تحلیل قیمت نئو: رو به رو شدن با موانع | ۱۸ فروردین

۱۸ فروردین ۱۴۰۱
تحلیل قیمت نئو: رو به رو شدن با موانع | 18 فروردین

تحلیل قیمت نئو فعلا نزولی است زیرا احساسات بازار منفی شده و قیمت زیر ۲۴ دلار در حال تقویت است. در ۲۲ دلار حمایت وجود دارد و نزدیک ترین هدف در ۲۶ دلار قرار گرفته که یک خط روند نزولی است. بیش از ۲.۶۶ درصد از ارزش نئو در ۲۴ ساعت گذشته کم شده و قیمت نزدیک به حمایت ۲۲ دلار قرار گرفته است.

نکات مهم تحلیل قیمت نئو

  • تحلیل قیمت نئو احساست منفی بازار را منعکس می کند.
  • قیمت نئو در سطح ۲۲.۳۲ حمایت تشکیل داده است.
  • یک مقاومت قوی در ۲۶ دلار وجود دارد.

تحرک قیمت در ۲۴ ساعت گذشته

در ۲۴ ساعت گذشته افت ثابتی در قیمت رخ داده است. دیروز پس از رو به رو شدن با مقاومت ۲۴ دلار افت شدیدی رخ داد و اصلاح شروع شد.

حجم معاملات به ۲۳۲۷۶۲۵۴۶.۳۰ دلار رسیده که نسبت به میانگین ماهانه ۱۵۴۳۲۱۶۷۵.۸۹ دلار بسیار بالاتر است. ارزش کل بازار نئو به ۲۰۳۲۶۵۷۸۴۹ دلار کاهش پیدا کرده است.

قیمت نئو زیر سطح ۲۴ دلار در حال تقویت است و احساسات بازار منفی است. خط روند نزولی به عنوان یک مانع قوی عمل کرده و جلوی موفقیت خریداران را گرفته است.

RSI در محدوده خنثی قرار دارد و احتمال تقویت در کوتاه مدت را نشان می دهد. اندیکاتور مکدی افزایش مومنتوم خرسی را نشان می دهد زیرا خط مکدی به زیر خط سیگنال رسیده است.

حجم معاملات پایین است و نئو در یافتن خریدار با مشکل مواجه شده است.

نمودار یک روزه قیمت نئو / دلار

نمودار یک روزه قیمت نئو / دلار

نوسان برای نئو در حال افزایش است و باندهای بولینگر از هم فاصله گرفته اند. نزدیک ترین حمایت و مقاومت مهم به ترتیب در ۲۲ و ۲۴.۳ دلار قرار دارند. همچنین باند بالایی بولینگر در ۲۵.۳ دلار نشان دهنده یک مقاومت قوی است.

تحلیل ۴ ساعته قیمت نئو

در نمودار ۴ ساعته قیمت در یک کانال نزولی در حال تقویت است. مقاومت ۲۴ دلار در ابتدای این هفته تست شده اما به دلیل نبود مومنتوم صعودی کافی اصلاح قیمت صورت گرفته است.

در ۲۲ دلار که میانگین متحرک ساده ۱۰۰ روزه قرار دارد حمایت وجود دارد. اندیکاتور مکدی مومنتوم نزولی را نشان می دهد و خط مکدی زیر خط سیگنال قرار گرفته است. RSI به سطح ۵۰ نزدیک شده که نبود روند مشخص در بازار را نشان می دهد.

نمودار چهار ساعته قیمت نئو / دلار

نمودار چهار ساعته قیمت نئو / دلار

خط روند نزولی در ۲۴.۳ دلار قرار دارد و انتظار می رود قیمت در این سطح با فشار فروش شدید مواجه شود. در پایین، حمایت های کلیدی در ۲۲ و ۲۱.۸ دلار قرار دارند. نوسان بازار افزایش یافته و باندهای بولینگر عریض شده اند. اوسیلاتور Awesome  پایین تر رفته که خرسی بودن حرکات قیمت را نشان می دهد.

جمع بندی

تحلیل قیمت نئو نشان می دهد قیمت زیر ۲۴ دلار در حال تقویت است و احساسات بازر منفی می باشد. در کوتاه مدت انتظار افزایش نوسان را داریم و نزدیک ترین حمایت و مقاومت در ۲۲ و ۲۴.۳ دلار قرار گرفته اند.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «تحلیل قیمت نئو: رو به رو شدن با موانع | ۱۸ فروردین» با ما درمیان بگذارید.

منبع:کریپتوپولیتن
5 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

یک نظر

  • یک رمز ارز بیکار و بیخود بدتر از دوج کوین …

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *