ورود
بازگشت اتریوم به قله تاریخی و افزایش 77 درصدی کارمزد تراکنش ها

افزایش ۳۱ درصدی قیمت اتر با افزایش ۷۷ درصدی هزینه تراکنش ها در اتریوم همراه شده است.

به گزارش میهن سیگنال، اتریوم امروز با عبور از مانع بزرگ ۲۰۰۰ دلار به قله تاریخی خود بازگشت. همزمان نرخ کارمزد تراکنش های این بلاک چین در چند روز گذشته ۷۷ درصد افزایش یافته است.

اتر برای هشتمین روز متوالی در ۹ روز گذشته کندل سبز ثبت کرده است. این ارز دیجیتال امروز و تا لحظه نگارش این خبر به ارزش ۲۰۶۷ دلار رسیده است. نرخ کارمزد تراکنش های اتریوم هم در مدت مشابه با ۷۷ درصد افزایش از ۱۲.۹۶ به ۲۲.۹۷ دلار رسیده است.

همچنین میانه کارمزد تراکنش ها که معیار دقیق تری نسبت به میانگین است از ۶.۶۶ دلار به ۱۲.۷۴ رسیده که افزایش ۹۱ درصدی را نشان می دهد.

برخی معتقدند با این نرخ های کارمزد بالا بیت کوین و اتریوم از هدف خود دور می شوند. با افزایش کارمزدها اقبال سرمایه گذاران خرد به این شبکه ها کم می شود و در نهایت این افراد به شبکه های رقیب که کارمزد کمتری دارند مهاجرت می کنند. این باعث افت محبوبیت این شبکه ها در میان کاربران می گردد.

البته راه حل هایی برای حل مشکل کارمزد بالای اتریوم پیشنهاد شده که مرحله اول آن قرار بود در اواخر مارس اجرا شود اما طبق اعلام رسمی برای انجام هماهنگی های بیشتر فعلا به تعویق افتاده است.

 

راستی! اگر علاقه مند به دنبال کردن اخبار داغ ارزهای دیجیتال هستید کانال اخبار میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین میتوانید آخرین اخبار ارز های دیجیتال را در خبر ارز دیجیتال بخوانید.

منبع:کوین تلگراف
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *