ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی
گزارش وضعیت فعلی بازار ارز دیجیتال: صعود آلت کوین ها

قیمت بیت کوین بالاتر از محدوده حمایتی ۳۵۰۰۰ تثبیت شده و با ادامه صعود توانسته از مقاومت ۳۸۵۰۰ نیز عبور کند. این صعود پس از اظهارنظر مثبت توسط ایلون ماسک آغاز شده است. بیت کوین اکنون بالاتر از ۳۹۰۰۰ دلار معامله می شود و رفتار کلی قیمت آن مثبت است.

اکثر آلت کوین‌ها در حال بروز دادن نشانه های صعودی هستند. قیمت اتریوم در حال افزایش است و احتمال عبور از مقاومت ۲۵۰۰۰ وجود دارد. ریپل حمایت ۰.۸۰ را حفظ کرده و می تواند برای بازگشت قوی تلاش کند.

قیمت بیت کوین

پس از تشکیل پایه در ۳۶۰۰۰ دلار، قیمت بیت کوین یک حرکت صعودی جدید را آغاز کرده است. قیمت از مقاومت های ۳۷۵۰۰ و ۳۸۵۰۰ نیز گذشته است. حتی سطح ۳۹۵۰۰ نیز شکسته شده اما خریداران در تلاشند قیمت را به بالای مقاومت ۴۰۰۰۰ برسانند.

در صورت افت قیمت، احتمال تثبیت آن در اطراف ۳۸۰۰۰ وجود دارد، حمایت بعدی در سطح ۳۷۵۰۰ قرار گرفته است.

قیمت اتریوم

قیمت اتریوم حمایت ۲۴۲۰ را حفظ کرده است. نزدیکترین مقاومت در ۲۵۰۰ دلار پیش روی اتر است. مقاومت هفتگی اصلی در نزدیکی سطح ۲۵۵۰ در حال شکل گیری است. بالاتر از این سطح احتمال افزایش قیمت تا ۲۸۰۰ دلار وجود دارد.

اگر قیمت بتواند از ۲۵۰۰ و ۲۵۵۰ دلار عبور کند می تواند رالی جدیدی را آغاز نماید. نزدیک ترین حمایت در ۲۴۲۰ و ۲۴۰۰ دلار هم از افت زیاد قیمت جلوگیری خواهد نمود.

آلت کوین‌های برتر

بایننس کوین ۵ درصد رشد کرده و بالاتر از ۳۵۰ دلار معامله می شود. نزدیک ترین مقاومت در نزدیکی ۳۶۵ دلار قرار دارد. مقاومت بعدی ۳۸۰ دلار است که با عبور از آن امکان حرکت به سمت ۴۰۰ دلار وجود دارد. نزدیک ترین حمایت هم در سطح ۳۳۵ دلار مانع افت قیمت خواهد شد.

لایت کوین ۱۰۰ درصد افزایش قیمت داشته و از سطح ۱۶۵ نیز عبور کرده است. لایت کوین بالاتر از ۱۷۰ دلار در حال معامله است و در تلاش است به سطح ۱۸۰ برسد. اگر خریداران همچنان فعال بمانند، احتمال حرکت به سمت ۲۰۰ دلار وجود خواهد داشت.

دوج کوین اکنون بالاتر از سطح حمایت ۰.۳۲ دلار معامله می شود. نزدیک ترین مانعی که پیش روی خریداران است سطح ۰.۳۳۵ دلار می باشد. مقاومت هفتگی اصلی در سطح ۰.۳۵ قرار دارد. اگر افت مجدد رخ دهدقیمت در سطح ۰.۳۰ دلار مورد حمایت قرار خواهد گرفت.

ریپل بالاتر از حمایت ۰.۸۵ دلار در یک رنج معامله می شود. در بالا، در سطح ۰.۸۸۵ دلار اولین مقاومت تشکیل شده است. منطقه اصلی بریک اوت در سطح ۰۹۰ دلار در حال تشکیل است. اگر افت مجدد رخ بدهد، قیمت تا ۰۸۰ دلار کاهش خواهد یافت.

سایر آلت کوین‌های بازار

بسیاری از آلت کوین‌ها افزایش بیشتر از ۱۰ درصدی قیمت را تجربه کرده‌اند. از این میان می‌توان به TFUEL, GRT, FTM, AAVE, AMP, RUNE, LEO, THETA, ZIL, HOT  و EGLDا شاره کرد. در بین این‌ها TFUEL  با رالی ۱۹ درصدی از سطح ۰.۵۵ دلار گذشته است.

به‌طورکلی قیمت بیت کوین بالاتر از سطح ۳۸۰۰۰ نشانه های مثبتی بروز داده است. با این وجود برای ادامه پایدار حرکت صعودی، عبور از مقاومت ۴۰۰۰۰ دلار ضروری است.

راستی! برای سهولت دسترسی شما به آخرین سیگنال ها کانال تلگرام VIP میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین برای مشاهده جدیدترین تحلیل های بیت کوین روی تحلیل بیت کوین کلیک نمایید.

منبع:کریپتونیوز
بر اساس رای 0 نفر
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.