تحلیل بیت کوین ۱۱ فروردین ۹۹

تحلیل بیت کوین 11 فروردین 99

در این تحلیل بیت کوین بررسی می‌کنیم آیا میانگین متحرک ۲۰۰ هفتگی میت‌واند به عنوان حمایت عمل کند؟

نکات برجسته تحلیل بیت کوین

  • بیت کوین به ترتیب در ۵،۳۰۰ دلار و ۶،۹۰۰ دلار حمایت و مقاومت قابل توجهی دارد.
  • این قیمت همچنان بالاتر از میانگین متحرک هفتگی خود است.
  • حمایت کوتاه مدت نیز در قیمت ۵،۷۵۰ دلار و ۵،۰۵۰ دلار وجود دارد.

قیمت BTC در شروع هفته در ۲۳ مارس با افزایش چشمگیر آغاز شد و در ۲۵ مارس به ۶،۹۵۷ دلار رسید. با این حال، قیمت های بالاتر را نتوانست پایدار نگه دارد و قیمت آن در بسته شدن کندل هفتگی تا ۵،۸۸۱ دلار کاهش یافت.

کندل هفتگی به نظر یک چکش معکوس است که به دلیل اینکه در یک روند نزولی قرار دارد می توان آن را به عنوان الگوی ادامه روند نزولی خواند.

کندل هفتگی بیت کوین

قیمت دو سایه بلند در بالای کندل ها ایجاد کرده است که نشانه مقاومت و فشار فروش سنگین است. علاوه بر این، سایه ها درست در منطقه ۶،۹۰۰ دلار موجود هستند، که یک منطقه مهم برای حمایت از مقاومت است. تا زمانی که قیمت در شکستن آن موفق نباشد، حرکت قیمت می تواند نزولی باشد.

در چهارچوب زمانی هفتگی، نزدیکترین منطقه حمایت در ۵۵۰۰ دلار پیدا می شود، سطحی که میانگین متحرک ۲۰۰ هفتگی نیز پشتیبانی می کند. شکست زیر این منطقه باعث کاهش سریع قیمت به دلیل عدم وجود حمایت تا ۴۰۰۰ دلار می شود.

در حالی که بسته شدن کندل هفتگی بالای میانگین متحرک ۲۰۰ هفتگی صعودی است، همه علائم دیگر نشانگر روند نزولی است.

میانگین متحرک 200 هفتگی در تحلیل بیت کوین

میانگین متحرک ۲۰۰ هفتگی در تحلیل بیت کوین

روند کوتاه مدت

در کوتاه مدت، قیمت از خط حمایت صعودی که به دنبال آن بود، شکسته شد زیرا در ۱۳ مارس به کف ۳۸۵۰ دلار رسید. اگرچه شکست نسبتاً تدریجی بوده است، اما تقریباً روند اصلاحی صعودی نداشته است.

دو منطقه اصلی حمایت وجود دارد که در قیمت ۵،۷۵۰ دلار و ۵،۰۵۰ دلار یافت می شود، قیمت در حال حاضر بسیار نزدیک به سطح اول است.

در حالی که ممکن است که قیمت در این سطح معکوس شود و به سمت بالا حرکت کند، عدم وجود یک ساختار معاملاتی، یعنی عدم وجود واگرایی صعودی و چشم انداز بلند مدت نزولی، باعث می شود که احتمالاً قیمت نهایی به منطقه ۵،۰۵۰ دلار برسد.

شکستن خط حمایت صعودی

شکستن خط حمایت صعودی

انتظار نمی رود که روند فعلی از منطقه ۵،۸۰۰ دلاری یک حرکت بلند مدت باشد، بلکه یک افزایش کوتاه مدت قیمت قبل از رسیدن به حمایت ۵۰۵۰ دلاری است.

نتیجه گیری

قیمت BTC از منطقه مقاومت ۶،۹۰۰ دلاری برگشت کرده است و دومین سایه بلند هفتگی در یک ردیف را ایجاد کرده است. قیمت زیر خط حمایت صعودی که به مدت ۱۵ روز وجود داشته است شکسته شده است و پیش بینی می شود حداقل تا رسیدن به سطح حمایتی که در بالا گفته شد، کاهش یابد.

راستی! برای سهولت دسترسی شما به سیگنال های ما کانال تلگرام VIP میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده

همچنین برای مشاهده آخرین تحلیل ها روی تحلیل بیت کوین و ارز دیجیتال کلیک نمایید.

اشتراک گذاری:
پریسا وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 9 =