ادامه رالی قیمت بیت کوین همزمان با توقف اتر

ادامه رالی قیمت بیت کوین همزمان با توقف اتر

یک روز پس از افزایش ۵ هزار دلاری قیمت و رسیدن به ارزش بازار ۱ تریلیون دلاری، بیت کوین توانست از ۵۷۰۰۰ دلار هم عبور کند.

قیمت بیت کوین امروز با ۲.۲ درصد افزایش به قله ۵۷۸۲۷ دلار رسید. این رقم افزایش ۳۰۰ درصدی قیمت این ارز را در ۱۲ ماه گذشته نشان می دهد. همچنین قیمت پادشاه ارزهای دیجیتال از ابتدای سال میلادی جدید تنها در عرض دو ماه ۹۵.۴ درصد افزایش یافته است. با در نظر گرفتن شرایط بنیادی بازار، به نظر می رسد تا رسیدن به ۶۰ هزار دلار زمان زیادی باقی نمانده است.

افزایش تقاضا از طرف خریداران به خصوص سرمایه گذاران عمده حقوقی یکی از دلایل اصلی رشد اخیر بیت کوین است. آخرین مورد از ورود شرکت های بزرگ به سرمایه گذاری در ارز دیجیتال توسط تسلا انجام گرفت. پس از اعلام اینکه شرکت تسلا ۱.۵ میلیارد دلار در بیت کوین سرمایه گذاری نموده است آخرین رالی قیمت اتفاق افتاد.

اما اتر که همزمان با بیت کوین در حال اوج گیری بود از دیروز رشدش متوقف شده است. قیمت اتر توکن بومی بلاکچین اتریوم امروز ۱.۱۷ درصد افت کرده است. آخرین رکورد تاریخی قیمت اتر در ۲۰۰۰ دلار در روز جمعه گذشته به ثبت رسید.

شرایط خوب بیت کوین به بقیه ارزهای دیجیتال هم منتقل شده است. بسیاری از توکن ها از صبح شنبه در حال رشد بوده اند. از جمله آلت کوین هایی که این روزها عملکرد خوبی داشته اند می توان به پولکادات، کاردانو، یونی سواپ، آوه، نم و توکن هووبی اشاره کرد. برخی از آلت کوین ها مانند چین لینک هم قله های تاریخی جدیدی را فتح کرده اند.

 

راستی! اگر علاقه مند به دنبال کردن اخبار داغ ارزهای دیجیتال هستید کانال اخبار میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین میتوانید آخرین اخبار ارز های دیجیتال را در خبر ارز دیجیتال بخوانید.

منبع: کوین دسک
اشتراک گذاری:
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *