ورود
نهنگ های اتریوم روزی 1 میلیون اتر می خرند

پس از افت قیمت اتریوم تا ۱۳۰۰ دلار در روز یک شنبه ارز دیجیتال اتریوم در حال تقویت شدن در محدوده ۱۵۵۰ دلار است. با این وجود به نظر می رسد نهنگ های اتر در اصلاح اخیر بیشترین بهره را از وضعیت موجود برده اند.

طبق داده ها، ۱۰ آدرس برتر که بیشترین دارایی را غیر از صرافی ها داشته اند به بیشترین حد از ذخایر خود رسیده اند. به گزارش میهن سیگنال این آدرس ها یک میلیون اتر به دارایی های خود افزوده اند و مجموع دارایی هایشان به ۱۷ میلیون رسیده است.

از ابتدای امسال نهنگ های اتر فعال تر شده اند. علاوه بر این تعداد زیادی از سکه های اتر به دلیل خرید عمده حقوقی ها از صرافی ها خارج شده است. همچنین تعداد سکه های اتر که به منظور استیکینگ (سهام داری) در پروژه اتریوم ۲ منتقل شده اند از ۳.۳ میلیون گذشته است.

چشم انداز مثبت آینده اتر

از دیگر پیشرفت های اتر می توان به ایجاد ETF اتر اشاره کرد. شرکت تامین مالی کانادایی که در ماه گذشته ETF بیت کوین را راه اندازی کرده بود اکنون قصد دارد ETF اتریوم را هم پایه گذاری کند. این اقدام هنوز در مراحل اولیه خود می باشد.

همچنین در یک حرکت مثبت دیگر، اتریوم اکنون بر روی بلاک چین آمازون قرار گرفته است. با این کار مشتریان از شبکه امن، رمزنگاری در انتقال و تحویل و سایر امکانات شبکه اتریوم مانند همگام سازی سریع شبکه و امکان ذخیره طولانی مدت داده های دفترکل بهره مند می شوند. آمازون از این به بعد سلامت نودها را بررسی کرده و سایر ارتقاهای نرم افزاری اتریوم را به طور خودکار انجام خواهد داد.

 

راستی! اگر علاقه مند به دنبال کردن اخبار داغ ارزهای دیجیتال هستید کانال اخبار میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین میتوانید آخرین اخبار ارز های دیجیتال را در خبر ارز دیجیتال بخوانید.

منبع:کوین گیپ
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *