ورود
تاخیر در حل مشکل مقیاس پذیری اتریوم

تیم مسئول حل مشکل مقیاس اتریوم اعلام کرده است شروع به کار عمومی مین نت این شبکه در ماه مارس رخ نخواهد داد. پیش بینی حدودی آنها برای زمان انجام این کار ماه جولای است.

تیم Optimism اعلام کرده است: ” ما در برنامه هایمان تنها نیازها و اقدامات خود را لحاظ کرده بودیم و نیازمندی ها و برنامه زمانی شرکا را در نظر نگرفته بودیم.” به همین دلیل آغاز به کار این شبکه برای انجام هماهنگی های بیشتر به تعویق افتاده است.

طبق اعلام آنها شروع به کار سریع و ناهماهنگ لایه دوم بدون آمادگی در جامعه خطرناک است و این خطر را به وجود می آورد که برنامه های غیرمتمرکز محبوب دچار فورک (انشعاب) شده و توسط رقبایشان با هدف کلاهبرداری و فریب کاربران ارائه گردند.

آنها همچنین اعلام کرده اند: “هدف ما از این کار این بوده که پروژه های بنیادی، فراهم کنندگان زیرساخت ها، کاوشگران بلاک، کیف پول ها و بریج های توکن زمان کافی برای آزمایش، بازرسی و اقدامات لازم را داشته باشند.”

Optimism یک راه حل مقیاس لایه دوم است که به مین نت اتریوم امکان می دهد از زیر فشار تراکنش های زیاد مورد پردازش خارج شود. با این روش، تاخیر و کارمزدهای تراکنش نسبت به لایه اول اتریوم کمتر خواهد شد.

 

راستی! اگر علاقه مند به دنبال کردن اخبار داغ ارزهای دیجیتال هستید کانال اخبار میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین میتوانید آخرین اخبار ارز های دیجیتال را در خبر ارز دیجیتال بخوانید.

منبع:cryptonews
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *