانی که کل ذخیره توموچین به ۱۰۰ میلیون سکه برسد نرخ صدور هر سکه آن ثابت بماند.

Vertcoin (VTC)

هاوینگ پاداش بلا کورت کوین برای ۸ دسامبر برنامه ریزی شده است. در آن روز پاداش ماینرها از ۲۵ سکه به ۱۲.۵ سکه برای هر بلاک کاهش خواهد یافت. ورت کوین یکی از فورک های لایت کوین است و در سال ۲۰۱۴ در واکنش به ماشین های ایسیک استخراج لایت کوین از آن جدا شده است.

Ravencoin (RVN)

طبق برنامه ریزی ها قرار است هاوینگ ریون کوین تا قبل از ژانویه ۲۰۲۲ انجام شود اما تاریخ دقیق آن مشخص نیست. در این رویداد پاداش استخراج هر بلاک ریون کوین از ۵۰۰۰ سکه به ۲۵۰۰ ریون کوین کاهش خواهد یافت.

 

راستی! اگر علاقه مند به دنبال کردن اخبار داغ ارزهای دیجیتال هستید کانال اخبار میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین میتوانید آخرین اخبار ارز های دیجیتال را در خبر ارز دیجیتال بخوانید.

اشتراک گذاری:
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *